wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Bir İş Kurmak İstiyorum - ( Öneri ve Nasihat )

36 Mesajlar 3.821 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)

ersa111 adlı üyeden alıntı

Artik internette para kazanma devri başladı.

Instagramdan ve veb sitenden ürünler satabilirsin. ( Saat satanlar istanbuldan 20tlye aldiği saatleri 70tlden satıyorlar)

Professional Guzel bir site kurup icerik girerek kazanabilirsin.

Uygulama satin alarak guzel reklam yaparak para kazanabilirsin Benim kurduğum uygulama 70 kisi indirmesine rağmen iki günde 7tl bıraktı 700 kişi indirmis olsa ortalama 70tl 2 günde.

Bitcoini öğrenip 10.000 tl yatirm ile günlük al sat yaparak %3 %4 net kaar yaparsin.

bunun gibi bircok para kazanma yontemi var aslinda.

şu sıralar sakın girme tecrübeyle sabittir 8 bin TL yi çöpe attık ki en az günde 4 BTC döndüren kişi bu zararı yapıyor.

Valla tanıdığım biri var kozmetik işinde eski bankası eşi ve kendisi bu işe girdi ilk önce hem iş hem e-ticaret yapıyorlardı sonra baktı para geliyor çıktı işten sağlam birde kredi çekti. N11 ve gittigidiyor'dan satışlar bana yetiyor diyordu daha sonra gittigidiyor çağırmış görüşmeye diğer n11'deki mağazayı kapat ben sana 0 komisyon vaat ediyorum demiş oda kapatmıştı. Ben bunuda çok mantıklı bulmuyorum bir yandan adam komisyon ödemiyor diğer yanda sen komisyon ödüyor hadi gel rekabet et.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam işi çözenler çok para kaldırdı bu sistemle, Giyim gibi sektörlerde binlerce dükkan internette satış yapan insanlar var yükselmek artık çok zor.

Bitcoinin 20 bin den 10 12 bine düştüğü zamanlarda kripto para haberlerine göre şekil vermekten yanı sıra pump gruplarıyla parayı kırdılar. Big Pump diye grup var +100 bin kişilik haftada bir coini pumplatıyorlardı coini önceden söylemek için 1000 - 2000$ para veriyordun paran 2 3 katına çıkıyordu 15 saniyede. Etik olmayan bir sistem ama çok deli para kaldırdılar.

60 bin lirayı Web site uygulama gibi şeylere verseler, emin ol dükkandan daha fazla kazanırlar.

Arkadaşım, kendin de söylüyorsun etik değil diye. Tosuncuk gibi bunlar bşr gece de hosting kapatsalar bittiğin andır. Ne bir hak talebinde bulunabilirsiniz nede paranızı geri alabilirsiniz. Geçmiş olsun. Türkiyede BTC ve diğer Coin leri destekleyen resmi bir kuruluş banka, sigortacılık var mı? yok! Yani risk tavan. Elin adamının insafına kalmışsın demektir.
@Vuslatim zaten zar zor bir birikim elde etmiş, bırakın bu işlerle kafasını karıştırmayın güzel kardeşim. Ha siz çok kazanmış olabilirsiniz, risk almışsınız. Ama @vuslatim in risk alma şansı neredeyse sıfır. Onun gibi temşz düşünceli insanlara denk gelir bu gibi olaylar. Nerde Tosuncuk Uruguay da. Sizin yatırım yapıp para kazandığınız site nerde Tayland da Çin de Singapur da. Bir gaza geldin yatırdın 60k diyelim, olmaz olmaz ya bir terslik oldu diyelim. Gidip alabilecekmisin 60k yı oralardan. Arkanda ne güvence kuruluşu var ne bir banka be devlet. Sonra oturduğun yerde as kendini kurtuluş diye ne yuva kalsın ne aile ne yaşam...
Bırakın bu tip fikir vermeleri, adam yuva kurmuş idame ettirmeye çalışıyor. Eşimle birlikte 3 kuruş daha nasıl kazanırım derdinde, siz Bitcoin derdinde....

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

3rdi91 adlı üyeden alıntı

Belki çoğu yerde duydunuz ama yine ben de söylemek istiyorum. Hangi işlerden anlıyorsanız o işte devam etmenizi öneririm. Bulunduğunuz şehirde iş yapacaksanız talebin ne yönde olduğunu iyi gözlemleyin. Anne / Bebek sektörü güzel bir sektör onun bir alt kategorisini bulunduğunuz yerin talebine göre seçebilirsiniz. Online ticaret yaparak hem müşteri sayınızı hem de rakip sayınızı yükseltirsiniz, fark yaratarak rekabeti de kazanmak sizin elinizde. Ekonomiye de ilgim var son 1-2 yıldır piyasalar çok sıkıntılı kar marjları çok düşük. Sebebi maliyetlerin yüksek olması. Şu dönemde reel sektörde iş kurulmaması tarafındayım. Normal zamanlarda 1 yıl kar etmeden beklemeniz gerekirken bu dönemlerde 2 yıl ve üzeri sürebilir. Bu sürede işletmenizi döndürecek sağlam sermayesi olması lazım. Sermayenin dışında kredi çekerim diyorsanız faiz oranlarının yüksek olduğunu hatırlatmak isterim. Önerim,online niche dediğimiz belirli bir ürün grubuna yönelmeniz olacaktır.

çok teşekkür ederim.

Hatar adlı üyeden alıntı

kozmetik ürünleri çok satılıyor.

şuan bu sektörü düşünüyoruz.

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Kardeşim mesleğin bu ahkam kesemem, ama eşim ve ben ikimiz beraber el ele verebileceksek, bence yapabileceğin en güzel işlerden biri sigorta poliçesi satmaktır.
Ben olsam üzerine giderdim, gerçi en kötü farklı bir iş açıp poliçeyi prim ile de satabilirsiniz, ama tutturana sigortacılıkta ciddi paralar var.
Hele ben yeni bir işe girdim Yusufpaşa'da burada yabancı sigortasımı ne yapıyorlar, var ya nasıl para kazanıyorlar çok kıskandım, allah daha çok versin hepsine.

zaten sigortacıyım... meslekte çok para var müşteride var ama 18 senedir canıma tak etti. artık haz vermiyor müşteri kalitesi düştüğünden istemiyorum...

alemburda adlı üyeden alıntı

şu sıralar sakın girme tecrübeyle sabittir 8 bin TL yi çöpe attık ki en az günde 4 BTC döndüren kişi bu zararı yapıyor.

Valla tanıdığım biri var kozmetik işinde eski bankası eşi ve kendisi bu işe girdi ilk önce hem iş hem e-ticaret yapıyorlardı sonra baktı para geliyor çıktı işten sağlam birde kredi çekti. N11 ve gittigidiyor'dan satışlar bana yetiyor diyordu daha sonra gittigidiyor çağırmış görüşmeye diğer n11'deki mağazayı kapat ben sana 0 komisyon vaat ediyorum demiş oda kapatmıştı. Ben bunuda çok mantıklı bulmuyorum bir yandan adam komisyon ödemiyor diğer yanda sen komisyon ödüyor hadi gel rekabet et.

alan adıyla birlikte küçük bir mağaza düşünüyoruz..

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Arkadaşım, kendin de söylüyorsun etik değil diye. Tosuncuk gibi bunlar bşr gece de hosting kapatsalar bittiğin andır. Ne bir hak talebinde bulunabilirsiniz nede paranızı geri alabilirsiniz. Geçmiş olsun. Türkiyede BTC ve diğer Coin leri destekleyen resmi bir kuruluş banka, sigortacılık var mı? yok! Yani risk tavan. Elin adamının insafına kalmışsın demektir.
@Vuslatim zaten zar zor bir birikim elde etmiş, bırakın bu işlerle kafasını karıştırmayın güzel kardeşim. Ha siz çok kazanmış olabilirsiniz, risk almışsınız. Ama @vuslatim in risk alma şansı neredeyse sıfır. Onun gibi temşz düşünceli insanlara denk gelir bu gibi olaylar. Nerde Tosuncuk Uruguay da. Sizin yatırım yapıp para kazandığınız site nerde Tayland da Çin de Singapur da. Bir gaza geldin yatırdın 60k diyelim, olmaz olmaz ya bir terslik oldu diyelim. Gidip alabilecekmisin 60k yı oralardan. Arkanda ne güvence kuruluşu var ne bir banka be devlet. Sonra oturduğun yerde as kendini kurtuluş diye ne yuva kalsın ne aile ne yaşam...
Bırakın bu tip fikir vermeleri, adam yuva kurmuş idame ettirmeye çalışıyor. Eşimle birlikte 3 kuruş daha nasıl kazanırım derdinde, siz Bitcoin derdinde....

kardeşim çok teşekkür ederim. hayat tecrübesi ediniyoruz...
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)
kategori yanlış seçim bence butik ve benzeri işler yürütebilirsin
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski
wmaraci
wmaraci

gndz gndz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İş Geliştirme Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 69 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiyem özellikle instagram, whatsapp ve letgo üzerinden bu ürünleri satmak. Bu alanda potansiyel var. Hemen şirketleşmeye gitmenizi önermem. Zira şirketleşme bir işte en son aşama. Aşama aşama büyüyerek işi ölçekleyerek şirketleşebilirsiniz. O yüzden bu alanlarda potansiyeli kullanmaktan geçiyor.

Bir websitesi ve kurumsal kimlik de önemli. Bu konularda desteğe ihtiyacın olursa dijitaltezgah olarak yardımcı olabiliriz.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

İş Geliştirme, Hukuk ve Danışmanlık

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

HasanSorumli adlı üyeden alıntı

kategori yanlış seçim bence butik ve benzeri işler yürütebilirsin

Şehrimizde çokça var bundan dolayı seçemiyorum..

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

gndz adlı üyeden alıntı

Tavsiyem özellikle instagram, whatsapp ve letgo üzerinden bu ürünleri satmak. Bu alanda potansiyel var. Hemen şirketleşmeye gitmenizi önermem. Zira şirketleşme bir işte en son aşama. Aşama aşama büyüyerek işi ölçekleyerek şirketleşebilirsiniz. O yüzden bu alanlarda potansiyeli kullanmaktan geçiyor.

Bir websitesi ve kurumsal kimlik de önemli. Bu konularda desteğe ihtiyacın olursa dijitaltezgah olarak yardımcı olabiliriz.

çok teşekkür ederim.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)
9,600 gibi bir rakam batan esnaf sayısı geçenlerde haberlerde dinledim esnaf olur olmaz seni kucaklamaya hazır arkadaşların listesi ;
1.esnaf ve sanatkarlar
2.maliye
3.belediye
bunlar sadece aklıma gelenler hevesini kırmak istemem ama uzak dur kardeşim yatır paranı dövize elleşme hele de bu ortamda aman bulaşma

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

HasanSorumli HasanSorumli Finali Zaten Biliyoruz, Senaryo Hoşumuza Gidiyor. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Uluslararası Ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 1151
  • Beğeniler 127 / 327
  • Ticaret 7, (%100)

vuslatim adlı üyeden alıntı

Şehrimizde çokça var bundan dolayı seçemiyorum..

bebek veya kozmetik işi yapabilmek için iyi reklam çıkmak lazım ve dükkan açabilmek içinde yoğun yer lazım maddi olarak zorlayabilir bunlar

Parasız düşünür; ama paralı iki misli düşünür. - Mihayloviç Dostoyevski

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)

Artik internette para kazanma devri başladı.

Instagramdan ve veb sitenden ürünler satabilirsin. ( Saat satanlar istanbuldan 20tlye aldiği saatleri 70tlden satıyorlar)

Professional Guzel bir site kurup icerik girerek kazanabilirsin.

Uygulama satin alarak guzel reklam yaparak para kazanabilirsin Benim kurduğum uygulama 70 kisi indirmesine rağmen iki günde 7tl bıraktı 700 kişi indirmis olsa ortalama 70tl 2 günde.

Bitcoini öğrenip 10.000 tl yatirm ile günlük al sat yaparak %3 %4 net kaar yaparsin.

bunun gibi bircok para kazanma yontemi var aslinda.

Hocam bu uygulama konusunda ben de meraklıyım. Bu kadar az kişi ile bu kadar kazanıyor musunuz gerçekten?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al