wmaraci reklam
lidertakipci

Afrin operasyonu ve düşündürdükleri ?

19 Mesajlar 1.559 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Suriye'nin PYD/PKK güçlerinin hakim olduğu Afrin bölgesine yaptığı operasyonların çok başarılı geçmesinin ardından ilerleyen günlerde de Membiç kentine bir operasyon yapacağını söylentileri dillendirildi.

Birleşmiş milletlerin 51-54 maddeleri kapsamında zaten yan komşunuzla terör ihtimali bile olsa tek taraflı müdahale hakkınız var.

Bu maddelere istinaden İsrail sürekli operasyonlar düzenliyor. Buraya kadar tamam ...

Peki neden Türki'ye ege adalarına çöken Yunanistan'a karşı bir operasyon yapmıyor ?
Kaldı ki bura da terör ihtimali bile yok direkt gasp var.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
reklam

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
Şuan için Yunanista'nın o bölgelerde devletleşme şansı yok. En azından hali hazırda bir devlet. Ancak adaları "sattığımız" gerçeği kabak gibi ortada. Yunanistan kısmına gerçekleştirecek bir operasyonun savaşa dönme ihtimali var. Suriye kısmında durum çok daha farklı :) Devletleşmeye çalışan bir örgüte karşı operasyon var.
Her ne kadar bizim için PYD-PKK ve türevlerinin tamamı terorist olsa bile geriye kalan dünya ülkeleri pekte bu gözle bakmıyor maalesef...
Ancak bunların hiç birisi adaları yıllardır "sattığımız" gerçeğini değiştirmez.
haber58 biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
@ÇağatayGüneş yunanistanın devletlesmek gibi bir planida yok ancak kara suları diye bir muhabbet var ve buda 3 milden 6 mile çıkartıldı yani bizim egeye fırkateyn cikarsan ucu zaten sinira degiyo neredeyse bize daha yakin olan yerlere coktuler evet ve derhal geri alinmasi gerek ama avrupanin kucuk kardesi olan yunanistana mudahele etmek cidden cok pahaliya patlar ama gun icinde sık sık sahil guvenlik birimlerimiz devriyelerle güvenliği sagliyor .

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Adaların gerçekten satıldığına ilişkin somut bir bilgi var mı acaba ?

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
wmaraci

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

@ÇağatayGüneş yunanistanın devletlesmek gibi bir planida yok ancak kara suları diye bir muhabbet var ve buda 3 milden 6 mile çıkartıldı yani bizim egeye fırkateyn cikarsan ucu zaten sinira degiyo neredeyse bize daha yakin olan yerlere coktuler evet ve derhal geri alinmasi gerek ama avrupanin kucuk kardesi olan yunanistana mudahele etmek cidden cok pahaliya patlar ama gun icinde sık sık sahil guvenlik birimlerimiz devriyelerle güvenliği sagliyor .

Bu vakitten sonra ülkemin ödeyemeyeceği bir bedel yokmuş gibi düşünmeye başlıyorum. Tabi bu bedel yada bedellerin ağırlığı hakkında şuanlık pek yorum yapamıyorum
Güçleniyoruz gibi bir izlenim içerisindeyim. Belki de delileşiyoruzdur.

Siyasi olarak algılanmasın lütfen. Hiç bir yere yandaş değilim

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

haber58 adlı üyeden alıntı

Adaların gerçekten satıldığına ilişkin somut bir bilgi var mı acaba ?

Nesnel bir bilgi yok hocam. Öznel öznel anlatıyorlar. Fazla kulak asmamak lazım.
cagatayguney

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Yemez hocam yemez. Şu nedenden yemez yunanistan abd ve israil destekli bu açıkça belli adamlar f16 ile üzerimizde turladılar yetmedi mangal yaptilar yetmedi gelde al dediler???

Hani güçlü TÜRKİYEYDİK NE OLDU????
Afrin meselesine gelince afrin 2 boyutlu 1.si seçim öncesi millet gazlama 2.si çok çok afedersiniz yaptıkları pisligi temizlemek. Suriyeye en başindan karişmamaliydik. Esadı devirmek ugruna herkese destek verdiler Abdnin yaninda durdular ne oldu sonra ucu bize dokundu.

Haaaa milliyetçi duygulari kabaran kardeşlerime de bir lafım var. Bakın dostlarım sizinle zıt düşünüyor olabiliriz ben sosyalist olabilirim fakat şunu bilmenizde fayda var başkasının ... ile gerdeğe girilmez. Abdden nato artıkları aldığımız silahlarla abdye kafa tutamayız. KABUL EDİN ESKİ TÜRKİYE YOK!!!O ESKİ BİRLİK BERABERLİK YOK!! O ESKİ GÜC KUDRET YOK!!! ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE 1 TANE DAHA ATATÜRK YOK!.

Kendi silahini üretemeyen(şimdi bik bikleyeren cikacaktir bora12 falan geçin bunları) adam füzeyi koydum mu sen hedef alana kadar yok oluyorsun. Bu danışıklı dövüş olayı var bide yahu abdye bir kafa tutuyorlar bir dost oluyorlar anlamadım gitti. Yahu biz sosyalistler şunu da bilmeniz de yarar var ne abd ne rus mandasiyizdir. Sosyalizm bir ülkeye entegre edilecek bir ideoloji değildir. Biz halklarin kardeşçe yaşadiği fakirin zenginin ayaklari altinda ezilmedigi bir dünyanın "HAYALİ" ile mücadele ederiz. Yani putini al trump a vur. Rusya da eski rusya değil putin konumunun ve gecmisinin verdigi gücle emperyalistlige kaydirdi rusyayı.

Her neyse konu dağılmasın. Bir ton asker gitti operasyona hepsi ana kuzusu. Gerekli bir savaş olsa tüm destekleri sunarız ki hala bu gereksiz harekâtta bile askerlerin can kaybi olmamasini umut ediyorum ki mümkün değil 2 3 ay sürecek diyorlar operasyon.

Daha burnumuzun ucundaki adaları alamaz kıçı kırık yunanistana kafa tutamazken abdye karşi duruyormuşçasina afrine gidip gençleri heba etmenin inandıkları dinde dahi yeri yoktur.

Bana sorarsaniz bizi hem içeride hem dişarida çok zor günler bekliyor. Dostlar eskisi gibi 1 2 silah kılıçla savaş yok artık bir füze atıyorsun binlerce insan ölüyor binlercesi sakat kalıyor. Savaş berbat bir şeydir. Ha diyeceksiniz elimiz kolumuz bağli mi duralim. Hayır seçimde gideceksin bu yanliş politakayla ülkeyi yönetenden elini ŞEHİT tabutuna koyup siyaset yapandan hesabini soracaksin.

Yine tekrar etmekte fayda görüyorum. Önümüzdeki 1 2 sene bizi çok çok çok zor günler bekliyor. Hatta bir adım ileriye gideyim. Çok kanlı günler bekliyor. Anlaşılan sıvama aşamasına geçtiler.

Kendi topumuz ucagimiz silahimiz yokken başkasinin araçlari uçaklari ile savaşa gidiyoruz bu nasıl GÜÇLÜ DEVLETTİR ARKADAŞ?

Emperyalist ve faşistlerin zulm edenlerin başı nerede olursa olsun ister abd ister israil ezilmelidir. Fakat bu şekilde değil be kardeşim. Diriliş ertugrul payitaht izleyip gaza gelen bir kitle ile karşi karşiyayiz biraz mantikli düşünün. Savaş duygularla hareket edilecek bir konu değildir. Bunun bize ne yarari olacak bunu bir dusunun. 1 sene sonra abd ile sarmaş dolaş olacaklar o zaman ne diyeceksiniz.

Ahh ahh
ilkayy

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
tamamen avrupa ile olan ilişkileri düşündük leri icin mudahele olmadigini dusunuyorum ancak bardagi tasirirlarsa mudahele gecikmez ornekleri mevcuz (kardak kayaliklari) bir gece ansizin girdiler ve aldilar.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

tamamen avrupa ile olan ilişkileri düşündük leri icin mudahele olmadigini dusunuyorum ancak bardagi tasirirlarsa mudahele gecikmez ornekleri mevcuz (kardak kayaliklari) bir gece ansizin girdiler ve aldilar.

Avrupa ile ilişkileri düşünmek şimdi mi akıllarina geldi sanıyorsun? Sana basit bir olay anlatayım. Filistin bombalanmadan önce Türkiye israil ile bir anlaşma yaptı ha diyeceksin ne anlaşmasi 30 milyon(yahut milyar) dolarlik bir anlaşmaydi 3 4 gün sonra filistin bombalandi ne dediler???? Benim arap cografyasinda üzüldüğüm nadir ülkelerden biridir filistin çok zulm gördüler ne yapti Türkiye?

Yunan bakan gel de al derken neye güvendiğini sanıyorsun???? Demek ortada bir anlaşma var. Bu açıklamadan sonra 1 tane 1 1 1 1 devlet yetkilisi açıklama yapamadı. Sadece muhalefetten ses çıktı. Geliriz bir gece ansizin aliriz bla bla bla bunlar sadece sözde kalıyor. Afrin olayı bambaşka bir olay inan bana bu operasyon ülke için değil kendi yaptiklari pisligi temizlemek icin yapildi. Umarim işler daha da karişmaz oralarda yoksa arada kim vurduya gideriz. Bilirsin olan hep masum evlatlara olur.

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
2019 da baskanlik 2021-22-23 türkiyede Irak-Libya-Süriye-Afganistan-Misir -Yemen Gibi olcak .. bunu Amerika 1900 lu yillarin basindan beri planladi ve Son asamaya geldik.. malesef ülke bitti ...üzgünüm beyler ama gercek bu ...ALLAH tan baska kimse bu ülkeyi kurtaramaz.. ALLAH in vaadide acik ve net oldugununa göre ...Türkiyede Faiz,Fuhus,Hirsizlik,Dolandiricilik,Sahtekarli,Sübyancilik her türlü Nane Yiyiliyor...Bügün Türkiyenin yüzde yüzü Faiz bataginda istisnasiz herkes.. ben yemiyorum diyen ciksin 10 bin euro koyuyuor kesinlikle yiyorlar... bunu ben demiyorum bunu resmi kaynaklar acikliyor... bankalar,borsalar,bitcoinler felanda felan ... Malesef gercek bu ..millet televizyondaki dizileri izleyerek kahramanlik pesinde canakkale,abdulhamid han,kutül amere,dirilis ogünler gecti beyler... Artik Kafirlerin Google Earth i var, artik Kafirlerin Iphone ve Ipod denen oyuncaklari var, Artik Kafirlerin Cüzdanlarinizda Tasidiginiz Cipli Kredi Kartlari Var, O kafirlerin Facebooku ,instagrami,twiteri,Whatsup ve youtube si var ... hepinizin telefonu ,ev adresleri,ailesinde kac kisi oldugu ,kimin hangi görüste oldugu,kimin hangi zaaflari var whatsup ta yazistiginiz özel sohbetlerinizden tutun ,facebookta instagramda twiterde youtubede paylastiklarinizin hepsi Amerikanin HDD lerinde kayitli beyler ... Adamlar okadaar akilli sen bilgisayarindan internette bir alis veris yapmak icin googlede ariyorsun ... onlar senin aradigin mala göre reklam cikartiyor...bunu yapan adam yarin savas ciktiginda hepinizi bilgisayar basinda hitlerin kullandigi SARIN Gaziyla yok etmesinide bilir... yada whatsuptan ...yada google erth denen haritadan evine bir bomba birakabilir....teknoloji gelisti beyler ... bir türkiyenin teknolojisi yok birde batan ülkelerin ... gercekler acidir ALLAH vaadinde duracaktir ... türkiyeden sonrada arabistani yikacaklar ... herkes ALLAH a yönelsin Dönüs ancak onadir..Korkunun ecele faydasi yok .. Ülkemizi seviyoruz ama malesef herkes kendi hatalarinin bedelini öder..

Kuranda Helak olan Kavimler (Bu Kavimlere Bakin Neden Helak olmuslar Cok Benzerlik Göreceksiniz Emin Olun ... Ayrica Ortadoguda Yikilan Ülkelere Bakin Onlardada Bizimle ortak Özellikler göreceksiniz...)

Helâk olan kavimler - Nuh Kavmi, Ad Kavmi, İrem, Semud Kavmi, Hicr Ashabı, İbrahim ve Ress Kavimleri, Lut Kavmi (Sodom ve Gomore), Mü’tekife, Medyen Ashabı, Eyke halkı, Firavun, Âl-i Firavun, Haman, Karun, Sebt Ashabı, Tübba Halkı, Karye Ashabı, Uhdud Ashabı, Fil Ashabı, Sebe halkı ve Ebu Lehep’tir.

iyi forumlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al