wmaraci reklam
lidertakipci

Çok Bilmişler Sonra Ortadan Kaybolanlar

29 Mesajlar 5.246 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

uasports adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi Twitter con snow'u biliyomusun ?

Bak yemin ederim senden şüpheleniyorum artık.

Bilgisel diye bir kategori açtıralım mı yönetime.? :)

Ahah :) yok hocam ben değilim. Ara ara yaptığı Atatürk'ün dehasını, kahramanlığını ve kurtuluş mücadelesini anlatan tweetleri harici yaptığı çoğu tarih ve siyasi analizde hatalı kısımlar var. Biraz "Bunlar hep Ameriganın oyunları yiğenim" diyen amcalar gibi, tutarsız kapsamsız, varsayımlara dayanarak komplo teorileri üretiyor. Alttan alttan bir takım propaganda amacı güden girişimlerde bulunuyor. Yani size bir kalemi 10 liraya satmadan önce 10 liraya sattıracak kadar etkili fakat içi boş cümleler kuruyor. Haliyle bir süre sonra kalemi satması için karşıya uzatması yeterli oluyor. Daha detaya girmeyeceğim siyasete giriyor. 100 teorisinden 1'i gerçekleşince de ben demiştim diyor. Geçmiş üzerinden gidiyor sürekli, dikkat edin 2000 ve sonrası için hiçbir yazısı yok. Geçmişte yapılan hatalar yok mu? Vardır fakat yakın gelecekte de neler oldu neler. Anonim olmasına rağmen bunları yazamıyor. Son zamanlarda da patreon üzerinden bağış toplaması ve maden suyu reklamı yapması beni iyice kıllandırdı. Ayrıca onu ekşisözlükten biliyorum. Ekşide "Baranba" diye bilinir. Benim de yazarlık geçmişim var, artık ekşide sık sık yazmıyorum, pek fazla zamanım olmuyor.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

birsevda adlı üyeden alıntı

Hocam güzel yerlere deginmissiniz. de da olayında bana ise yazım hatamdan dolayı affola ben bu yazıyı sokak ağzımla yazdım.

Supersiniz hocam. :D :D :D

Gördüklerimden bir kaçı da sunucu ile alakalıydı sizi de birinde etiketlediğimi hatırlıyorum.

Yok hocam de da olayı bana :D
"hem de" yazarken "hemde" yazıyorum. :)
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Ha bir de teşekkür etmeyi bilmeyen arkadaşlar var. Onları da katalim konuya hocam. 😊
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Kilicaslan Kilicaslan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 44 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Birsevda nickli arkadaş gerçekten bu konuda haklisin bunu zaten admin arkadaş görünüyor o kişinin ne yaptığını ama gerekeni yapacağınada eminim
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Ha bir de teşekkür etmeyi bilmeyen arkadaşlar var. Onları da katalim konuya hocam. ��

Hocam Bunuda ekliyorum.

Backlinkcigeldi hocam gercekten işini bilenlere lafım yok. Bir çok konuda bilgisi olanlara da beni bu konu da yanlış anlamayın. Benim sitemim kulaktan dolma bilgi ile hem insanları yanlış yönlendirenlerip sonrasında ise dediklerinin arkasında durmayanlara. Yani bizlerin bir lafı var sıvışıp kaçanlara lafım.

Bugun forumda gezerken gördüğüm olayı yazacam.
Arkadaşımız makale alacam diye bir konu açmış seoya uygun 200 kelime cümle anlam bozukluğu olmayacak Türkçe imla kurallarına vs uygun olacak diye. Kısacası işini bilen kişi arıyorum demiş. Konuya yorum yazanlara bakıyorum. Adam seo yapılacak demiş o adam site yapılacak demiş o adam vs vs. Yazdığı kurduğu cümlelere bakıyorum o adamın benim gibi Tdk kuralları ile uzaktan alakası yok.

Yukarida ne söylemek istediğimi makaleci arkadaşlar daha iyi anlatacaktır.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Unutmadan birde cevapsız pm ler de var.
Konuda herşey açık açık yazmasına rağmen büyük bir ısrarla pm isteyenler oluyor. Tilt edici bir şey bu. Ticaret konumda sanki pm isteyene beleşe vereceğim tarzı anlamışlar isteyen isteyene :)
birsevda hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)

noktapanel adlı üyeden alıntı

Unutmadan birde cevapsız pm ler de var.
Konuda herşey açık açık yazmasına rağmen büyük bir ısrarla pm isteyenler oluyor. Tilt edici bir şey bu. Ticaret konumda sanki pm isteyene beleşe vereceğim tarzı anlamışlar isteyen isteyene :)

Cevapsız pmlerdeki amacı daha anlamadınız mı siz ? :D :D Konuda mesajım bulunsun. ilerde Buyuk Bir webmaster olursan ben onunla da pmleşmiştim demek için. :D :D
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
birsevda büyük oyunlar :D
önden rez alıyorlar demekki :)
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Geçenlerde bir konu açtım 6 kurusa vps diye. Birisi çıkmış google cloud var buna ne gerek var. Birisi demiş güvenilmez. Güvenilmez dediği firmanın geçmişine bakıyorum 12 yillik firma ve 1 şikayet yok her yerde övülmüş. Googleda vps yazinca ilk 5 firma icinde. Sonra üyenin yaşına bir baktım 17. Burada 17 yaşında ki arkadaşları kucumsemiyorum çünkü 17 olup hepimizi cebinden çıkaracak insanlar da biliyorum. Lakin akıl yaşının 17yi bile görmediğine eminim. Daha sonra yine bir konuda faydalı birşey paylaştım ve yine aynı kişi tuhaf çocuksu yorumlarıyla orada bulunuyor. Ben de moderatorlere bilgi verdim konularim silindi bir daha da kimsenin yararina birşey paylaşmadim. Kimseye de satasmadim. Ara sıra ufak sürtüşmeler oluyor ama umursamiyorum artık. Çünkü benim gerilmem demek kendime zarar sadece. Aslında çok ağzım bozuktur lakin güzel konuşmasını da gayet iyi biliyorum. Burada bir kişi cikipta sen bana kötü konuştun diyemez. Bu yüzden rahatım. Siz de aynısını yapın umursamayin cok iyi geliyor. 😊
birsevda nopios

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al