wmaraci reklam

Reklam olmayan Dini Siteye Sadece Allah Rızası İçin Paylaşmak

6 Mesajlar 1.415 Okunma
smmexpress

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Selamun Aleykum,
ben www.cennet-kapisi.net sitenin kurucusuyum.
21 Yasindayim ve Avusturyada yasiyorum, burada Bilgisayar Mühendisligi okuyorum. Ve bu bilgimi faydali konularda kullanmak istedim ve dini bir web sitesi actim. Su an en cok yogun tiklanan konular "Cennet ve Tüm Dualar ve Salavatlar"

Salavatlar bölümünde her kim bir salavat ögrenip ezberleryip amel ederse biliyorumki bunun sevabinin bir kismi benim amel defterimede yazilacak Allah dilerse insaAllah. Eger ben bu dini siteye Google reklamlarini eklersem bu degerli sevaplari para icin satin almis oluyorum ve bu bana cok mantiksiz geliyor bir kac kurus gelecek diye degmez diyerek hic reklam eklemedim.

Ben bu faydali bilgileri daha cok tanitmak istiyorum ama elimde imkanlar yok kullandigim seo sistemi ile google aramalardan sadece siteye gele biliyorlar.

Düsündümde siz cok üyeli facebook sayfa sahipleri, benim web sitemi paylasirsaniz hem pek cok kisi bu bilgilerden faydalanmis olur hemde bunun payini sizde almis olursunuz.

Facebook sayfasinda paylasan Adminlere benim sitemde özel bölüm acacagim ve orada begen buttonu ekleyecegim. Ancak böyle karsilik vere bilirim, para vermek istemiyorum maddi durumum pek iyi degil.

insaAllah hayirli olur simdiden düsüncelerinizi ve paylasimlarinizi bekliyorum

Allaha emanet olun.

wmaraci
reklam

secret1071 secret1071 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ?
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 50 / 58
  • Ticaret 43, (%100)
Dostum yolun açık olsun ama bu işler büyük bilgi birikimi gerektirir.İnternette bir sürü yalan yalnış şeyler var.Kopyala yapıştır mantığıyla işlerse, yalnışlar çoğalır.Bu yuzden bir paylaşım yaparken çok iyi araştırıp öyle yayınlamak gerekir.
Ben bilgi birikimi olmayıp, dini site açanlara hep karşı olmuşumdur.Bu yuzden yazma gereksinimi duydum.(Sözüm meclisten dışarı)

mustiraper mustiraper SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)
Kardeşim yanlış anlama ama gittiğin mantık çok yanlış. Google' dan reklam alacak olup senin bu işi para için yaptığınla , maddi durumum pek iyi değil cümlen birbirine uymuyor. Maddi durumun iyi değilse reklam almalısın. Bunun para ile alakası yok. Bu işin raconu bu. Siten bulunduğu sıralama vs. bakımından güzel. Sevaplarını yine kazan, ama çalışmayana ekmek yok.Kapierst du mich?

MT Reklama
Haskovo

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

secret1071 adlı üyeden alıntı

Dostum yolun açık olsun ama bu işler büyük bilgi birikimi gerektirir.İnternette bir sürü yalan yalnış şeyler var.Kopyala yapıştır mantığıyla işlerse, yalnışlar çoğalır.Bu yuzden bir paylaşım yaparken çok iyi araştırıp öyle yayınlamak gerekir.
Ben bilgi birikimi olmayıp, dini site açanlara hep karşı olmuşumdur.Bu yuzden yazma gereksinimi duydum.(Sözüm meclisten dışarı)

Allah razi olsun, Dogru söylüyorsunuz, ben genelde online dini kitaplarin yazilarini kopi edip yapistiriyorum PDF dosyalarindan. PDF deki yazilar google tarafindan index edilmiyor bu yüzden ben bu PDF icerikli dini konulari yayinliyorum insaAllah

genel kaynak: http://www.darulkitap.com/

Bu Siteden kitaplari indiriyorum kodladigim sisteme kopi yapistir olarak yayinliyorum.

Ben din professörü degilim kendimden hic bir bilgi vermiyorum insaAllah

Ek Olarak:

mustiraper adlı üyeden alıntı

Kardeşim yanlış anlama ama gittiğin mantık çok yanlış. Google' dan reklam alacak olup senin bu işi para için yaptığınla , maddi durumum pek iyi değil cümlen birbirine uymuyor. Maddi durumun iyi değilse reklam almalısın. Bunun para ile alakası yok. Bu işin raconu bu. Siten bulunduğu sıralama vs. bakımından güzel. Sevaplarını yine kazan, ama çalışmayana ekmek yok.Kapierst du mich?

Ich verstehe dich sehr gut, Maddi durumum iyi degil derken ben calismiyorum okuyorum para kazanmiyorum bu yüzden aileme fazla yük olmak istemiyorum, ben google'den kazanacagimda bunu faydali konularda harcayacagim... iyi güzel ama en fazla bir kac "cent" kazanirim buda hic deymez...

wmaraci
wmaraci

ArizaNotlari ArizaNotlari WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektronik Tamircisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 62 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer amaç sevap kazanmaksa copy/paste yaptığınız sitenin linkini vermemiz daha iyi olmaz mı?
KulturluPenguen

kişi bu mesajı beğendi.

arizanotlari.com

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

Selamun Aleykum,
ben www.cennet-kapisi.net sitenin kurucusuyum.
21 Yasindayim ve Avusturyada yasiyorum, burada Bilgisayar Mühendisligi okuyorum. Ve bu bilgimi faydali konularda kullanmak istedim ve dini bir web sitesi actim. Su an en cok yogun tiklanan konular "Cennet ve Tüm Dualar ve Salavatlar"

Salavatlar bölümünde her kim bir salavat ögrenip ezberleryip amel ederse biliyorumki bunun sevabinin bir kismi benim amel defterimede yazilacak Allah dilerse insaAllah. Eger ben bu dini siteye Google reklamlarini eklersem bu degerli sevaplari para icin satin almis oluyorum ve bu bana cok mantiksiz geliyor bir kac kurus gelecek diye degmez diyerek hic reklam eklemedim.

Ben bu faydali bilgileri daha cok tanitmak istiyorum ama elimde imkanlar yok kullandigim seo sistemi ile google aramalardan sadece siteye gele biliyorlar.

Düsündümde siz cok üyeli facebook sayfa sahipleri, benim web sitemi paylasirsaniz hem pek cok kisi bu bilgilerden faydalanmis olur hemde bunun payini sizde almis olursunuz.

Facebook sayfasinda paylasan Adminlere benim sitemde özel bölüm acacagim ve orada begen buttonu ekleyecegim. Ancak böyle karsilik vere bilirim, para vermek istemiyorum maddi durumum pek iyi degil.

insaAllah hayirli olur simdiden düsüncelerinizi ve paylasimlarinizi bekliyorum

Allaha emanet olun.

Şu kalınla işaretlediğim yer ilgimi çekti.
Öncelikle ben o işaretlediğim yerde iki üç yanlışlık olduğunu düşünüyorum.

1-) Bu sizin siteniz. Sitenin giderlerini alınan reklamlardan karşılamak, sevaplarla ilgili bir duruma girmez. Cami ya da imamlar gibi düşünün. Hepsi insanların namaz kıldığı yerler ya da namaz kıldıran kişiler. Bir imam camiye yapılan bağışa dokunmuyor, ama kendi maaşı var. Yaptığının karşılığını alıyor. Siz bir iş yapıyorsunuz ve bunun karşılığını almak doğal hakkınız. Tabi almamak da bir seçim.

2-) Reklam alıp ondan kazandığınız para ile her ay çekilişle Kuran dağıtsanız ya da kötü durumdaki bir iki öğrenciye en azından bir haftalık-aylık harçlık çıkarsanız sizce kötü bir şey mi ?

Ufkunuzu genişletmelisiniz. Ben sadece iki örnek verdim, dahası da yapılabilir.
aea48300

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al