wmaraci reklam
lidertakipci

r10'a tazminat davası

39 Mesajlar 11.751 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sibersahne sibersahne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek tekstil
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

hopisu adlı üyeden alıntı

ya konu dışı olcak ama, yukarıda 1 memurun kazancının 5 katını kazandığınızı söylemişsiniz,şimdide 60 bin lira kaybım var diyorsunuz. memur olarak müsteşar maaşını mı baz aldınız?

yıllık orandan bahsetmek istedim.Ama konu benim kazancım değil.Demek istediğim büyük bir kazançtan *** sayesinde mahrum kalacağım.Ben bu yüzden eğer sorun düzelmezse dava açacağım.Bunun için sormak istedim.

Semih adlı üyeden alıntı

*** ile alakası nedir ben onu çözemedim :S

Geçmiş olsun.

www.backlink.***.net burayı ziyaret ederseniz ve yazdıklarımı okursanız sanırım anlayacaksınızdır.

wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

Semih adlı üyeden alıntı

*** ile alakası nedir ben onu çözemedim :S

Geçmiş olsun.

Olay http://www.backlink.***.net/ üzerinden gerçekleşmiş
sibersahne

kişi bu mesajı beğendi.

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
backlink.***.neti kullanabilmek için kendi sitenize de kod eklemeniz gerekiyor.Aksi halde siteniz onaylanmıyor.Sitenizde bu şekilde kod yoksa zaten backlink alamazsınız diye biliyorum.Eğer backlink alabiliyorsanız bu direk *** yönetimi ya da backlink kısmına bakan arkadaşın kasti hareketi olabilir.

sibersahne adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar merhabalar.

öncelikle ***'a gönderdiğim maili yazmak istiyorum.

Sanırım olayı anladınız.Sizlere bir sorum var.Eğer sitem ban alırsa ***'a dava açarsam kazanırmıyım.Çünkü sitemin geliri oldukça yüksek.Bir memur maaşının 5 katını alıyorum.Bilgim olmadan eklenmiş.+ bu sistem nasıl bir sistem anlamadım.bari google gibi bir html sayfası onayı alarak bu işi yapsa.birileri benim adıma linklerimi eklemiş.Benim gibi ne kadar siteler ekli ise hepside filitreye girmiş.

Örneğin : www.chatirc.org bu sayfada footere bakarmısınız.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek tekstil
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

savaser adlı üyeden alıntı

backlink.***.neti kullanabilmek için kendi sitenize de kod eklemeniz gerekiyor.Aksi halde siteniz onaylanmıyor.Sitenizde bu şekilde kod yoksa zaten backlink alamazsınız diye biliyorum.Eğer backlink alabiliyorsanız bu direk *** yönetimi ya da backlink kısmına bakan arkadaşın kasti hareketi olabilir.

Ben başta birileri sitemi eklemiş sandım.Mail attım sabah ama cevap alamadım.Bu akşam yine mail attım.Ama sanırım siz sistemi kullanıyorsunuz.Bilginiz olduğu için bunu söylüyorsunuz.Şuan bende sizin gibi düşünmeye başladım.Zaten eğer ben eklemiş olsaydım " seslichat " diye eklemezdim.Kameralı sohbet diye eklerdim ki gerek yok zaten 1. sayfa 1. sıradayım.:(:(

Footerde fatal yazıyor.Eğer bu kişi ircforumlari.net adresinde üyeliği yer alan fatal ise sanırım dediğiniz kesinlikle doğru :( inş durum çözülür.

wmaraci
wmaraci

savaser savaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 57 / 76
  • Ticaret 2, (%100)
Umarım sorunu aşarsınız bu arada site dosyalarını kontrol edip kod var mı bakmanızı tavsiye ederim.

Ben başta birileri sitemi eklemiş sandım.Mail attım sabah ama cevap alamadım.Bu akşam yine mail attım.Ama sanırım siz sistemi kullanıyorsunuz.Bilginiz olduğu için bunu söylüyorsunuz.Şuan bende sizin gibi düşünmeye başladım.Zaten eğer ben eklemiş olsaydım " seslichat " diye eklemezdim.Kameralı sohbet diye eklerdim ki gerek yok zaten 1. sayfa 1. sıradayım.:(:( inş durum çözülür.
sibersahne

kişi bu mesajı beğendi.

Drupal haber ve e-ticaret siteleri yapılır.

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek tekstil
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

savaser adlı üyeden alıntı

Umarım sorunu aşarsınız bu arada site dosyalarını kontrol edip kod var mı bakmanızı tavsiye ederim.

olması imkansız.ama ben yinede bakayım.teşekkür ederim.

Ek Olarak: hiç bir koda rastlamadım maalesef.

muratakgun muratakgun muratakgunn.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Geçmiş olsun.Böyle bir kazanç varken bunu korumak zor gerçekten insallah düzeltirsiniz.

zego zego İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 44 / 46
  • Ticaret 29, (%100)
Geçmiş olsun ancak herhangi bir dava durumunda kazanamayacağınızı belirtmek isterim.
sibersahne

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek tekstil
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

zego adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun ancak herhangi bir dava durumunda kazanamayacağınızı belirtmek isterim.

bunu hangi bilgilere dayanarak söylediğinizi açıklarsanız sevinirim.

zego zego İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 44 / 46
  • Ticaret 29, (%100)

bunu hangi bilgilere dayanarak söylediğinizi açıklarsanız sevinirim.

Size detaylı olarak şöyle açıklayayım.

Öncelikle sitenize o linkler eklenebilmesi için sitenize kesinlikle kod eklenmesi gerekiyor. Eklenmesi gerekiyor ki o sistemde kayıtlı olan sitelerin linkleri sizin sitenizde görülebilsin.

Siz hiçbir şekilde reklam vb. çalışma yaptırmadığınızı vs. bahsettiğinize göre, siteniz üzerinde sizin yetkinize sahip başka birisi var. ( Şifreyi bilen vb. ) Yani durduk yerde eklenmiş veya hacklink diye adlandırdığımız bir durum değil.

backlink.***.net adresi sadece aracı bir adres. Burda hata aranacaksa sitenizin açıkları olmalıdır. Kolayca o sisteme sitenize ekleyerek backlink takası yapan biri, site üzerinden başka şeylerde yapabilir. Dolayısıyla siz *** adresini davalık ettiğinizde, savcılıktan gelen kağıtta sadece o işlemleri yapan kişinin ip adresi istenir ve vermek zorunda kalırlar. Ama bu işlem uzarda uzar, cebinizden durmadan para çıkar. Sonunda *** adresine birşey olmaz ve cebinizden çıkan milyonlar sayesinde, kesin olmamakla birlikte o kişiyi bulursunuz veya bulmazsınız.

Anlatabildim umarım.
caqlayan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al