freelance iş ilanları

Sonunda instagrama da el attım.

67 Mesajlar 8.628 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Selam. Fotolar ozgun mu paylasiliyor? Yoksa repost falan mi? Telden hangi program ile ozgun yapiyorsun fotoalri.

Ortak içerik platformu hocam. Kaynak göstererek gönderi atıyorum. 1 insan 5 bin kisiyi takip edemediğinden benim hesabımi ediyor :) kaynak gösterdiğim kişiler de kazanıyor ben de. Win win yani

wmaraci
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Hadi inşallah bende açtim bir hesap. Merak ettigim ilk basta nasil bulunabilir oluyorsunuz? GT yapmadan.imkansiz gibi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Hadi inşallah bende açtim bir hesap. Merak ettigim ilk basta nasil bulunabilir oluyorsunuz? GT yapmadan.imkansiz gibi.

Toplam 450 bini geçkin tumblr takipçim var. Ek olarak 1 milyondan fazla etkileşim 5 milyondan fazla görüntulenme alıyorum. Günluk 300 500 1k takipçi tumblrdan geliyor zaten. GT açıkçası ünluler harici pek yapmadım. Takip eden ünlülere geridönüş yapıyorum.

Niş bir alana girmeniz de bir etmen tabii. 2.7 milyon 3 milyon rakiplerim var fakat adam 3 milyonla 100k 150k etkilesim alıyor ben 37k ile 10k yı zorluyorum. Kaba bir hesapla 100kya gelince 15 20k etkilesime sahip olacağım.
Twitter tumblr facebook instagram pinterest imgur 6sında da çok popülerim. Haliyle hiç ellemesem hesabı kendi kendine kasılıyor zaten. Sistemi oturttum. Su an sınirsız hesap üretebilirim.

Keşke 4 adet daha kolum olsa :) ayrıca auto herhangi bir program vs.. kullanmıyorum.

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Şuanda haftada veya ayda ortalama kaç reklam alıyorsunuz hocam ve kaç dolar acaba

https://dapasorgu.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

BöcekBaşı adlı üyeden alıntı

Şuanda haftada veya ayda ortalama kaç reklam alıyorsunuz hocam ve kaç dolar acaba

Hocam yabancılar genel olarak 100k üzerine reklam veriyorlar global anlamda 37k ufak bir sayı zaten 5.5 ay oldu daha. 1 sene dolsun 100kya demir attiktan sonra reklamlar gelir. Şu an ürün satışından para kazaniyorum. Ürun başina 5 10 dolar alıyorum. Reklam alan yabancı arkadaşlarim var. 50 dolar ile 200 dolar arası reklam alıyorlar. Onların sektör farklı tabii 300 500k arası hesapları.

Tumblrda daha yoğun işler orada baya dev dünyaca tanınan bir isim oldum, hesabın kendi logosu sitesi falan var zaten ben basit bir sosyal medya diyerek girmedim olaya yavaştam buyutuyorum işleri. En kötü bu 5 6 hesabı 5 10 bin dolara satarım ileride. Ama emek verdiğimden elim gider mi orasını bilemiyorum.
BocekBasi

kişi bu mesajı beğendi.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Toplam 450 bini geçkin tumblr takipçim var. Ek olarak 1 milyondan fazla etkileşim 5 milyondan fazla görüntulenme alıyorum. Günluk 300 500 1k takipçi tumblrdan geliyor zaten. GT açıkçası ünluler harici pek yapmadım. Takip eden ünlülere geridönüş yapıyorum.

Niş bir alana girmeniz de bir etmen tabii. 2.7 milyon 3 milyon rakiplerim var fakat adam 3 milyonla 100k 150k etkilesim alıyor ben 37k ile 10k yı zorluyorum. Kaba bir hesapla 100kya gelince 15 20k etkilesime sahip olacağım.
Twitter tumblr facebook instagram pinterest imgur 6sında da çok popülerim. Haliyle hiç ellemesem hesabı kendi kendine kasılıyor zaten. Sistemi oturttum. Su an sınirsız hesap üretebilirim.

Keşke 4 adet daha kolum olsa :) ayrıca auto herhangi bir program vs.. kullanmıyorum.

Bizim de vardı yaklaşık 1 milyon kişilik tumblr kitlemiz, ama artık yok :D Tekrar kitle toplamaya çalışıyorum 3klık tumblr oldu bile ama buyuk hesaplardan rb yapmayonca zor oluyor. Bakalim, alternstif kitle toplama yontemi atiyorum.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Bizim de vardı yaklaşık 1 milyon kişilik tumblr kitlemiz, ama artık yok :D Tekrar kitle toplamaya çalışıyorum 3klık tumblr oldu bile ama buyuk hesaplardan rb yapmayonca zor oluyor. Bakalim, alternstif kitle toplama yontemi atiyorum.

Zincir sistemi oluşturmadığınız sürece sosyal medyada rahat edemezsiniz. Ben şu an her platformda bir kitle edinebilirim mesela. Imgura 6 7 ay önce girdim her ay ayın gönderisi seçiliyor benim gönderilerim, 1 milyon pointe ulaştım. Ordan bir gönderide gonderi ayın gönderisi olduğu takdirde 1k 1.5k insan geliyor. 2018 sonuna kadar hedefim en azından 80 85k yapmak instagram hesabını. Daha sonra seri hesap yapar satarım reklam alirim, ürün satarım vs.. iş cok. Bir kitle edinmek de önemli ama. Mesela insanlar robot gibi değil yazıyorlar sohbet ediyoruz falan kitlenin sadık olması da önemli.

Kendi hesaplarım harici 4 5 adet kurumsal e ticaret firmasının hesabıni kontrol ediyorum. Yoksa şimdiye hesap sayısını 5 6 ya çikarmıştım. Hesaplarla ilgileniyorum özen gösteriyorum, bu da hızli buyumede bir etken.

Saf maddi odaklı yaklaştıgınız an kaybedersiniz. Burdan adım adım 4 5 ayda bir güncelleme yapacağım. Gun gelecek 100k olacak 500k olacak 1 milyon olacak :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al