wmaraci reklam
lidertakipci

Boşuna mı uğraşıyoruz?

24 Mesajlar 1.882 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
enesgunduz zaten yetiniyoruz tek işimiz bu değil çalışıyoruz evimizi geçindiriyoruz çok şükür. O konuda sıkıntı yok. Burada ben ve benim gibi binlerce insan bu soruların cevaplarını arıyor, o kadar emek çaba sarf edip aylar yıllar sonunda 4 haneli rakamlara çıkamıyor. Bir eksik, hata, var belli ki. Burada da onu konuşuyor nasıl bir yol izlememiz gerektiğini çözmeye çalışıyoruz.

wmaraci
reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Bir tane youtubeda ismet eroğlu mu ne biri vardı . O Türkiye de sitesi olanların aylık paralarını gösteriyordu . 1000 2000 arasında değiien çok hesap gördüm . Ona o hesabı veren de günlük 100000 hit alan biri de değildir eminim . Yani haberimiz olmadan birkaç bin lira kazanan insan var . İşimizi düzgün yapalım olmazsa yine olmasın .
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Bir tane youtubeda ismet eroğlu mu ne biri vardı . O Türkiye de sitesi olanların aylık paralarını gösteriyordu . 1000 2000 arasında değiien çok hesap gördüm . Ona o hesabı veren de günlük 100000 hit alan biri de değildir eminim . Yani haberimiz olmadan birkaç bin lira kazanan insan var . İşimizi düzgün yapalım olmazsa yine olmasın .

Doğru diyorsunuz hocam. Biz yapalım gerisi gelir inşallah.

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
para parayla kazanılıyor usta, örnek olarak iddaa oynamak gibi 8 oranlı kupona 3₺ yatırırsan 24₺, 1000₺ yatırırsan 8000₺ kazanırsın :)
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda
wmaraci
wmaraci

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Takipteyim.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

grafimood adlı üyeden alıntı

para parayla kazanılıyor usta, örnek olarak iddaa oynamak gibi 8 oranlı kupona 3₺ yatırırsan 24₺, 1000₺ yatırırsan 8000₺ kazanırsın :)

Hahaha, vallahi doğru diyorsunuz. Galiba işin püf noktası bu. :)
MuratAltun

kişi bu mesajı beğendi.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
Rekabet fazla hocam şuan. Çok değil 5-6 sene öncesinde daha kolaydı haftada 2-3 içerik girdiğim site ile ayda 500 adsense gelirim vardı. Şimdi günde 5 içerik girsen bile o rakamı görmek uzun zaman ve bir sürü ek uğaş gerektiriyor, tanıtım alımı, footer link alımı, sosyal medya imleme vs.
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Şimdi bir oyun sitesi açsanız, ne bekletiniz olur. Çok fazla rakip çok fazla site var. Direk tutmayacağını düşünürsünüz.

Ben açtım okadar çok ilgilendim ki Alexa değerim dünyada 90K ya düştü. Ama reklamdan para falan kazanamıyorum. Google aylık 5 tl falan getiri veriyor.

Sonra Gamex fuarına gidip sponsor aramaya çalıştım ve buldum da. MSI Gameforce gibi birkaç firmadan reklam tanıtım yazısı sayfa giydirme reklamları aldım. Bu tek seferlik de değil.

Yıllık olarak bütçe çıkıyor ve yıllık para alıyorsunuz. Şuan devam etseydim 300x300 reklam alanında yıllık 8 bin tl alacaktım. İşlerimden dolayı ilgilenmeyi kesitim. Sponsorluk 2 yıl devam ettirdim. sonrasında mail atmadım.
iFurkan daniel1336 kemboo

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Şimdi bir oyun sitesi açsanız, ne bekletiniz olur. Çok fazla rakip çok fazla site var. Direk tutmayacağını düşünürsünüz.

Ben açtım okadar çok ilgilendim ki Alexa değerim dünyada 90K ya düştü. Ama reklamdan para falan kazanamıyorum. Google aylık 5 tl falan getiri veriyor.

Sonra Gamex fuarına gidip sponsor aramaya çalıştım ve buldum da. MSI Gameforce gibi birkaç firmadan reklam tanıtım yazısı sayfa giydirme reklamları aldım. Bu tek seferlik de değil.

Yıllık olarak bütçe çıkıyor ve yıllık para alıyorsunuz. Şuan devam etseydim 300x300 reklam alanında yıllık 8 bin tl alacaktım. İşlerimden dolayı ilgilenmeyi kesitim. Sponsorluk 2 yıl devam ettirdim. sonrasında mail atmadım.

Gayet açıklayıcı oldu hocam. Peki o zamanlarda günlük ziyaretçiniz ne kadardı?

kemboo kemboo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek gıda mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 194 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
bundan 2 sene önce youtube dan ayda 1000 tl rahat kazanıyordum. Şuan şartlar çok değişti. Artık çok fazla içerik üreticisi var bu da google'ı seçim yapmaya zorluyor. Şartlar zorlaşıyor, rekabet kızışıyor. Bende 1 sene sonrasında yeniden blog işine girmeye karar verdim. Hayırlısı bakalım. Denemeden bilemeyiz :D
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

Doğru olması gereken yol hiç bir zaman düz değildir!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al