lostyazilim

Ezhel Tutuklandı Mı - Ezhel Neden Tutuklandı

41 Mesajlar 5.673 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
''İyi oldu, en güzeli yapıldı'' diyenlere sesleniyorum; bu adamın yaptığı bir sanat! O dinlediğiniz yabancı rapciler, 2 kelimesinden birinde dahi, absürt, argo, illegal kelimeler kullanıyorlar. Bu adam, iki dizesinde söylemiş ne var bunda?
Crewx Rastena 53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Dünyada uyuşturucu kullanmayan dünyaca ünlü 1 rapcı söyler misiniz bana? Uyuşturucuyu savunmuyorum elbette lakin mafya liderleri konuşuyor onlara neden kimse bir şey demiyor?
Tvlerde mafya dizileri var kan gövdeyi götürüyor silahlar çat çat çat bunlar neden engellenmiyor? Geçsinler bu işleri.

Türkçe rap i herzaman desteklerim sevsemde sevmesemde grogiden nefret ederim kişilik olarak ama müziğine saygim var en azindan düzgün şeyler anlatıyor ama bu adam bokunu çıkardi yok küvette s*x yok polisten kaçariz allah aşkına youtube yaş kitlesi %80 10 15 yaş bu çocuklara bunu ögretiyor ne ögretti
Soytarilik
Madde
Cinsel ilişki
Kununa uymama
Bu toplumun ayariyla oynuyor böyle insanlar cağtay ulusoy gibi çok sevdiğim bir oyuncu tutuklandi çok sevmeme rağmen bir paylaşım bile yapmadim hakeden hakkını alır.

bekirbulut adlı üyeden alıntı

''İyi oldu, en güzeli yapıldı'' diyenlere sesleniyorum; bu adamın yaptığı bir sanat! O dinlediğiniz yabancı rapciler, 2 kelimesinden birinde dahi, absürt, argo, illegal kelimeler kullanıyorlar. Bu adam, iki dizesinde söylemiş ne var bunda?

Hiç kiliplerini izlemedin sanırım
İnstagramda denk geldi:https://i.hizliresim.com/PD3dM8.jpg
brkmrtks

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
her sokak başı torbacı devlet bunlara göz yumuyor ama sözlerinde ot vsvs geçen bir rapçiyi içeri alıyor. ne anladım ben bu işten acaba neden bu sokak satıcıları içeri alınmıyor kimin işin geliyor allah bilir. bu arada amerikan özentisi falan demişsiniz arap özentisi olup deli saçması müzikler eşliğinde akli dengesini yitirmiş gibi zikir çekip kendini şişlemekten daha iyidir emin olun
bekirbulut stroncow 53456

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Türkçe rap i herzaman desteklerim sevsemde sevmesemde ama bu adam bokunu çıkardi yok küvette s*x yok polisten kaçariz allah aşkına youtube yaş kitlesi %80 10 15 yaş bu çocuklara bunu ögretiyor ne ögretti
Soytarilik
Madde
Cinsel ilişki
Kununa uymama
Bu toplumun ayariyla oynuyor böyle insanlar cağtay ulusoy gibi çok sevdiğim bir oyuncu tutuklandi çok sevmeme rağmen bir paylaşım bile yapmadim hakeden hakkını alır.

Gençlere ve çocuklara düzgün eğitim verirlerse bu problemler azalır. Türkiyedeki suç oranına, taciz tecavüz oranına bir bakın birde isveç norveçe bakın bu şekilde olmaz bu iş. Hiçbir savunulacak durumu yok bunun. Beni anlamayabilirsiniz lakin inanın en doğrusu bu.
Size içeri alınması gereken fakat dişarıda cirit atıp gençleri insanları zehirleyen 10larca insan yazayım mı? 10larca tv dizisi yazayım mı? Bir insanı sevmeyebilirsiniz lakin adalet denen şey öznel olmamalı. Kendisini dinlemem bilmem yapılan şey yanlış. Çocuklarını düşünüyorsa aile internet filtresi koysun. Google a ne yazsa ulaşabilir bir insan o zaman komple interneti engellesin. Geçsinler bu işleri.

wmaraci
wmaraci

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Türkçe rap i herzaman desteklerim sevsemde sevmesemde grogiden nefret ederim kişilik olarak ama müziğine saygim var en azindan düzgün şeyler anlatıyor ama bu adam bokunu çıkardi yok küvette s*x yok polisten kaçariz allah aşkına youtube yaş kitlesi %80 10 15 yaş bu çocuklara bunu ögretiyor ne ögretti
Soytarilik
Madde
Cinsel ilişki
Kununa uymama

Hiç kiliplerini izlemedin sanırım
İnstagramda denk geldi:https://i.hizliresim.com/PD3dM8.jpg

İraden ne durumda hocam senin?

Sen bir adamın videosuna özeniyorsan, kendi yolunu seçemezsin...
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

İraden ne durumda hocam senin?

Sen bir adamın videosuna özeniyorsan, kendi yolunu seçemezsin...

Çocuğun eline veriyorlar tableti veriyorlar telefonu beni rahatsız etmesin de ne yaparsa yapsın diyorlar sonra çocuk şuna özendi buna özendi laga luga yapıyorlar geçsinler bu işleri. Yabancılar bir klip çekiyor afedersiniz uyuşturucu baronlarında böyle ortam yoktur. Dünya yayınlıyor bunları. Onları da engelletsinler. Snoop dog, wiz khalifa, 50 cent videoları izlememiş bu arkadaşlar hiç anlaşılan

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
bekirbulut Reis zaten mesele buradaki birinin değil, o şahsı dinleyen küçük küçük çocukların etkileniyor olması. Günümüzde akıllı telefon kullanımı çok küçük yaşlara kadar düştü. Yani 20 yaşındaki birisinin etkilenme olasılığı azken,12 yaşındaki bir çocuk çok kolay etkilenebilir.

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Yazık be devlete o kadar kin bağlamışsınız ki uyuşturucu özendiricisini bile savunur olmuşsunuz. Yazık!
Merdan122 yilmaz70 Disco

kişi bu mesajı beğendi.

muhammetdkaya muhammetdkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 146 / 136
  • Ticaret 4, (%100)
Dikkat ediyorumda devletin her yaptığını eleştirenler oluyor. Adamlar milleti uyuşturucuya özendiyor gelmiş eğitim verirseniz sorun kalmaz diyosunuz ne eğiminden bahsediyosun sen ya ? Sorunu çözersen bir daha her bireye eğitim vermenede gerek kalmaz
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
-de ayrı kardeşim -de ayrı

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al