wmaraci reklam
lidertakipci

Exclusive Creatives olarak SEO sorularınızı cevaplıyoruz (ücretsiz)

223 Mesajlar 24.556 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
gokhanbalbal yapacağınız şu hocam. 1 Adet sayfa açacaksınız Adana web tasarım diye. O sayfayı güzelce dolduracaksınız ardından teklif al formu koyacaksınız ve indexleteceksiniz arama motorlarına.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
reklam

gokhanbalbal gokhanbalbal PHP İşleriniz Yapılır Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Backend Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 113 / 84
  • Ticaret 13, (%100)
Bipixel deneyeceğim teşekkür ederim
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Php işleriniz yapılır.

metinoz metinoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 13 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
hocam ikinci sorumu farketmediniz galiba cloudflareı öneriyormusunuz kullanmamın seoya faydası olur mu birde amerika için makul fiyatlı hosting tavsiyeniz var mıdır ?
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
metinoz cloud ve cdn kullanmaya çalışıyorum tüm önemli projelerimde hocam size de öneririm. Hosting için Ovh tavsiye edebilirim size. Yıllık ödeme yapacaksanız tanıdığım hosting firması var arge cloud adında. Onlara da yönlendirebilirim.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
wmaraci

betelgeuse betelgeuse WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Bipixel adlı üyeden alıntı

betelgeuse -60 cezası yemiş olabilirsiniz. İçerikleriniz kopya mı kontrol edin. Yada başka birisi içeriklerinizi çalmış mı ? İçerik çalınmasına karşı DMCA lisanslı alıp kullanabilirsiniz. Ahrefsten link kaybınıza da göz atmayı unutmayın.

içeriklerin hiç biri kopya değil. dediğinizi yapıp dmca lisansı aldım.

Yalnız kelimelerde o kadar düşmeme rağmen siteme gelen kişi sayısında bir gerileme yok.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

makaleyazar0 makaleyazar0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Yazarlıgı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Sitem için tavsiye edebileceğiniz ve hit arttırımı yapmak için ne gibi yollara başvurmam gerekir
gomedyen.com
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

ekin0011 ekin0011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 45 / 17
  • Ticaret 8, (%88)
Finans kategorisinde bir sitem var(www.krediustasi.com) Sektörde rekabet çok yüksek olduğundan paravan bloglar oluşturmayı düşünüyorum paravan bloglar .blogspot .wordpress li mi olmalı yoksa ücretli domain ücretli hosting almam şart mı? Bloglara içerikler özgün ve düzenli girilecek ve bir kaç ay sonra ana sitenin rss bağlantısı bloglara eklenecek.

Hocam benim bi tavsiyem var. Siteniz daha çok onedio tarzı testler , mizah , caps tarzı paylaşımlardan hit çekebilecek potansiyele sahip . Yerinizde olsam onedio'nun yükselirken neler yaptığına, nasıl marka algısına oluşturduğuna bakardım. Sosyal medyaya ağırlık verin alabiliyorsanız twitter hesapları facebook sayfaları grupları satın alın içerikleri otomatik paylaşın oralarda . Alamıyorsanız bir hesap kasma scripti satın alıp 20 30 hesap ekleyip kasabildiğiniz kadar takipçi kasın ama çok zaman gerekir bunun için

makaleyazar0 adlı üyeden alıntı

Merhaba Sitem için tavsiye edebileceğiniz ve hit arttırımı yapmak için ne gibi yollara başvurmam gerekir
gomedyen.com
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

betelgeuse adlı üyeden alıntı

içeriklerin hiç biri kopya değil. dediğinizi yapıp dmca lisansı aldım.

Yalnız kelimelerde o kadar düşmeme rağmen siteme gelen kişi sayısında bir gerileme yok.

Demek ki o kelimeden hit almıyormuşsunuz çok fazla :). Bu güzel bir haber o zaman sizin için.

makaleyazar0 adlı üyeden alıntı

gomedyen.com

Aşağıdaki arkadaş cevaplamış benim yazacaklarımı yazmış sağolsun :).

ekin0011 adlı üyeden alıntı

Finans kategorisinde bir sitem var(www.krediustasi.com) Sektörde rekabet çok yüksek olduğundan paravan bloglar oluşturmayı düşünüyorum paravan bloglar .blogspot .wordpress li mi olmalı yoksa ücretli domain ücretli hosting almam şart mı? Bloglara içerikler özgün ve düzenli girilecek ve bir kaç ay sonra ana sitenin rss bağlantısı bloglara eklenecek.

Hocam benim bi tavsiyem var. Siteniz daha çok onedio tarzı testler , mizah , caps tarzı paylaşımlardan hit çekebilecek potansiyele sahip . Yerinizde olsam onedio'nun yükselirken neler yaptığına, nasıl marka algısına oluşturduğuna bakardım. Sosyal medyaya ağırlık verin alabiliyorsanız twitter hesapları facebook sayfaları grupları satın alın içerikleri otomatik paylaşın oralarda . Alamıyorsanız bir hesap kasma scripti satın alıp 20 30 hesap ekleyip kasabildiğiniz kadar takipçi kasın ama çok zaman gerekir bunun için

Kredi notu sektörü zor bir sektör. Bol bol aynı site gibi paravan yapmak gerekiyor. Backlink bütçesi ve makale bütçesi ayırmak gerekiyor. Bende tam dediğiniz gibi ilerledim. Paravanlar yapmıştım ayrıyetten link alımları. 3-4 ay sonrasında da rss link footer link header link karışık olarak vermiştim.

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
hic index almamis yepyeni bir siteye... youtube veya facebook gibi sayfalardan organik hit cekmek siteye zarar verir mi?

Mesela 100 bin üyelik Facebook Sayfam veya YouTube kanalim var orada sitemin reklamini yapip siteye birden günlük atiyorum 5 - 10 bin kisi girerse siteye zarar verir mi?

Tesekkürler
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
CennetKapisi site spam olmadığı sürece ve adsense kullanıyorsanız adsense politikalarını ihlal etmediği sürece hiç bir problem yaşamazsınız.
CennetKapisi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al