Mehmet Maşa adlı üyeden alıntı

Ruslar, hintliler, vietnamlılar yapıp milyonları kaldırınca sorun yok dimi hocam :)
"O siteleri kuran adamlar pinterestten para kazanamayan adamlar :)"

konumda sıfırdan bir sitenin hitlerini/kazançlarını/gelişme günlerini ekledim ve en son +50 TL bandına geldiğinde bıraktım.
Bu gün o sitenin kazancı 100TL, yani o kadar ön yargılı davranmayın ve genelleme yapmayın.

Konuda bir çok kişi adsense ban, pinterest ban diye bahsetmiş spam işi yapıyorsunuz bu arkadaş bile şikayet ederek günde 150 kişiyi banlatıyor illa ki ban size de denk gelecek :) Mesela bu gün 1.3 Milyon görüntülenmesi olan bir hesabım kapandı ama umrumda mı? Değil.

Adsense ban yeseniz ne olacak Türkçe içerikten milyonları kazanmıyorsunuz sonuçta :)
Bak arkadaş 1 yıl içerisinde bitirecek diyor 1 yılda 50-100K kazanıp arabanızı olun çokta takılmayın.

hocam hiç bir satıcı bandan riskten bahsetmiyor sorun orada aslında çeşitli sitelerde 20 tl den 500 tl e kadar eğitim seti satan var herkes kazanç garantisi veriyor ayda 30 bin kazanıyorum diyen var eğitim seti satıyor 30 bin kazansam ne işim var eğitim seti satışıyla