wmaraci reklam
lidertakipci

Hosting piyasası nereye gidiyor

72 Mesajlar 11.329 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BilisimHosting BilisimHosting İnternet Teknolojileri Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Sistem Engineer & CCNA
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Orkun adlı üyeden alıntı

Artık ucuz pahalı bakamıyorum maalesef.Ucuz'a alsam bir dert pahalıya alsam ayrı bir dert.Adam akıllı biri gelipte çok profesyönel bir firma kurupta bizi kurtaramıyor.Yeni kurulan firmalara herkes şu gözle bakıyor "Ulan bunun da sonu belli diğer merdivenaltı bilişim firmaları gibi bu da kapanıcak".5TL verdiğim pakete şimdi 20 TL vermek zorunda kalıyorum.Ucuzdan korkuyorum artık.

önyargı iyi bir şey değil olmamak lazım.

burada en önemlisi kullanıcının bilinçlenmesi pahalı satan firma hizmet kuralları vardır kullanıcı o kurallara uymak zorunludur.

her hizmetin bir bedeli vardır malesef anca kullanıcı magdur olunca o bedeli ödüyor

wmaraci
reklam

DIABLO DIABLO select * from Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Pahalından şaşmıcaksın vargonen den ve radoreden vazgeçmem :) Ucuz hosting alıyorsun sorunlarınıda kabul ediyorsun demektir.
Orkunx BilisimHosting

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

DIABLO adlı üyeden alıntı

Pahalından şaşmıcaksın vargonen den ve radoreden vazgeçmem :) Ucuz hosting alıyorsun sorunlarınıda kabul ediyorsun demektir.

evet radore en iyisi bizim sunucularda radorede barınacak 10 adet rack server sipariş ettik 1 haftaya gelecek

ama önemli olan kullanıcıların bir hezeyana yada maddi kayıba ugramadan işini görmesi kullanıcıların firmacıklara talebi yüzünden

bu durumlar oluyor

DIABLO DIABLO select * from Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

BilisimHosting adlı üyeden alıntı

evet radore en iyisi bizim sunucularda radorede barınacak 10 adet rack server sipariş ettik 1 haftaya gelecek

Hayırlı olsun şimdiden
BilisimHosting

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

DIABLO adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun şimdiden

teşekkürler

saygılarla

Orkunx Orkunx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)

BilisimHosting adlı üyeden alıntı

Hocam Şuan Türkticaret'in fiyatlarına baktımda böyle bir pahalılık olamaz.Ya fiyatın (afedersiniz) b**unu çıkartıyorlar ya da çok ucuz yapıp hizmeti en düşük kalitede veriyorlar.Ya hocam fiyatı ucuz olmasın ama ateş pahası da olmasın, adam akıllı hizmet versin.
4GB Reseller'a Ayda 20 TL nedir anlamıyorum.Mecburen bu paketi kullanmak zorunda kalıyorum.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Yalnızca çocuklar değil, koskoca adamlarda hosting firması açıp insanları mağdur edebiliyor.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

BeyazSeo BeyazSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
napsam benim vds de hostin satışı mı başlatsam :)))
Şaka bir yana olay gerçekten içler acısı , tanınmış forumlarda sık sık rastlıyoruz , yok sitem kapandı , yok host firmam değişti vs. vs. vs. Bir sitenin fazla değil 2 gün kapalı kalması bile o site için gerçekten agır sonuçlara sebebiyet verebiliyor. Bu yüzden host seçerken fiyatı hiç bir zaman dikkate almadım. Wmaracı,*** tarzı webmaster forumlardan firmaları ince eleyip sık dokuyarak seçtim. Aslında tüm site sahipleri fiyattan önce kaliteyi ön plana çıkarırsalar zaten bu işe emeğini veren firmalar mağdur duruma düşmezler. O resellerinden host satmaya çalışan insanlar kadar bizlerde bu konuda sorumluyuz aslında

• Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Orkun adlı üyeden alıntı

Hocam Şuan Türkticaret'in fiyatlarına baktımda böyle bir pahalılık olamaz.Ya fiyatın (afedersiniz) b**unu çıkartıyorlar ya da çok ucuz yapıp hizmeti en düşük kalitede veriyorlar.Ya hocam fiyatı ucuz olmasın ama ateş pahası da olmasın, adam akıllı hizmet versin.
4GB Reseller'a Ayda 20 TL nedir anlamıyorum.Mecburen bu paketi kullanmak zorunda kalıyorum.

fiyat ne çok ucuz olacak nede çok pahalı

orta karar olması lazım ucuz olsa çoluk çocuk deniliyor

pahalı olsa kazıklamayamı çalışıyorlar deniliyor

bunun aşılması lazım

verilen hizmette sorunsuzluk önemli onun için radoreyi seçtik

Ek Olarak:

SpeciaL adlı üyeden alıntı

Yalnızca çocuklar değil, koskoca adamlarda hosting firması açıp insanları mağdur edebiliyor.

BeyazSeo adlı üyeden alıntı

napsam benim vds de hostin satışı mı başlatsam :)))
Şaka bir yana olay gerçekten içler acısı , tanınmış forumlarda sık sık rastlıyoruz , yok sitem kapandı , yok host firmam değişti vs. vs. vs. Bir sitenin fazla değil 2 gün kapalı kalması bile o site için gerçekten agır sonuçlara sebebiyet verebiliyor. Bu yüzden host seçerken fiyatı hiç bir zaman dikkate almadım. Wmaracı,*** tarzı webmaster forumlardan firmaları ince eleyip sık dokuyarak seçtim. Aslında tüm site sahipleri fiyattan önce kaliteyi ön plana çıkarırsalar zaten bu işe emeğini veren firmalar mağdur duruma düşmezler. O resellerinden host satmaya çalışan insanlar kadar bizlerde bu konuda sorumluyuz aslında

evet haklısınız

aynen katılıyorum zaten sorun kullanıcının bilinsiz davranmasından ve firmacık denen o kişilerin kullanıcıların o anlarından yararlanarak yaptıkları işlemden kaynaklanıyor

Mahmut54 Mahmut54 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 135 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Firmanız kapanmamışmıydı? ya da ben mi yanlış biliyorum?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al