wmaraci reklam
lidertakipci

4 yeni domain aldım değerlendirir misiniz?

22 Mesajlar 2.667 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

bLaCkReaLiSt adlı üyeden alıntı

Merak etmiyorum, değerlendirmeye çalışıyorum. Eğer ki vakit sıkıntım olmasın. Senin verdiğin süreç içerisine kadar 2 domainin kazançlarını bilakis ulaştrmak isterdim. Senin verdiğin 3 5 seneye bu domainlerden hiç almazsan 3 5 bin kazanırsın.

Bu projeler yatırımsız ilerlemez yaptığınız yatırımı alıp üzerine kâr alma imkanınız da olmayabilir. %100 kar alacağım diye bakmayın. Cok daha iyi alanlar var. Basit bir finans domaini bile size 3 5 sene de onbinler hatta yuzbinler kazandirir ucu sonu yoktur. Ama bu tür domainler gelecekte bir sey vaat etmelidir. Elinizde patlayabilir.

Ha derseniz ben bu ise girer en kral seoyu yaparim 3 5 sene de ne kazanirsam eyvallah konu içeriginde böyle yazmıyor tabii degerlendirir misiniz yaziyor. Haliyle gelecekvari bakıp uzun vadeli görüsümu belirtiyorum. Hemen başlamanız gerek o zaman 2020den sonra dünya bambaşka bir hal alacak.

wmaraci
reklam

Serin2434 Serin2434 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gayrimenkul Danismani
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 2, (%50)
Aslinda çok yanliş bir bakiş açisindan bakiliyor 3 5 seneye bunlar tarih olucak diyen arkadaslara sesleniyorum.
Mazot sadece arabada kullanilan bir yakit değildir.
3 5 sene sonra arabalarda kullanilmayabilir.
Ancak hali hazirda jeneratorler çim bicme makineleri ve daha sayamadigim ve sizin bile akliniza gelmeyecek bir cok sey var mazotla calisan
Bence gayet guzel domainler hocam hayrini gorun doya doya insallah.
bLaCkReaLiSt

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Serin2434 adlı üyeden alıntı

Aslinda çok yanliş bir bakiş açisindan bakiliyor 3 5 seneye bunlar tarih olucak diyen arkadaslara sesleniyorum.
Mazot sadece arabada kullanilan bir yakit değildir.
3 5 sene sonra arabalarda kullanilmayabilir.
Ancak hali hazirda jeneratorler çim bicme makineleri ve daha sayamadigim ve sizin bile akliniza gelmeyecek bir cok sey var mazotla calisan
Bence gayet guzel domainler hocam hayrini gorun doya doya insallah.

Onlar da değişecek. Hepsinin elektriklisi var. Ayrıca 5 sene içerisinde her şey internete bağlı olacak. IoT dedigimiz şey yani. Teknolojiyi 90dan 2000lere atlayiş biciminde dusunmeyin oradaki 10 sene su an 4 5 aya tekabül ediyor belki daha kısa.

Kuantum pcler
Katlanabilir ekranlar
Vs.. vs.. neler neler gelecek.

Hava kirliliği kuresel isinma var bu tür mazot benzin yani cevreye zarar veren her sey minimuma inecek. Inmek zorunda.

Serin2434 Serin2434 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gayrimenkul Danismani
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 2, (%50)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Onlar da değişecek. Hepsinin elektriklisi var. Ayrıca 5 sene içerisinde her şey internete bağlı olacak. IoT dedigimiz şey yani. Teknolojiyi 90dan 2000lere atlayiş biciminde dusunmeyin oradaki 10 sene su an 4 5 aya tekabül ediyor belki daha kısa.

Kuantum pcler
Katlanabilir ekranlar
Vs.. vs..

Hava kirliliği kuresel isinma var bu tür mazot benzin yani cevreye zarar veren her sey minimuma inecek. Inmek zorunda.

Peki bu saydiklarinizin hepsi 3 5 sene sonra mi olucak ? Ve bugunki saydiginiz elektrikli otomobilin fiyat listesinden haberiniz var mi yada o bahsettiklerinizin Türkiyeye uyarlanmasi ve tam bir sekilde adapte olmasi sizin torunlarinizin ve hatta onlarin bile torunlarinin torunlari ya gorur ya gormez ama merak etmeyin cunki biz zaten oteki tarafta olup bu bahsettiginiz ve saydiginiz teknolojiyi goremiyecegiz biz o gunlerin tas devri olucaz bugunun sartlarini goz onunde bulundurdugunuzda neyin ne olacagi belli olmicak bir durumdayiz ve bana gore alan arkadasin domainleri guzel ve yatirimlik is gorebilicek domainler bilginize :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Serin2434 adlı üyeden alıntı

Peki bu saydiklarinizin hepsi 3 5 sene sonra mi olucak ? Ve bugunki saydiginiz elektrikli otomobilin fiyat listesinden haberiniz var mi yada o bahsettiklerinizin Türkiyeye uyarlanmasi ve tam bir sekilde adapte olmasi sizin torunlarinizin ve hatta onlarin bile torunlarinin torunlari ya gorur ya gormez ama merak etmeyin cunki biz zaten oteki tarafta olup bu bahsettiginiz ve saydiginiz teknolojiyi goremiyecegiz biz o gunlerin tas devri olucaz bugunun sartlarini goz onunde bulundurdugunuzda neyin ne olacagi belli olmicak bir durumdayiz ve bana gore alan arkadasin domainleri guzel ve yatirimlik is gorebilicek domainler bilginize :)

Endüstri 4.0 ne lütfen bir araştırın. Mecbur geçecek Türkiye. Endüstri 4.0 sadece kişiselleştirilmiş ürun değil ayni zamanda yeni bir çağın baslangicidir. Asyanin uzun zamandir süren önderliginin avrupaya gecmesidir. Sayet bunu yakalayamazsak dunyanin arabistani olucaz. Her seyi aliriz artik. Kisisellesmiş elektrikli otomobiller gelecek

Merak etmeyin taş devrinde olmayiz ben her dakika arastiriyorum adapte oluyorum bu konulara oğrendiginiz sürece adapte olabilirsiniz. Okumazsaniz sorgulamazsiniz arastirmazsaniz 2 sene sonra bile tas devrinde kalabilirsiniz.

2060da yapay zeka yapay süper zeka haline gelecek görüsü hakim bu ne demek biliyor musunuz yeni bir dünyanin başlangici bir boyut atlamak demek yani gelecek sandiginiz kadar uzak değil. Ülke olarak biz geriyiz sadece.

Mazot benzin konusuna gelirsek rekabet arttikca fiyatlar dusecek merak etmeyin. Guncel dolar kuruyla enflasyonla her sey pahali sogan 6 lira patatesin tanesi 1 lira ona bakarsaniz. Rekabet arttikca arz talep orani ve alternatif seceneklerin artmasi satis arttirma gibi stratejiler sonucu ücretler duser.

Mercedesin Türkiye temsilcisi 2020den itibaren içten yanmalı motorlu araclarina yatirim yapmayacaklarini söyledi ha diyeceksiniz o mercedes hayır bircok marka su an bu piyasaya giriyor hyundaki, subaru hemen hemen hepsi. Tesla tek elinden kurtuluyor durum yani. Fiyatlar cok daha asagi inecektir.

Öyle göremeyecegiz falan diyorsunuz ya bu konulari araştirin 10 sene icerisinde neleri görebileceginize sasarsiniz.

Google muhendislik direktörü Ray Kurzweil(muazzam kitaplari vardir) gunde 150 hapla su an 20 30 sene daha yasamayi planliyor ve ölümsüzlugün bu sure zarfinda bulanacagini dusunuyor bu adam dunyanin sayili sirketlerinin birinde bas isimlerden biri.

Bilakis kafanakilleri falan da deneniyor zaten su an. Bu da mümkün bir olay. Öyle hayattan beklentisiz gelecek hayali olmayan bir insan gibi bakmayin olaya. Boş bir zamanimda konular falan açayim. Bizim insanimiz bu konularda cok bilgisiz(sizi tenzih ediyorum)

Edit: Mobilden yazıyorum oto düzeltme imla vs.. icin kusura bakmayın.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

bLaCkReaLiSt bLaCkReaLiSt Hasan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 37 / 56
  • Ticaret 2, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Endüstri 4.0 ne lütfen bir araştırın. Mecbur geçecek Türkiye. Endüstri 4.0 sadece kişiselleştirilmiş ürun değil ayni zamanda yeni bir çağın baslangicidir. Asyanin uzun zamandir süren önderliginin avrupaya gecmesidir. Sayet bunu yakalayamazsak dunyanin arabistani olucaz. Her seyi aliriz artik. Kisisellesmiş elektrikli otomobiller gelecek

Merak etmeyin taş devrinde olmayiz ben her dakika arastiriyorum adapte oluyorum bu konulara oğrendiginiz sürece adapte olabilirsiniz. Okumazsaniz sorgulamazsiniz arastirmazsaniz 2 sene sonra bile tas devrinde kalabilirsiniz.

2060da yapay zeka yapay süper zeka haline gelecek görüsü hakim bu ne demek biliyor musunuz yeni bir dünyanin başlangici bir boyut atlamak demek yani gelecek sandiginiz kadar uzak değil. Ülke olarak biz geriyiz sadece.

Mazot benzin konusuna gelirsek rekabet arttikca fiyatlar dusecek merak etmeyin. Guncel dolar kuruyla enflasyonla her sey pahali sogan 6 lira patatesin tanesi 1 lira ona bakarsaniz. Rekabet arttikca arz talep orani ve alternatif seceneklerin artmasi satis arttirma gibi stratejiler sonucu ücretler duser.

Mercedesin Türkiye temsilcisi 2020den itibaren motorlu araclarina yatirim yapmayacaklarini söyledi ha diyeceksiniz o mercedes hayır bircok marka su an bu piyasaya giriyor hyundaki, subaru hemen hemen hepsi. Tesla tek elinden kurtuluyor durum yani. Fiyatlar cok daha asagi inecektir.

Öyle göremeyecegiz falan diyorsunuz ya bu konulari araştirin 10 sene icerisinde neleri görebileceginize sasarsiniz.

Google muhendislik editörü Ray Kurzweil(muazzam kitaplari vardir) gunde 150 hapla su an 20 30 sene daha yasamayi planliyor ve ölümsüzlugün bu sure zarfinda bulanacagini dusunuyor bu adam dunyanin sayili sirketlerinin birinde bas isimlerden biri.

Bilakis kafanakilleri falan da deneniyor zaten su an. Bu da mümkün bir olay. Öyle hayattan beklentisiz gelecek hayali olmayan bir insan gibi bakmayin olaya. Boş bir zamanimda konular falan açayim. Bizim insanimiz bu konularda cok bilgisiz(sizi tenzih ediyorum)

Yarına sağ çıkamayacağın da aklına hiç geliyor mu?

Şahsen yarına sağ çıkabileceğimizi düşünmüyorum, sen 10 sene ileriyi görüp resmen yaşıyorsun. Madem bu kadar ileriyi düşünebiliyorsun. Forum gibi bir yere de ihtiyacın hatta ve hatta google gibi bir yere ihtiyacın hiç yok. Ben günü birlik yaşıyorum. Benim 10 sene kadar ileriyi görme şansım yok, Allah izin verdiği sürece her gün 1 gün yaşayacağım.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

bLaCkReaLiSt adlı üyeden alıntı

Yarına sağ çıkamayacağın da aklına hiç geliyor mu?

Şahsen yarına sağ çıkabileceğimizi düşünmüyorum, sen 10 sene ileriyi görüp resmen yaşıyorsun. Madem bu kadar ileriyi düşünebiliyorsun. Forum gibi bir yere de ihtiyacın hatta ve hatta google gibi bir yere ihtiyacın hiç yok. Ben günü birlik yaşıyorum. Benim 10 sene kadar ileriyi görme şansım yok, Allah izin verdiği sürece her gün 1 bir gün yaşayacağım.

Ölüm korkusuyla yarına sağ çikmam korkusuyla yaşanmaz. Evet bir an bile aklıma gelmiyor. Türkiye de yaşadığım halde aklıma gelmiyor. Forumda dikkat ettiysen sadece satış yapıyorum. Asil işim bu değil. Ek gelir kapım sadece. Mesleğim yapay zeka ve robotik. Burada her yaptigim isi ya da projemin konusunu acmak zorunda degilim sonucta. Bu google veya foruma ihtiyacın yok bakıs açısı çok sığ ya. Ne alaka yani her şey para mı? Vakti verimli değerlendirmek farklı iş kollarına el atmak da insanı geliştiren bir etkendir. Yani konu butünlügüyle alakasız. Futurizm gelecekcilik bir yaşam biçimidir. Geleceği görenler hayal edenler dünyaya yön verir. Burada yaptigim isleri de asla kücümsemedim kücümsemem. Amazon tek bir odada tüplü monitörle bu seviyeye geldi. Bazen bir yere gelebilmek için basamak basamak atlamak yerine her bir basamaga ayrı ayrı basıp adımlarına güvenmen gerekir. Her bir adımda bir sonraki adımdan ders alırsın ya da aynısını yaparak sekteye ugrayana kadar devam edersin. Her bir basamak sana farklı bir vizyon bakış acısı kazandırır. Adım adım atlarken hizli gidersin fakat bir düsüste bir daha adim atamama ihtimalin ve cok daha geriye dusme gitme ihtimalin de var. O yüzden elbette geleceğe dair projelerim var. Hayallerim var. Bu konuda her gecen gün donaninimim artiyor kendimi bircok alanda gelistirmeye calisiyorum.

Fakat senin zihniyetinde bunlar yapılmaz. Yani yarin öleceğim zihniyeti ile yarını düsünmekten vazgecmemelisin. Gülün dikeni var diye gülden vazgecilmemesi gerektigi gibi. Bazı güzelliklerin yolu birtakım acılar risklerle doludur. Hayat dediğin şeyin tamamı bir risktir zaten. Uyurken ölme olasiligin var duşta ölme riskin var. Balkonda otururken düsme riskin var. Kafani carpsan bir yere ölme riski var. Ufak bir bocek soksa ölme riskin var. Var da var. Bunlar seni gelecegi dusunmekten sogutuyorsa bir sey diyemecegim. Hayata bakis acilarimiz farkli demekki.

Iyi geceler.

farego farego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek idari işler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 93 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
quantumbilgisayar domain için güzel bir alım fırsatı verebilirdi fkat ben kaçırdım.

Bende gittim club uzantılı aldım 5-6 tane ha bir de global aldım.

Bkz:

mng.global

Solargezi.com

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Açıkçası domain işinden öyle 10 yıl sonrasını düşünerek iş yapmak zor. Bence aldığını domainler güzel.
bLaCkReaLiSt

kişi bu mesajı beğendi.

bLaCkReaLiSt bLaCkReaLiSt Hasan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 37 / 56
  • Ticaret 2, (%100)

Stores adlı üyeden alıntı

Açıkçası domain işinden öyle 10 yıl sonrasını düşünerek iş yapmak zor. Bence aldığını domainler güzel.

Öyle domainim de var, yüzüne bakan bile yok.

Onsiparis - ön sipariş (backorder)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al