wmaraci reklam
lidertakipci

Organik Hit Sistemlerini Önerir Misiniz - rankboost, özerhit, tiktigo

21 Mesajlar 3.382 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

joker58 joker58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 56 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi. Sana organic hit gönderen adam sağ sola hit dağıtmakla uğraşacağına kendi sitesine gönderip adsense den istemediği kadar para kazanırdı bu tür hit olayları sadece sitene zarar vermekden baş bir işe yaramaz.
ctnbckci Ekstrayapi

kişi bu mesajı beğendi.

https://goo.gl/SD6sc8
wmaraci
reklam

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

organikhitsatisi adlı üyeden alıntı

Merhabalar
Çok merak ettiğim bir konu var
Bu tarz bir yorumu yaparken neye dayanarak yapıyorsunuz da tiktigo.com un spam trafik olduğunu düşünüyorsunuz.

Şimdi tüm kullanıcıları bilgilendirelim de sizde hatalı düşünce içinde olmayın.
Özer yada bir başkası beni ilgilendirmeden yazıyorum. Herkes yorum yapabilir.

Sitenize çektiğiniz organik hit ile adlandırılan programlarda analitikte gözükmesi gereken anahtar kelime ismi değildir. Not providet yada not set olarak görmeniz gerekir.
Buda hangi sistemin bot hangi sistemin google tarafından geçerli sayıldığını kanıtlar.
Ne özerde ne organikhit proda nede başka sistemlerde hiç biri not providet ve not set şeklinde gösteremezler. Bunu sadece doğal olarak yapabilen tek sistem var oda tiktigo.com
Ayrıca diğer sistemlerde youtube video izletmelerin hepsi silinmektedir. Tiktigo.com da ise asla silinme gerçekleşmemektedir.
Bir firmayı yada bir programı kötülerken onların yöneticisi yada yandaşcısı olarak değil, bu tarz platformalarda gerçekleri ortaya koymanızı tavsiye ederim.
Çok merak ediyorsanız gelirsiniz sistemimize ve binlerce kullanıcı gibi testlerinizi yaparsınız gelen trafiğin kalitesini görürsünüz. Google kıstaslarını nasıl karşıladığını görürsünüz ve burada yorum yaparsınız.
Kimsenin zoruna gitmesin bu söylediklerimiz. Bir gerçek varsa herkes için gerçektir. Doğru ne ise onu dile getirmelisiniz.

Tiktigo.com da aramalar google login li cihazlardan yapılır, buda gerçek kullanıcılardan kaynaklıdır.

Çok merak edilen bir konu varsa whatsaap hattımız 7/24 açıktır arkadaşlar. Kullanıcılara sorun birebir kendilerinden öğrenin.

Kimseyi zorla üye olacaksınız diye bir şartımız yok. Sorun test edin analizlerinizi yapın

Saygılarımla
Tiktigo.com admin

Güzel anlatıyorsunuz hoş anlatıyorsunuz da. Merak ettiğim bir konu var. Google ın bu bahsettiğiniz sisteme bir karşı yazılımı yok mu şimdi ? Gönderdiğiniz hitler internete bağlı herhangi bir google hesabından gönderiliyor. Bu bende sende olabiliriz yani. ? Doğru mu anladım.

Kısa vade de etkisini görürüz peki uzun vade de ne olacaktır durum? kayıtlı kullanıcılarınızdan bir takip dosyanız var mı ? 3 aydır devam eden kullanıcım şu durumda 1 senedir kullanan kullanıcım bu durumda diye ?

Eğri oturup doğru konuşalım yaptığımız iş akıl kandırmak bunda bence herkes hem fikir. Peki bu akıl kandırırken yakalanma ihtimalimiz nedir ? Kolay yoldan para kazanan daha 1 kişi tanımıyorum. Nacizane bu sorularımıda cevaplarsanız çok sevinirim.

İmza!!! Get Closer!

Achf0 Achf0 Teknopatik.Com Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba emrebulut00

Öncelikle, "organik" hit arttırma yöntemlerine kesinlikle başvurmamanızı öneriyorum. Bu tür sitelerin kötü etkilerini ve ileriye dönük zararlarını Website Hit Arttırma başlıklı yazımda belirtmiştim. Herhangi bir sorunuz olursa PM atabilirsiniz.
Kolay gelsin.
emrebulut00

kişi bu mesajı beğendi.

Teknopatik.com |>"Yazılım ve Teknolojiye dair her şey !"

ozkan06 ozkan06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 81 / 139
  • Ticaret 1, (%100)
özer arkadaşınkini ben kullandım iyi. Ancak daha bilen pek olmadığından tam verimli değil. y
ine de işini görür. Ancak en iyisi gorunum.org

iyikalp.com | editör
wmaraci
wmaraci

organikhitsatisi organikhitsatisi tiktigo.com organik hit Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

ctnbckci adlı üyeden alıntı

Güzel anlatıyorsunuz hoş anlatıyorsunuz da. Merak ettiğim bir konu var. Google ın bu bahsettiğiniz sisteme bir karşı yazılımı yok mu şimdi ? Gönderdiğiniz hitler internete bağlı herhangi bir google hesabından gönderiliyor. Bu bende sende olabiliriz yani. ? Doğru mu anladım.

Kısa vade de etkisini görürüz peki uzun vade de ne olacaktır durum? kayıtlı kullanıcılarınızdan bir takip dosyanız var mı ? 3 aydır devam eden kullanıcım şu durumda 1 senedir kullanan kullanıcım bu durumda diye ?

Eğri oturup doğru konuşalım yaptığımız iş akıl kandırmak bunda bence herkes hem fikir. Peki bu akıl kandırırken yakalanma ihtimalimiz nedir ? Kolay yoldan para kazanan daha 1 kişi tanımıyorum. Nacizane bu sorularımıda cevaplarsanız çok sevinirim.

Tabiki cevaplarız
Şimdi siz herhangi bir siteye giriş yaparken ister cep telefonundan istersenizde pc den giriş yapıyorsunuz doğrumuyum bunuda isterseniz internet cafeden isterseniz de herhangi bir wifi ağından. Google size herhangi bir soru soruyormu sen x ip de idin neden şimdi y ip sine geçtin diye, Dolayısı ile sistem içerisindeki tüm ip leri daha doğrusu kullanıcıların pc lerine kurduğu ip leri kısıtlama şansı yok.

Ben size adsencede tıklama yapacak ve kazanç sağlayacak diye herhangi bir konudan bahsetmedim. Kazanç sağlama olayı olarak. Kısa yada uzun vadede kullanıdığınız müddetçe sürekli etkisini görürsünüz çünkü sebebi bugün sizin sitenize gelen zyaretçinin ip si ile yarın gelen ziyaretçinin ıp si benzersiz yada en fazla 1/2 oturum olması. Kayıtlı kullanıcılarımızın bir çoğu wp hatlarımızda ve şuana kadar herhangi bir sıralama düşüşü yaşayan olmadı tam aksine herkes şuanda durumdan gayet memnun. Merak edenler wp hattına gelip kendileri sorabilirler

Akıl kandırmak dediğiniz olay zaten google nin işi. Arka planda çerezlerimizi tutup istemediğimiz şekilde reklamlarını karşımıza çıkartan onlar. Yada istediği konuma göre sıralamayı değiştiren yada istediği sıraya istediği siteyi çıkartan onlar.

Sizin bir blog site yada youtube hesabınız var. Tabiki herşeyi doğal yolla gerçekten de birilerinin ihtiyacı neticesinde sitenizi bulmanızı tercih ederdik. Fakat o şekil olmadığını hepimiz biliyoruz. Ne kullanıcılar 2. sayfaya bakıp sitenizi bulmaya çalışıyor nede reklam bütçelerimiz binlerce tl değil ve heryerde kendimizi tanıtalım.

Bizim yapabileceğimiz sizlerin zaman içerisinde hızlıca bulunabilmeniz ve gerçektende sizi tercih edebilecek kitleye ulaşabilmeniz için aracılık yapmak.

Bakın tekrardan söylüyorum biz size para kazandırmıyoruz sadece sizin bulunmanıza destek sağlayacak bir aracıyız. Sitelerinizin yapısı seo çalışması backlinkleriniz vs vs bir dünya kıstas var. Bunlar kullanıcıların sorumluluğunda olan kriterlerdir.

Zanaa Zanaa 3arti1.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 71 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
@organikhitsatisi Hocanın bi önceki yorumu çok mantıklıydı, yaptığım uzunca araştırmalar da ben kendim farklı ip ve lokasyonlar da Google'den giriş yapmaya, çalıştığım da not provied veya not set olarak gözüküyordu özer organik hit, süper organik hit, superhit pro, organichitnet sistemlerinden hit yollamayı denedik, özer ve süper hit anahtar kelime üzerinden yolluyor diğerleri google referansla geliyor, pek bir etkisi yok çünkü anahtar kelime gözüküyor hocanın dediği gibi not provied ya da not set olmalı.

https://3arti1.net/kadinlarin-aldatma-nedeni-nedir-evli-kadinlarin-kocasin/

• Üyelik 05.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

joker58 adlı üyeden alıntı

Hocam kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi. Sana organic hit gönderen adam sağ sola hit dağıtmakla uğraşacağına kendi sitesine gönderip adsense den istemediği kadar para kazanırdı bu tür hit olayları sadece sitene zarar vermekden baş bir işe yaramaz.

Siz bizlerin ne yapmaya çalıştığını anlayabilmeniz için farklı bir bakış açısından olaya yaklaşması gerekiyor.

Sizlere biz para kazandıracağız diye bir taahhütümüz olmadı.
Yada kullanıcı olacak kişilere bizi tercih ederseniz sizler şunu kazanacaksınız demedik.

Hiç kimse kendi bindiği dalı kesecek kadar düşüncesiz olacağını zannetmiyorum.

Tekrardan söyleyeyim biz sadece aracıyız bunu doğru kullandığınızda hedefleriniz için sağlam adımlar atmış olursunuz.

• Üyelik 05.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Zanaa adlı üyeden alıntı

@organikhitsatisi Hocanın bi önceki yorumu çok mantıklıydı, yaptığım uzunca araştırmalar da ben kendim farklı ip ve lokasyonlar da Google'den giriş yapmaya, çalıştığım da not provied veya not set olarak gözüküyordu özer organik hit, süper organik hit, superhit pro, organichitnet sistemlerinden hit yollamayı denedik, özer ve süper hit anahtar kelime üzerinden yolluyor diğerleri google referansla geliyor, pek bir etkisi yok çünkü anahtar kelime gözüküyor hocanın dediği gibi not provied ya da not set olmalı.

Anlatmaya çalıştığım olayda bu zaten
yapay trafik ile organik trafik arasındaki farkı sizlere göstermeye çalışıyorum.

Zaten ister adsence olsun yada diğer reklam çalışmalarımızda kazanç sağlamak adına olsun tüm veriyi google amca bir şekilde buluyor ve analiz ediyor.

Dolayısı ile kullanıcılar not set ve not providet olarak gelişi olmadığında kabak gibi ortadayız zaten.

Bizim amacımız bağcıyı dövmek değil üzümden tat almak.

Kendi kendimize banlanma sebebi oluşturuyoruz.

Bakın gerçektende binlerce kullanıcımız oldu ve hala da sürekli artıyor. Buradaki hassas noktayı kullanıcılar kaçırıyor. İstediğiniz heryerden hit çekebilirsiniz bunu kimse neden oradan hit çekiyorsunuz demez.

Ama amaç site blog yada youtubede belli bir sıralamaya çıkmak ise; bu sefer kriterler dengeler değişiyor.

Neden göz göre göre kural not set ve not providet ise başka görüyoruz. Bunu biz görebiliyorsak google çok rahat görebiliyor.

IbrahimCY IbrahimCY Ibo Originals Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 64 / 76
  • Ticaret 6, (%83)
Sisteminizi test etmedim fakat diğer sistemler hakkında asılsızca konuşmayalım lütfen.

Founder & CEO of Pikide Limited.

• Üyelik 05.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hemen cevap vermek isterim kanıtlarla bizde;

Biz ne arama motoru nede özel bir yönlendirici olmadığımız için bizden youtube izlenmelere giden hitler doğrudan yada bilinmeyen kaynaklardan gider
bununda ayrıntısını resimlerde paylaşalım. Kullanıcılarımız daha iyi fikir sahibi olsun.

Daha doğrusu biz hiç bir kullanıcımızın göz göre göre lades olmasını istemeyiz :)
Aynı organik hit olayındaki gibi gerçek olan not providet ve not set dediğimiz gibi

Buyrun size bir kaç ekran görüntüsü atalım

[img]https://i.hizliresim.com/LlDnDb.jpg" />

[/IMG]

[img]https://i.hizliresim.com/DYDdYl.jpg" />

[/IMG]

[img]https://i.hizliresim.com/OvDLvP.jpg" />

[/IMG]

Tekrar gerçekleri ortaya koyduğumuz için memnunuz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al