wmaraci reklam

AdBlock önüne geçmek için ne yapmalıyız

25 Mesajlar 3.016 Okunma
wmaraci reklam

gemini gemini WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

itsover adlı üyeden alıntı

Her site sahibi adam akıllı reklam yerleşimi yapsa adblock kullanmayız. Kurunun yanında yaşta yanıyor kusura bakmayın.

Ben açıkçası kusura bakıyorum ve senin gibi düşünen insanları siteme almıyorum, Gelen Hitlerde Bana çok rahat yetiyor kullanıcılarda aynı web siteleri gibi çöpleri eleyince geriye kaliteli kullanıcılar kalıyor. Size de çöp sitelerle mutluluklar dilerim.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
bir sitede böyle bişi görmüştür adam adblok engelleyici değilde kod yazıp sayfanın en altında para kazanamıyoruz kapatırmısınız gibi bir ifade vardı engellemiyordu altta uyarı olarak çıkıyordu ama kapatamıyordunda :D YAPABİLİRSEM öyle bişi yapacağım

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Şahsen adblock kullanmiyorum sevmiyorum da emeğe yazık olmasın diye. Sonuçta ben de reklam yapıyordum zamanında. Fakat bazı siteler harbiden hakediyor kullanılmasını. Afedersiniz eşşek gibi izleyeceksin bunu der gibi yapıyorlar reklamı. Bu tür sitelere karşı bir önlem getirilirse adblock kullanımı da azalacaktır zamanla. Sadece tahmin ediyorum. Bir kaç arkadaş söylemiş rica ile adblock kapatılmasını isteyebilirsiniz diye. Bu da güzel bir fikir. Şahsen bu şekilde olsa ricayi dinlerdim.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Ben adguard kullanıyorum. Sitede ki içerikler yararlıysa takip edip engellemeyi kapatıyorum. Türkiye de bulunan sitelerin çoğunda sitenin abartısız %90'ı reklam olduğu için ve gizlilik sebepleri nedeniyle kullanıyorum. Sitenin altında küçük bir yazı çıkabilir diğer türlü hit kaybına yol açacaktır.

Genel görüşüm reklam devri yavaş yavaş bitiyor. İnsanlar artık reklam yerine ücretli abonelik tercih ediyorlar. Bunun sebebi hem gizlilik hem de kimse reklamlardan hoşnut değil için mesela teknoseyir bir kaç aydır bu sistemi kullanıyor. Sitenizin içeriği gerçekten iyiyse emin olun ücretli abonelik kullananlar olacaktır.

Kıssaca toparlarsak kullanıcınızı önemseyip düzenli bir kitle edinmek istiyorsanız uyarı koymamanızı tavsiye ederim. Belli bir kemik kitle oluştuktan sonra ücretli abonelik paketleride oluşturabilirsiniz. Reklamdan kazandığınız 3-5 kuruştan daha fazla geliriniz olacaktır.
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

itsover itsover Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 0 / 76
  • Ticaret 13, (%100)

gemini adlı üyeden alıntı

Ben açıkçası kusura bakıyorum ve senin gibi düşünen insanları siteme almıyorum, Gelen Hitlerde Bana çok rahat yetiyor kullanıcılarda aynı web siteleri gibi çöpleri eleyince geriye kaliteli kullanıcılar kalıyor. Size de çöp sitelerle mutluluklar dilerim.

Beni sitene almama gibi bir şansın yok ki. Bypass ediyorum adblock kapat diyen eklentiyi kaldı ki sitenle işim olacağını sanmıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al