wmaraci reklam
lidertakipci

PHP Warning: session_start()

13 Mesajlar 1.366 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cresties Cresties WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Back-End ve Siber Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

NotBil adlı üyeden alıntı

Base hrefi hangi dosyada kullandınız, bir de localde projeniz yüksek ihtimal bir klasörün içindeymiştir. İnclude ettiğiniz dosyanın dizini ve include edilen dosyanın dizinini kontrol edin. %90 baseden kaynaklı bir uyumsuzluk yaşıyorsunuz.

header.php de body tagının hemen altında yer alıyor base url.

İşin komik tarafı cPanel olan bir hostta şu şekilde çağırınca çalışıyor: tr/vendor/autoload.php (cPanel li hostta ../vendor/autoload.php de çalışmadı) fakat VPS de aynı şekilde çağırınca yine gelmiyor. (htaccess ile alakalı olabilir mi diye baktım aktif değildi aktifleştirdim ama aynı)

wmaraci
reklam

NotBil NotBil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 1 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle tavsiyem base hrefi head etiketinin arasına alın olası css kaymaları yaşanmaması için. Diğer sorun için uzaktan bağlantı verirseniz bir inceleyeyim dosya yapısını tam olarak kestiremedim :)

Cresties Cresties WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Back-End ve Siber Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 11 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

NotBil adlı üyeden alıntı

Öncelikle tavsiyem base hrefi head etiketinin arasına alın olası css kaymaları yaşanmaması için. Diğer sorun için uzaktan bağlantı verirseniz bir inceleyeyim dosya yapısını tam olarak kestiremedim :)

Hocam geç döndüm kusura bakmayın, şöyle bir araştırma yaptım da sanırım composer root kullanıcısında çalıştırılmıyor. Bununla alakalı bilginiz var mı? VPS root olduğu için sanırım o yüzden izin vermiyor dosya çalıştırılmasına.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al