wmaraci reklam

Trafik Kazası Yaptım Platin Takıldı

36 Mesajlar 6.242 Okunma
wmaraci reklam

Dide1 Dide1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek Araştırma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Geçmiş olsun öncelikle. Umarım tez zamanda iyileşirsiniz.
Dört yıl kadar önce yaya olan anneme araç çarpmıştı. Diz kapağı parçalandı, ameliyat olması, fizik tedavi görmesi gerekti. Mahkeme yüzde 80 haklı buldu, 20 bin tazminat aldı. Yalnız 3 yıl sürmüştü mahkeme. Kazanın olduğu yerdeki kamera kayıtları önemli delil. Sağlığın bedeli, çekilen acılar hafife alınmamalı hiçbir zaman. Arkasını bırakmayınız.
Src hususunda kurslara devamlılığı maliye de oldukça titiz takip eder. Eğer şahıs psikoteknik testinde başarı göstermedi ise birçok kişi için tehlikeli sürücü konumundadır.
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MitiSen05 MitiSen05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

Dide1 adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun öncelikle. Umarım tez zamanda iyileşirsiniz.
Dört yıl kadar önce yaya olan anneme araç çarpmıştı. Diz kapağı parçalandı, ameliyat olması, fizik tedavi görmesi gerekti. Mahkeme yüzde 80 haklı buldu, 20 bin tazminat aldı. Yalnız 3 yıl sürmüştü mahkeme. Kazanın olduğu yerdeki kamera kayıtları önemli delil. Sağlığın bedeli, çekilen acılar hafife alınmamalı hiçbir zaman. Arkasını bırakmayınız.
Src hususunda kurslara devamlılığı maliye de oldukça titiz takip eder. Eğer şahıs psikoteknik testinde başarı göstermedi ise birçok kişi için tehlikeli sürücü konumundadır.

Sizlerede geçmiş olsun hocam.Çok teşekkür ederim yorumunuz içinde.Bu sefer peşini bırakmayı düşünmüyorum.Sonuç itibarı ile yaz tatilim heba oldu 21 yaşında 1 ay yatağa mahrum kaldık karşı taraf ne kadar özür dilesede onların özürü beni ayağa kaldırmıyor maalesef :)
Dide1

kişi bu mesajı beğendi.

Muratucar Muratucar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar Trafik kazası ya da iş kazası ile karşılaşıldığında kazazedelerin en çok merak ettiği konu ne kadar tazminat alacağıdır. Trafik kazası tazminatı hesaplama yapmak istediğinizde hemen hemen her yer sizden bilgilerinizi istiyor. Daha sonra sizi arayarak bilgilendiriyor ya da bilgilendirmiyor. İnternette bunu yapmayan bir tek site var. Trafik Kazasına ilişkin bilgilerinizi giriyorsunuz ve direk sonucu görebiliyorsunuz. Ücretsiz Trafik kazası tazminatı hesaplama yapmak için https://garantikazatazminat.com/ bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. yaralanmalı ve ölümlü trafik kazaları için ayrı ayrı hesaplama modülleri var. Aynı zamanda iş kazası tazminatı hesaplama yaptırmak istiyorsanız onu da yaptırabilirsiniz. Trafik Kazası tazminatı hesaplama programı ile hesaplama yapmak istemiyorsanız sitenin size verdiği bilgileri kullanarak hesaplamanızı kendinizde yapabilirsiniz.

https://garantikazatazminat.com/tazminat-hesaplama-nasil-yapilir/

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Kardeşim sana şunları söylemek istiyorum. Öncelikle geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallah. Ben toplam 8 - 9 defa trafik kazasına karıştım. Bunların 2'si yaya olarak. kırık ile atlattım. 4 ü direksiyon başı 2si yan koltuk. 1i arka koltuk. Yani anlayacağın kazanın her türlüsünü yaşadım. Ben yüksek hız seven biriyim. 200'den aşağı gitmem. Bendede vardı bir motor sevdası şu araba kazalarımı arabada yaptım motordan önce yaşadım yani. 90 ile giderken ıslak zeminde spin atıp bir araç birde refüjü biçerek uçtum. Aynı kazayı motorla yapsaydım şuan hayatta değilldim. Tüm araçları çok iyi kullanırım ama karşı taraf kaynaklı hatalar yüzünden olan bana oldu. Motorda keza öyle iyi bir sürücüyüm. Ama aynı kazayı motorla yapsaydım şuan bu satırları yazamıyor olabilirdim. Senden ricam motor sevdana ara vermen (y) Türkiye şartlarında bu tip sürücüler yola öyle bir atlıyor ki hiç bir şeyin önemi kalmıyor.
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MitiSen05 MitiSen05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Kardeşim sana şunları söylemek istiyorum. Öncelikle geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallah. Ben toplam 8 - 9 defa trafik kazasına karıştım. Bunların 2'si yaya olarak. kırık ile atlattım. 4 ü direksiyon başı 2si yan koltuk. 1i arka koltuk. Yani anlayacağın kazanın her türlüsünü yaşadım. Ben yüksek hız seven biriyim. 200'den aşağı gitmem. Bendede vardı bir motor sevdası şu araba kazalarımı arabada yaptım motordan önce yaşadım yani. 90 ile giderken ıslak zeminde spin atıp bir araç birde refüjü biçerek uçtum. Aynı kazayı motorla yapsaydım şuan hayatta değilldim. Tüm araçları çok iyi kullanırım ama karşı taraf kaynaklı hatalar yüzünden olan bana oldu. Motorda keza öyle iyi bir sürücüyüm. Ama aynı kazayı motorla yapsaydım şuan bu satırları yazamıyor olabilirdim. Senden ricam motor sevdana ara vermen (y) Türkiye şartlarında bu tip sürücüler yola öyle bir atlıyor ki hiç bir şeyin önemi kalmıyor.

Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.Daha öncede ufak tefek kazalarım oldu fakat ilk defa bu kadar büyük bir kaza geçirdim.Sizinde söylediğiniz gibi ülkemizde motor sürenlere pek dikkat edilmiyor son kazamda bunu görmüş oldum.Dikkat ediliyor olsa bile sonuç olarak bir anlık birşey istemedende olsa araç içindeki insanlar pek etkilenmiyor.Şuan çok çok daha iyiyim ilk duruşma yapıldı ve bilir kişi raporu istendi.Karşı tarafın avukatı hızımın 120'lerde olduğunu ileri sürdü fakat bilirkişi 75 km hızda olduğumu tespit etti.Hız sınırı 60 km kaza yaptığım yerde.Bu sebepten %75 kusur karşı tarafa verildi.Bu ay 2. duruşmaya girecektik fakat covid-19 salgını nedeniyle 10. aya ertelendi.Motoru bırakma konusuna gelince insan sevdiği şeylerden vazgeçemiyor ne yazıkki.2 ayağımda alçıdayken kazadan 4 gün geçmiş olmasına rağmen camdan dışarı bakıp "Hava ne güzel tam motor sürmelik" gibi şeyler düşünüyordum.Bu konuda biraz takıntılıyım kolay kolay vazgeçebileceğimi sanmıyorum :)
Kubra250rr

kişi bu mesajı beğendi.

fatihaslan1987 fatihaslan1987 Ne Mutlu Türküm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 379 / 280
  • Ticaret 0, (%0)
Çok geçmiş olsun kardeşim. Bütün mesajları okumadım ama taksici burada suçlu gibi buradan gördüğüm kadarı ile de sinyal vermeden dönmeye çalışıyor ki oradan öyle bir dönüşte yok. Bence %99 haklısın ve hakkını ara. Benim de bir arkadaşım var geriye dönük 10 yıllık trafik kazalarında ( Bu 10 yılın içinde bu şekilde kaza var mı bilmiyorum sormak lazım ) eğer içinde ise kesinlikle kazanıyorsun. Avukata verdik demişsin olur da avukat onlardan para alırsa senin davan düşerse sana bir numara vereyim onlarla iletişime geç. Verilmiş sadakan varmış tekrardan çok geçmiş olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al