freelance iş ilanları

Ben mi yanlış görüyorum ? Yoksa $ - 5TL'mi oldu?

12 Mesajlar 1.478 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ucube Ucube HAKKSIZSIN! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
Dolar alacaktım googleda sorgulattım $100 kaç TL diye 507TL olduğu yazıyordu :/

wmaraci
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
4,8'e düşmesini bekliyorum.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
worldww düşsünde dolar alayım :)

Nizamulmulk Nizamulmulk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 9, (%89)
Doların artık düşme ihtimali zayıf. En azından kısa vadede. Uzun vadede, Akp hükümeti yerine gayri milli bir hükümet gelirse düşebilir. Ancak Akp hükümetinin gidişi de ayrı bir ekonomik kaos getireceği için, şimdilik bu riske hiç kimse girmez.

Dolayısıyla direk veya dolaylı yoldan dolar getirisi olacak işlere bakın.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Herkes ayrı bir kafa :) Sonumuz hayrola.
yilmaz70 Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Adamlar kendilerinden olmayan herkesi gayrı milli ve vatan haini olarak görüyor. Ahahah ironiye bakın ya. Dolar 1 lira küsürken ülke aldılar yanlış yönetimle dolar 5 lirayı geçti hala gayri milli diyorlar. İsrailden gelen tohumla besleniyor çin sarımsağı yiyip arjantin mercimegi pişiriyor hala gayrı milli diyor. Trump başa gelince bu kitle sevinçten havalara zıplıyordu yandaş gazeteler manşet üstüne manşet atıyordu ne oldu?
Ülkede satılmayan kurum mu kaldı hala karşı düşüncedekilere gayrı milli diyorlar. Akıl alır gibi değil. F35ler için amerikaya muhtaçsın, s400 için ruslara muhtaçsın. 2 nükleer santrali bile yaptıramıyorsun birini rusa birini çinlilere verdin yetmedi çinden 3 5 milyar küsür kredi alındı. Her ay cari açık bir önceki ayı geçiyor ama size karşı düşünen tüm bu yanlış politikaya karşı çıkan kitle gayrı milli siz millisiniz öyle mi?

Hollanda ile çıkan kaosta portakal bıçaklamaktan israil ile çikan kaosta kola dökmekten başka ne yaptınız. Hadi çeksinler resti papazı müebbet hapse yatırsınlar ne oldu cezai yumuşamaya gidildi? Fetö başarılı olsa CIA başina geçecek dediğiniz adam neden krallar gibi ev hapsinde ağırlanıyor? At müebbete cezasını sonuna kadar çeksin neden çekince var? İncirliği kapat f35leri iptal et hadi milliler destek verin de iktidar yapsın bunları şeref sözü size destek vereceğim.

Neyse neyse

Bence de dolara abanın. Bu kafa ile dolar kurunda 10ları görür bu ülke.

40 milyarı olan ülkenin 4te 1ini alır diyor adam biz hala neyi tartışıyoruz di mi? Açık açık satışa davet ediliyor. Buyurun size millilik 5 6 milyarder birleşse 160 milyar verseler ülkedeki tüm şirketleri yani ülkeyi alabilecekler yani
https://m.wmaraci.com/forum/guncel/musiad-baskani-kurda-4-30un-ustu-kopuk-520275.html
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Yöneticilerin her konuyu muhakkak gördüğünü düşünerek düzenledim. Onlar bir işlem yapmıyorsa bana laf düşmez.

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.

• Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
Backlinkcigeldi isin zor reis valla kim senle anlasamazsa seni kotuluyor :D

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Ucube adlı üyeden alıntı

Hayatta herkes tarafından seviliyorsan bir sorun var demektir dostum. Bu hayatta seni sevenler kadar sevmeyenler de olacak ki doğru yanlışları göresin. Herkesin sevdiği bir kişi ya zorbadır ya da menfaat uğruna saygı duyulan acınılası bir insandır. O yüzden beni sevip sevmemeleri mühim değil. Lakin söylediklerimi yalanlayacak argüman üretip kaliteli bir tartışma ortamında fikir sunamıyorlarsa söylediklerim kelimesi kelimesine doğru olduğundandır. Buradaki yorum konuya yapılan bir başka yoruma istinaden verilen cevaptır.
Kendi gibi düşünmeyenlere, kimse vatan haini ya da gayrı milli diyemez. Bir insanın vatan sevgisini, inançlarını ya da inançsızlıklarını sorgulamak kimsenin haddine değildir. Bu türlü durumlarda da çekinmeden cevap vereceğim. O yüzden pek takmıyorum bu durumları.

Neyse ki hayat sınav kağıdı gibi değil , 3 yanlış bir doğruyu götüremiyor.

Forum kurallarina harfiyen uyan yönetimin kaldırmadığı konularda dahi problem çıkaran kişiler var, gerçekleri duymak bu tür bir tepkiye sebebiyet veriyor demekki.

Siyasi bir yoruma cevap verdim bunu geçecek olursak benim açtığım ekonomi konularında haber konularında zerre siyaset yok zaten yönetim bu yüzden konuları kaldırmıyor. Fakat resmi kurumların verileriyle de konu açsam konulara sürekli bir saldırganlık hakim. Bir veri sunmuyorlar, karşıt bir argüman geliştirmiyorlar sadece vatan haini, felaket tellalı gibi kalıpsal ve efor gerektirmeyen zihini çalıştırmayan cümleler kuruyorlar.

Neyse neyse uzatmayacağım daha fazla. Ben takmıyorum sen de takma. Lozan 2023te bitecek temalı bir yazıyı beğenen kitle beni yerden yere vuran kitle bundan gurur onur duyarım. Mesajın üzerine bir açıklama yapma gereği duydum.

Edit: Cümleler şahsi değil genel üzerine kurulmuştur.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Ucube adlı üyeden alıntı

Kim senin reisini kötülemiş? eğer mesajın banaysa bahsettiğin kişiyle hiç sohbetim münakaşam olmadı reisinin derdi seni germiş ama öyle bir dert yok mesajın bana değilse diğer yazılanı kale alma.

Backlinkcigeldi lozanın bilmem nesini beğenenen kişi demişsin sahsımı hedef alarak bunu bir kez daha belirtmiştin. Bir mesajda cooper nickli üyenin normal bir mesajını beğendim. Ben o üyenin öyle bir yorum yaptığını dahi görmeden her bana yönelik mesajında " Neyse neyse neyse şunu bunu savunan üyenin mesajını beğenen " diye nitelendirmen hadsizliktir. Ben o üyenin öyle bir mesajına katıldığımı göstermez onun başka yorumu bu forumda eminim ki üyeler dolar muhabbetinden bıktı usandı senin 50 yaşındaki profesörler gibi sana göre DOĞRU olan lafların ise bilmiyorum kim nasıl bakıyor ancak ben saygı duyarak baktığım için tek bir mesaj dahi yazmadım. Bir daha beni hedef alarak cümle kurma bir derdin varsa eğer direkt beni etiketle saygı çerçevesinde tartışırım seninle

Bir üye demiş ki bir mesajında örnek veriyorum bu forum lanetli şöyle böyle yöneticiler henüz görmemiş mesajı başka yerede kişisel yorum yazmış ben bunu beğendim diye o zaman gelsin admin bana desin ki sen bize hakaret eden kişinin yorumunu beğendin eğer gerçekten böyle düşünerek hareket ediyorsanız zaten sizle konuşmaya gerek yoktur seviye düşürmeye gerek yok bu ciddi bir düşünme bozukluğudur çünkü

cooper lütfen mesajımı beğenme sen lozanın bilmem neyini bir yorum yapmışsın beni zan altına sokma lütfen

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al