Yurtdışına çalışmaya gitmelimiyim sizce ?

26 Mesajlar 3.031 Okunma
smmexpress

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
yaşın daha genç. ayda 1 2 defa türkiye'ye gelirsin zaten. para kazanmaya bak sen

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Kesin Bilgi: Gitmelisin

kemal895 kemal895 [root@kemal ~]# Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam belki yaşım itibari ile pek doğru bir yorum olmayabilir ama Yurtdışında çalışmanız demek hem maddi durumunuzu düzeltmeye yardımcı olabilir hemde deneyim edinmiş olursunuz. Ayrıca dışarda çalışarak ailemden bağımı koparırım diye bir yargı oluşturmayın her gün ararsınız sorarsınız artık görüntülü sohbet bile var biliyorsunuz :) Fırsatınız varken gitmenizden yanayım

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Öncelikle siyasi olarak yaptığı tahminleri %90nını tutturmuş biri olarak bu ülkenin başına kim gelirse gelsin minimum 5 sene toparlanamaz. Bunu bir başka siyasi parti başa gelince göreceksiniz. Kasa bomboş,eğitim berbat sırf 5 milyon genç issizi eritmek bile seneler alacak. Satılan yerleri geri alma süreci,çiftciye destek olma ihracat italat oranıni dengeleme alım gücünü arttırma, sanayileşme vs.. derken 10 sene geçer. Bunu geçmiş tarihlere bakarak da öğrenebilirsin. ATATÜRK gibi bir deha bile bu ülkeyi senelerce uğraşıp anca toparlabildi şu anki durum osmanlının çöküşunden bile beter bir durum. Amerika krizi ev fiyatlarının düşmesiyle başladı Türkiyede de böyle olacak. Abdnin farkı şuydu milyarlarca doları piyasaya sürecek kadar güçlü bir ekonomisi vardı her şeye rağmen. O şekilde ancak krizden kurtuldu. Lakin Türkiyenin böyle bir şansı yok. En az 10 sene toparlanma surecine gireceğiz. Başa gelen kişi bir enkaz alacak, 25 haziranda başa gelen kişi 1 2 ay sonra ülkeye dair bir açıklama yaptığında o zaman korkunç tabloyu herkes görecek. Ev fiyatları yakında düşer. 1 senelik seçimi 2 ay sonraya almanın sebebi iyi parti vs.. değil. Büyüyerek cığ gibi gelen ekonomik kriz. O yüzden arkadaş bu fırsatı kesinlikle kacırmasın gitsin hayatını kurtarsın 10 sene sonra duruma göre gelip Türkiye de yaşamını kurmaya başlar. Lakin görünen köy kılavuz istemez. Zenginler avrupada ev alma rekoru kırıyor. Binlerce holding iflasıni ilan etti. Velhasıl şu anki durumdan çok çok daha zor günler bizi bekliyor. Bu cevap da burda kalsın. Daha sonra ben demiştim diye güncellerim :)

Arap yerlerde veya rusya ukrayna gibi yerlerinde çalışan inşaat işçileri ve ustalar 2500 ile 5000 dolar arası maaş alırlar. Dubai vs.. gibi yerlerde bu daha da artabilir. 1 sene orada çalışıp Türkiye de 1 tane ev bir araba alan kişiler biliyorum

Söylediklerinize aynen katılıyorum. Bende şuan hazırlıklar yaptım ama vize çıkmadı. Görüyorsunuz
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Adam geçen sene yazmış mesajı, bence gitmelisin diyor millet hala 😂 Turkgucu21 kardesim gittin mi?
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

Söylediklerinize aynen katılıyorum. Bende şuan hazırlıklar yaptım ama vize çıkmadı. Görüyorsunuz

Eğitim amacıyla gidiyorum ben yoksa ben de gidemezdim. Maddi gücüm yok. Burs murs bir sekilde hallediyoruz. Almanya ordan da finlandiya norvec isvec kanada taraflarına geçeceğim.
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
impjix :D :D

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
buraya yazarak bile vakit kaybediyorsun, hemen git

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle elinde imkan varsa gitmelisin ben bile imkanını bulsam dakika durmam evi yurdu toplar götürürüm yani. Amerika konusuna gelirsek amerikaya geçebilmek Türk vatandaşları için kolay olmuyor senelerdir uğraşıyorum gidebilmek için 5 senede güç bela turist vizesi çıktı. Bir sonraki seferede oturum izni çıkar inşallah diyorum

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
adam 1 sene önce konuyu açmış ve konu başlığını google de aratılacak şekilde yazmış. Daha sonra birisi google'dan konuyu görüp daha sonra ''İspanya konuşunda ne diyorsunuz ? hayat şartları nasıl, ev fiyatları nasıl ?'' diye bir soru sorunca konu hortlamış. Bu arada Merak Ediyoruz. @turkgucu21 , Hocam Gidebildinizmi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al