wmaraci reklam

Reklamsız Film Sitesi Açmak

49 Mesajlar 7.874 Okunma
smmexpress

emrexbt8 emrexbt8 Mergen Bilişim GmbH Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)
Kardeşim telif mi yemek istiyorsun sonuçta fikir güzel ama ülkemizde malesef bu gibi şeyler yasak 😂

wmaraci
reklam

• Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)

SeoDaddy adlı üyeden alıntı

Zamanında ben de aynı hedefle film sitesi açmıştım. Hali hazırda domain ve lisanslı temam hala duruyor. Ne var ki filmlere gelen telif sorunları, filmleri yüklerken istemsiz çıkan reklamlar vs. bezdirince 200 filmden sonra hevesim kursağımda kalarak projeyi rafa kaldırdım. Her ne kadar reklamsız film sitesi açıp iyi bir şeyler yapmak isteseniz de bir şekilde engeller çıkıyor.

İlk başlarda hobi gibi geliyor. Filmlere özene bezene yazılan açıklamalar, filmden kare kare görüntüler, ekstra film hakkında analizler gibi birçok detayla göz bebeği gibi sakındığım sitemi özlemiyorum desem yalan olur.

Bu tarz bir projeye sahip olmak isteyen bir ben değilmişim demek :D

Hocam emek yok bişey yok ne olucaktı yaa, başkasının çektiği filmi-diziyi telif hakkını satın almadan yayınlıyorsun, bi nevi suç
Deadlus

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)

keremkhan adlı üyeden alıntı

Ahaha ben tam olarak bu planla yürüyüp site açmak üzereyim şuan kurulum aşamasında. Insanlar reklamsız bir film sitesini reklamli sitelere tercih ederlerse hit artar. Umarım seninde benimde tıklayanimiz çok olur 😃😃

Sıfır reklamla bu iş olmazki hocam, bunun domain parası, hosting parası vs masraf git gide çoğalır durur en kaliteli siteler bile reklam kullaniyoken

• Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)

SelimE adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim tavsiyeler için, açıkça söyemem gerekirse DLE sistemini bilmiyordum bile, detaylı bir şekilde inceleyeceğim.

Bu şekilde yazan bir kaç kişi oldu, o halde başlangıç için iyi olabilecek film önerileri de rica edeyim okuyanlardan. Hani şimdiden üç beş hazır edeyim diye düşünüyorum filmleri.

Bu tema önerimdir aradığınız bütün özellikler mevcuttur: https://codecanyon.net/item/video-streaming-portal-tv-shows-movies-sports-videos-streaming/25581885

wmaraci
wmaraci

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)

CitaYazilim adlı üyeden alıntı

Aylar önce ben de bu işe girişmeye kalktım sizin gibi düşünerek fakat botla çektiğim için openload sitesindeki reklamlar vs aklıma gelmemişti reklam koymadığım halde pop ads doluydu daha sonra siteyi sattım. Eğer kendiniz uploadlayacaksanız instagram mizah sayfalarında reklamsız film sitesi tarzında reklam verirseniz ilgi çok olacaktır. Bu şekilde siteye hit çekebilirsiniz

reklam playerdada olmasın diyorsanız kendi sunucunuzda barındırında bi ceza yiyin :)
Deadlus

kişi bu mesajı beğendi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Daha önce reklamsız film sitesi açmıştım aynı düşünce ile. Tüm filmleri kendi arşivimden yükledim dediğiniz gibi el emeği idiler her ne kadar kanun dışı olsa da :)

Sonra tek başıma yetişemedim için sattım siteyi. En az 3-5 kişi olmak gerekiyor.

maviyazar maviyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 31 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
benim gibi reklamsız player olursa en azından müşterilerin rahat olur :) sağ sola veya popup reklamlar ise ileride harçlığını çıkartman için iyi olur fazla reklam koymazsan rahatsız olmazlar player önemli player reklamsız olmalı :)
AdoraDesign

kişi bu mesajı beğendi.

Windows Hatalar Çözümler Haberler MacOS,Linux,Programlar https://pcbilgim.com/

YRG YRG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

AzveNet adlı üyeden alıntı

reklam playerdada olmasın diyorsanız kendi sunucunuzda barındırında bi ceza yiyin :)

Kendi sunucunuzda çok rahat film barındırabilirsiniz. Genelde bu tarz işlemler işlem yapan kişiler bir heves uğruna gerekli tedbiri almadan sunucu alıyorlar. Bu halde ceza yiyebilirler fakat gerekli tedbir ile problemsiz yürütebilirsiniz.

AdoraDesign AdoraDesign Profesyonel Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 223 / 229
  • Ticaret 18, (%100)
https://reklamsizfilm.com olarak mevcut böyle bir site

Blogfinans.com Türkiye'nin ilk Yapay Zeka Finans Bloğu

115880 115880 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 2, (%100)

AzveNet adlı üyeden alıntı

Kendi sunucunuzda barındırmak da suçtur başka yerlere yükleyip iframe ile eklemek de suçtur :) Kim öğretiyor bunları herkesin dilinde "yer sağlacıyız bilmem kaç sayılı yasa falan."

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al