wmaraci reklam
lidertakipci

Nefes almak acı veriyor!

30 Mesajlar 3.133 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

MeMo adlı üyeden alıntı

sen sorununu anlatmıyorsun ki ona göre yazalım.

Ben sorunumu çözmek veya öneri almak için açmadım ki konuyu. Sadece açtım.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
wmaraci
reklam

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

Ben sorunumu çözmek veya öneri almak için açmadım ki konuyu. Sadece açtım.

Kusura bakma ama çok ters birisin 😡.
Allah yardımcın olsun ne diyeyim illa vardır bir sorun ☺
MaMiFilm webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

MeMo adlı üyeden alıntı

Kusura bakma ama çok ters birisin 😡.
Allah yardımcın olsun ne diyeyim illa vardır bir sorun ☺

Evet bu gece biraz öyle olduğumu fark ettim, özür dilerim. Sadece insanların her şeyin altında farklı nedenler araması beni tahammülsüzleştiriyor sanırım.

Son dal sigaramı içiyorum, ben o anın tadını çıkarmaya çalışırken başkasının sigara öldürür demesi gibi bir durum.
MeMo

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Yav adam neyden bahsediyor iki uç kendini bilmez hemen gelip din tüccarlığı yapıyor
ilkayy MaMiFilm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

darknov4 adlı üyeden alıntı

Yav adam neyden bahsediyor iki uç kendini bilmez hemen gelip din tüccarlığı yapıyor

Benim hakkımda iki uç kendini bilmez demen hoşuma gitmedi.

Eğer bir şey bilmiyorsam ve sen biliyorsan öğretirsen sevinirim.
Drozturk umayya webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Ben öyle bir şey söylemedim sadece konuyla alakasız birşeyler yazmışsın bunu eleştirdim

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Adam belli ki bir sıkıntı içerisinde. Konuyu neden hemen din otaklarına çeviriyorsunuz. Neden adaleti, şimdiki yaşantınızda aramıyorsunuz da, öldükten sonra ne olacağımızı bilmediğimiz kısımlarda arıyorsunuz. Yahu, bırakın şu din tüccarlıklarını artık, gerçekten kendinizi küçük düşürüyorsunuz.
MaMiFilm

kişi bu mesajı beğendi.

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Konu dışı tamam güzel de bu tarz konular için pek uygun değil. Hayatta herkesin sorunu var herkes sorunlarla savaşıyor güçlükler çekiyor. Durumdan şikayet etmek yerine bir şeyler ile uğraşmak bir şeyler için çaba göstermek daha mantıklı. Konuyu açarken ki psikolejiyi tahmin edemiyorum, elbette fazlasıyla karmaşıktır. Konuyu açmanın yararı da olmadı. Sıkıntını da yazmamışsın kimse sana yardım edemez :) Psikolog'a gidip derdini anlat. Umarım sevip sevmek aşk gibi durumlar değildir hayatındaki sıkıntılar. Eğer öyleyse 17 yaşında değilsiniz...

Din tüccarı kesilmeyi bırakın diyen büyüklerimizde konuyu saptırmadan yorum atmak gerek. Adamlar öyle yardımcı olmak istemiş akıllarına o gelmiş, konuyu açanı kafasını dağıtması mantıklı düşünmesi için yorum yapmışlar. Ya sizde faydalı olmaya çalışın yada sessiz kalın :)

Yargılama gibi bir amacım yok, Allah kolaylık versin. İyi forumlar :)
Eğlenmeye bak, hayatını yaşa sosyalleş.

ProTogi ProTogi Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
“Sizi, bir imtihan olarak, şer ve hayırla deneyeceğiz. Hepiniz de nihayet bize döndürüleceksiniz.” (Enbiya, 21/35)

Buna göre dünya bir imtihan meydanıdır. Bir hadis-i şerifte de, dünya “ahiretin tarlası” olarak takdim edilir.

Bu dünya, rahat yeri değil, imtihan meydanı ve ahiretin tarlası olarak yaratılmış. Bu imtihan salonunda, insanlar sürekli çaba gösterir, ter dökerler. Ve bu tarlada, ahiretleri namına her gün bir bağ derleyip yorgun argın bitirirler günlerini.

Tarlada çalışan bir insan, dört beş çeşit yemek yerine, ekmek ve yoğurtla yetinir; döşek yerine toprakta veya çimende uzanır; öylece dinlenir. Bunları garip karşılamaz ve bundan fazla rahatsız da olmaz. Bir süre sonra köye döneceğinin ve asıl rahat ve huzuru orada bulacağının şuurundadır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazılanın Din tüccarlığı ile alakası yoktur. Hayatın ne yazık ki ta kendisidir.

Yaşadıklarınızdan keyif çıkaracak bir şeyler bulduğunuz zaman sorun ortadan kalkacaktır.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

ProTogi adlı üyeden alıntı

“Sizi, bir imtihan olarak, şer ve hayırla deneyeceğiz. Hepiniz de nihayet bize döndürüleceksiniz.” (Enbiya, 21/35)

Buna göre dünya bir imtihan meydanıdır. Bir hadis-i şerifte de, dünya “ahiretin tarlası” olarak takdim edilir.

Bu dünya, rahat yeri değil, imtihan meydanı ve ahiretin tarlası olarak yaratılmış. Bu imtihan salonunda, insanlar sürekli çaba gösterir, ter dökerler. Ve bu tarlada, ahiretleri namına her gün bir bağ derleyip yorgun argın bitirirler günlerini.

Tarlada çalışan bir insan, dört beş çeşit yemek yerine, ekmek ve yoğurtla yetinir; döşek yerine toprakta veya çimende uzanır; öylece dinlenir. Bunları garip karşılamaz ve bundan fazla rahatsız da olmaz. Bir süre sonra köye döneceğinin ve asıl rahat ve huzuru orada bulacağının şuurundadır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazılanın Din tüccarlığı ile alakası yoktur. Hayatın ne yazık ki ta kendisidir.

Yaşadıklarınızdan keyif çıkaracak bir şeyler bulduğunuz zaman sorun ortadan kalkacaktır.

Yazdıklarınız sizin inancınız açısından doğru ve buna göre hareket etmekte haklısınız. Ayrıca ben köyde yaşıyorum ve toprak içinde yaşıyorum.
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al