wmaraci reklam

Kendini Hacker Zanneden Arkadaşlara Sitem.

36 Mesajlar 5.300 Okunma
wmaraci reklam

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

savaser adlı üyeden alıntı

Bilişim şubesine suç duyurusunda neden bulunmuyorsun.İyi birileriymiş gibi bir de siteni hackleyenlere sitem de bulunuyorsun.Siteler özel mülkiyettir.Saldıran özel mülkiyetine saldırıyor.Sitem edeceğine suç duyurusunda bulun.Masrafı olmaz sana.Yok şu sistem bu sistem tartışmasından önce senin özel mülkiyetine saldırmış biri var karşında.Burdan diğer arkadaşlara da duyuruyorum,şu adresi kullanarak suç duyurusunda bulunun bu lamer bozuntularına en kısa zamanda ulaşılır.

haklısın hocam sonrada bulununca da ağlarlar zırıl zırıl babaları temiz bir dayak atar sonrada amatör hack denemelerini bırakırlar belki :)

wmaraci
reklam

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Sorunu sistem olarak değil birinin emeğine saldırı olarak algılamak daha doğrudur.Burdaki insanların drupali basit bir şekilde öğrenmesi en az 2 aylarını alır.Kendi bloğunu açıp birşeyler yazacak insana ne kullanacağını anlatmaktan çok yasal haklarını anlatmakta fayda var.

sahinersoz adlı üyeden alıntı

Mutlaka denemeni öneririm. Ben Drupal'i tanıdığımda hayatım deyişti diyebilirim. Yaklaşık 2 yıldır Drupal kullanıyorum ve yapamadığım site türüne henüz hiç rastlamadım. Üniversite sınavı bittikten sonra facebook , twitter , pinterest, digg gibi sitelerin Drupal ile nasıl yapılacağını ders olarak işleyeceğim blogum da. Sanırım o zaman herkes Drupal'e geçecek.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.

maytkambek maytkambek WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 1 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Samusya adlı üyeden alıntı

Güvenilir derken, bana bi tane güvenilir sistem söyle dostum..
Çok zor çok NASA bile hack yediyse bizimkilere ne söz..
Ben Sadece Kendisini HACKER zannedenlere seslendim..
Teşekkürler Yorum İçin Dostum..

kendi scriptini yaz/yazdır.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)

Samusya adlı üyeden alıntı

Umarım konu yalnış olmamıştır...

Konu değil ama "yalnış" yanlış olmu. :cool:

wmaraci
wmaraci

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)
Başka ülkerin sitelerini hacklemekte yanlış bence. Git İslama ve Türkiye'ye küfreden siteleri hackle bu işi biliyorsan!!!

acayipbiblog acayipbiblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 3 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
arkadasim eline koluna saglik guzel yazi olmus.

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

kralizasyon adlı üyeden alıntı

Başka ülkerin sitelerini hacklemekte yanlış bence. Git İslama ve Türkiye'ye küfreden siteleri hackle bu işi biliyorsan!!!

aynen hocam git Değerlerimize saygısızlık yapan siteleri hackle yapabiliryorsan face sayfalarını kapat profilleri ele geçirde yaptığın iş birşeye değsin hiç değilse Allahın rızasını kazanmak için çalışmış olursun...

sahinersoz sahinersoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Sorunu sistem olarak değil birinin emeğine saldırı olarak algılamak daha doğrudur.Burdaki insanların drupali basit bir şekilde öğrenmesi en az 2 aylarını alır.Kendi bloğunu açıp birşeyler yazacak insana ne kullanacağını anlatmaktan çok yasal haklarını anlatmakta fayda var.

Ben Drupal'in temel kavramlarını, özelliklerini 2 haftada öğrendim. Benim zamanımda adam akıllı kaynak bile yoktu. Deneme yanılma yöntemi ile öğrendim. Ve emin ol çok kolay bir sistem tabi views, CCK gibi eklentileri yada bir web sitesi yapmak için kat edecekleri çok yol var. Ancak genel anlamda blog tutmak için bir hafta yeter diye düşünüyorum. Tabi yasal haklarını öğrenmekte fayda var. Ancak Yasalar ne yazık ki çok geç işliyor.

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

aynen hocam git Değerlerimize saygısızlık yapan siteleri hackle yapabiliryorsan face sayfalarını kapat profilleri ele geçirde yaptığın iş birşeye değsin hiç değilse Allahın rızasını kazanmak için çalışmış olursun...

Dostum Teşekkür Yorum İçin ama Eğer dediğini yaparsam bu yazıyı yazmamın bi anlamı kalmaz..

Ek Olarak:

Bilişim şubesine suç duyurusunda neden bulunmuyorsun.İyi birileriymiş gibi bir de siteni hackleyenlere sitem de bulunuyorsun.Siteler özel mülkiyettir.Saldıran özel mülkiyetine saldırıyor.Sitem edeceğine suç duyurusunda bulun.Masrafı olmaz sana.Yok şu sistem bu sistem tartışmasından önce senin özel mülkiyetine saldırmış biri var karşında.Burdan diğer arkadaşlara da duyuruyorum,şu adresi kullanarak suç duyurusunda bulunun bu lamer bozuntularına en kısa zamanda ulaşılır.
http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

Teşekkürler Dostum Dediğini İlk Gün Yaptım..

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bana drupali anlatmana gerek yok 2 tane haber sitem var drupal temelli.Genel olarak 2 ayı bulur insanların öğrenmesi.

sahinersoz adlı üyeden alıntı

Ben Drupal'in temel kavramlarını, özelliklerini 2 haftada öğrendim. Benim zamanımda adam akıllı kaynak bile yoktu. Deneme yanılma yöntemi ile öğrendim. Ve emin ol çok kolay bir sistem tabi views, CCK gibi eklentileri yada bir web sitesi yapmak için kat edecekleri çok yol var. Ancak genel anlamda blog tutmak için bir hafta yeter diye düşünüyorum. Tabi yasal haklarını öğrenmekte fayda var. Ancak Yasalar ne yazık ki çok geç işliyor.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al