wmaraci reklam

İNDİRİMLİ SEO PAKETLERİ Böyle Backlink Paketleri Görülmedi 5 TL'den Başlayan PR 9|PR 8|PR 7|PR 6 GOOGLEDE HIZLI YÜKSELİŞ

3.323 Mesajlar 1.765.115 Okunma
wmaraci reklam

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
palmara merhabalar hocam bronz paket almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

wmaraci
reklam

umutsmskk umutsmskk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ş**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam merhabalar bende şu 20 tllik paketten almak istiyorum bunlar nasıl oluyor 1 kerelikmi website adresimi vermem yeterlimi?

umutsmskk umutsmskk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ş**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam mesaj attım size bakarmısınız

celikonline celikonline Bayrak Üretim merkezi Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
çok ilgili arkadaşlar teşekkür ederiz ıwww.reklamciadana.com

wmaraci
wmaraci

3rd4l747 3rd4l747 www.filmyudo.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
en yakın zamanda bende sizinle çalışmayı düşünüyorum.

gorkemburan gorkemburan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Mega Paket + Kampanya fiyatı pm alabilirmiyim ?

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)
Merhabalar,

Satın aldığım paket: Süper Paket

Öncelikle zamanında teslim edildiğini, ilgili ve işinin ehli bir arkadaş olduğunu söylemeye gerek bile duymuyorum. Bunlar zaten neredeyse her satıcıya yakıştırılan sıfatlar.

Benim söylemek istediklerim ise şunlar;

Çalışma yaptırmadan önce anahtar kelimelerim de sıralamalar 50 küsür, 60 küsür, 20 küsür idi. 3 anahtar kelime üzerinden çalışma yaptırdık zaten. Çalışmayı bugün teslim aldım. Yani 6 gün önce sipariş vermiştim. Şu an anahtar kelimelerim de durum; 50 > 10. Sıra *** 60 > 12. Sıra *** 20 > 8. Sıra

Anahtar kelimelerimin aylık aranma hacimleri ise 10.000 - 100.000 aralığında. Anahtar kelimeler emin olun o kadar basit kelimeler değiller. Üstelik çalışmayı daha teslim alalı yarım saat oluyor. Biliyorsunuz bu tür çalışmalar tam etkisini 1 hafta ile 2 ay içerisinde gösteriyor. Sıralamadaki yükselişimiz ise her geçen gün devam ediyor.

Diyeceğim o ki, ilk defa bir çalışma sonrası bu kadar hızlı bir yükseliş görüyorum. WM Aracına 2012 yılından beri üyeyim. Bunca yıl boyunca çeşitli kişilerle çalışma fırsatı buldum. Hiçbir çalışmaya da etkilerini görmeden tek bir yorum dahi yazmadım. Ancak bu defa kesinlikle paranızın karşılığını alabileceğiniz, fayda görmeme ihtimalinizin olmadığı bir çalışma olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Üstelik benim yükselişim 70 liralık paketle... Daha yüksek paketler ile çok daha fazlası olacağından eminim.

En yakın zamanda kendisiyle tekrar çalışacağım. Çok teşekkür ediyorum tekrardan.

palmara palmara SEO BACKLİNK Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 58 / 57
  • Ticaret 354, (%100)

AdaletinSesi adlı üyeden alıntı

Ben mega paket aldım ve bir hafta gibi bir sürede rapor teslim edildi. Çok fazla emek harcanmış. Bu parayı bana verseler ben kendi sitem için bile bu kadar uğraşmazdım şahsen. Çalışmalardan çok memnun kaldım.

Tesekkür ederim güzel yorumunuz için Sayın hakimim. Sizinle Çalişmak Gercekten mutluluk verdi. Tekrardan çalişmak nasip olması dileklerimizle Hakimim.

jedies adlı üyeden alıntı

Erdem Beyden bir adet mega paket, bir adet premium paket, bir adet pagerank paketi satın aldım. Yeni yapmış olduğum sitem arama motorlarında belirlediğim keywordlerde inanılmaz yükseliş gösterdi.Erdem Bey rapor için verdiği tarihlerde mailime tam gününde detaylı raporları gönderdi.Çok detaylı ve hediyeli olarak gelen raporlar inanın ne kadar doğru bir çalışma yapıldığının en büyük göstergesi.Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Site ile ilgili hangi kelime kaçıncı sırada olduğumdan bahsedemeyeceğim.Çünkü çok fazla anahtar kelimem var. Bir kritik yapılacaksa bunu Erdem Beye bırakıyorum.Tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Tesekkür ederim güzel yorumunuz için. İnşallah Daha daha iyi yerlere gelirsiniz. Gercekten Sizinle çalişmak mutluluk vermektedir. Tekrar çalişmak dileklerimizle

ftahanci adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar,
Yorum yapmanın zamanı geldi.

31 Aralık'ta sitem için Erdem beylerle mega paket ile pagerank paketi için anlaştık. Çalışma öncesinde Alexa Türkiye sıralamamız 81.220, backlink 6; majestic güncel backlink 582 trust flow 6, citiation flow 6 puandaydı. Google'a ilk anahtar kelimemizde ikinci sayfada 13-14 bandındaydık. İkinci anahtar kelimemiz 7.8. sayfa arasında dolanıyordu.

Erdem beyler sanırım çalışmayı 10-12 ocak arasında yaptılar çoğunlukla. Ayın 14'ü gibi bana rapor teslim edildi. Raporu incelediğimde gayet hoşuma gitti, gerçekten emek vermişlerdi. Ziyaretçi defterlerine giriş yapılmış ancak ziyaretçi defterlerinin adminlerinin onayı beklendiği için görüntüleyemedim. Bir de edu ile gov whois backlinklerde bir kaç sorun vardı sanırım. Ancak bu saydıklarım göze hiç ama hiç gözükmeyecek meseleler. Raporu inceleyince çok fazla link olduğunu göreceksiniz.

Çalışma sonrası tarihi gelişim şöyle oldu:
13.01.2018 - 60029 Alexa sıralaması, 599 Majestic backlink
24.01.2018 - 50993 Alexa sıralaması, 975 Majestic backlink - Ana anahtar kelimede ilk sayfaya geldik 8. sıradayız. İkinci anahtar kelime ikinci sayfaya düştü.
02.02.2018 - 46714 Alexa Sıralaması, 26 Alexa backlink, 1038 majestic backlink, trust flow 6, citiation flow 10, ana anahtar kelimemiz ilk sayfa 7-8 değişiyor. İkinci anahtar kelimemiz ilk sayfa 9 ile ikinci sayfa 11 arasında gidip geliyor.

Sayelerinde sitemizin günlük hiti %150 ve üzerinde bir artış sağladı. Anahtar kelimelerde ilk sayfaya düştük. Kendilerine çok teşekkürler. Paralarının karşılığını verdiklerini düşünüyorum...

Not: Bu çalışmalar devam ederken sitemize günlük konu girişine devam ettik. Her konuyu sosyal medya hesaplarımızdan da paylaştık. Halen de günlük veri girişine devam ediyoruz.

Saygılarımla.

Tesekkür ederim güzel yorumunuz için inşallah daha daha iyi yerlere gelmeniz dileklerimizle. tekrardan çalişmak nasip olmasi isteklerimizle

hdizleyelim adlı üyeden alıntı

çok yakında mega+pagerank paketi alıcaz tam olarak 8 aydır bekliyoruz kendisiyle daha önceden konuşmuştuk sitemizdeki videoların kaynaklarını ve düzenleme yapıldığı için bu kadar uzatı kendisi çok iyi birine benziyor aramıştım ve mesaj olarak yazmıştım kendisi çok iyi aldığı paranın hakkını veren insanlardan çok samimi üşenmeden gece olsun gündüz olsun sorular sordum üşenmeden ilgilendi sıkılmadan ya nasıl desem bu Erdem Bey işinin ehli ve ustası :) buradan saygılarımı sunuyorum iyi çalışmalar diliyorum kendisine ve ekibine allah başımızdan eksik etmesin diyorum :)

Tesekkür ederim güzel yorumunuz için inşallah daha iyi sonuçlar ile karşılaşmak dileklerimizle.

Michel adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Satın aldığım paket: Süper Paket

Öncelikle zamanında teslim edildiğini, ilgili ve işinin ehli bir arkadaş olduğunu söylemeye gerek bile duymuyorum. Bunlar zaten neredeyse her satıcıya yakıştırılan sıfatlar.

Benim söylemek istediklerim ise şunlar;

Çalışma yaptırmadan önce anahtar kelimelerim de sıralamalar 50 küsür, 60 küsür, 20 küsür idi. 3 anahtar kelime üzerinden çalışma yaptırdık zaten. Çalışmayı bugün teslim aldım. Yani 6 gün önce sipariş vermiştim. Şu an anahtar kelimelerim de durum; 50 > 10. Sıra *** 60 > 12. Sıra *** 20 > 8. Sıra

Anahtar kelimelerimin aylık aranma hacimleri ise 10.000 - 100.000 aralığında. Anahtar kelimeler emin olun o kadar basit kelimeler değiller. Üstelik çalışmayı daha teslim alalı yarım saat oluyor. Biliyorsunuz bu tür çalışmalar tam etkisini 1 hafta ile 2 ay içerisinde gösteriyor. Sıralamadaki yükselişimiz ise her geçen gün devam ediyor.

Diyeceğim o ki, ilk defa bir çalışma sonrası bu kadar hızlı bir yükseliş görüyorum. WM Aracına 2012 yılından beri üyeyim. Bunca yıl boyunca çeşitli kişilerle çalışma fırsatı buldum. Hiçbir çalışmaya da etkilerini görmeden tek bir yorum dahi yazmadım. Ancak bu defa kesinlikle paranızın karşılığını alabileceğiniz, fayda görmeme ihtimalinizin olmadığı bir çalışma olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Üstelik benim yükselişim 70 liralık paketle... Daha yüksek paketler ile çok daha fazlası olacağından eminim.

En yakın zamanda kendisiyle tekrar çalışacağım. Çok teşekkür ediyorum tekrardan.

Tesekkür ederiz güzel yorumunuz için ellerinize sağlık

Sipariş Verenlere Hayırlı Olması dileklerimizle.

Konumuz Günceldir arkadaşlar iş alımlarımız devam etmektedir. PM'lere dönüşler sağlanmiştir.

İletişim bilgilerimiz watshapp & TEL. : [COLOR="Black"]0535 365 82 31 , 0533 777 42 45

Skype Ve Mail Adresimiz : zamanerdem@hotmail.com
[/COLOR]

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Süper paket almak istiyorum. Nasıl iletişime geçebiliriz ?

LordSalindor LordSalindor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar Hocam Ben Yeni bir Site kruacağım, domain isimde sistemide yeni olacak. Bu bağlamda sürekli Çalışacağım bir seo Hizmet sağlayıcısı arıyorum. Devamlı Müşteri OLURSAM Bana ne kadar indirim yapabilirsiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al