wmaraci reklam

Bozdurma İşlemleri Tavan oran/fiyat

38 Mesajlar 6.844 Okunma
wmaraci reklam

BSBOZUM BSBOZUM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek E ticaret
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 4, (%75)
Herkesin bu konuya ciddi bir
Şekilde el atıp oranları gerçekçi bir şekilde sabitlemesi gerekiyor herkes kendi kafasına göre birbirinin ekmeği ile oynuyor arkadaş çok doğru söylemiş sonuna kadar haklı.
NewLoops MuDuMedya Redkir1990

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

123568 123568 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 23.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 8, (%100)
Bende oranların sabitlenmesi konusunda hemfikirim. Çirkin bir rekabet yerine aynı sabit oranlarla fakat verdiği hizmetle hızıyla öne çıkmalı herkes oranı fazla verip insanları umursamaz tavırlarla hizmet kalitesi düşürülmektedir. En sağlıklısı oranların belli bir çerçevede sabitlenip hizmetin ön plana çıkmasını sağlamaktır.
NewLoops MuDuMedya Wranxyy

kişi bu mesajı beğendi.

yamyam yamyam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Turlzm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 4, (%75)
ÇOK ÖNEMLİ DİKKAT

%100 ORANLA BOZUM YAPAN BİR YER VAR YILLARDIR SORUNSUZ ÇALIŞIYORUM
HATTA BAZEN %100 den fazla ödeme yaptıkları oluyor
yani hattınızdan 100 tl çekip size 110 tl ödeme yapıyorlar
en son dün yaptım. biraz sonra yine yapacağım.
demek istediğim yapılabiliyor yani bozumcular kendilerini geliştirsinler
BOZUMCU ARKADAŞLAR ORANLARI YÜZDE %50 VE ÜZERİNE ÇIKARMAZLARSA AÇIKLAYACAĞIM
VE BURADAKİ BOZUMCULARA BÜYÜK BİR DARBE VURACAĞIM
HADİ BAKALIM
hyppia

kişi bu mesajı beğendi.

MFK MFK GÜVENLİ BOZUM HİZMETİ️ Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek eticaret & sosyal medya
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 51 / 28
  • Ticaret 25, (%100)
Bencede bu oranların düzeltilmesi yani sabitlenmesi en doğru karar 1 günlük adam gelip burda %60 %65 oran veriosa diyecek birşey yoktur. Burda herkes ekmek yiyio sonuçta.
En iyi oran aralığı %45 ile %50 arasıdır .
NewLoops MuDuMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Turlzm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 4, (%75)
kardeşim bırakın kim ne kadar fazla oran verebiliyorsa versin.
sizde yeni yöntemlerle daha fazla oran verebilirsiniz
üst sınır değil alt sınır olmalı oda en az %50 olmalı
payguru gibi yerlerden ödeme almayı bırakmasanız tabi düşük oran vermek zorunda kalırsınız
caglarmmedya

kişi bu mesajı beğendi.

Redwhitetc Redwhitetc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Alım Satım Danışmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 34 / 18
  • Ticaret 25, (%100)

yamyam adlı üyeden alıntı

Arkadaş güvenilir. 190 tl bozuldu 1 saniyede ödeme aldım.

@yamyam kardeş neden Yıllllllllardır %100 le bozdurduğun yer varken burdan %50 ile bozdurdun çok merak içerisindeyiz ayrıca tüm bozumcular olarak dehşete kapıldık söylediklerinden sonra :))))))))))
MuDuMedya pentagon05 123568

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Turlzm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 4, (%75)
Redwhitetc Kadeşim dediğim sitede her zaman alım olmuyor veya geç cevap veriyorlar. ben bir bağımlıyım ve etrafımda bağımlı insanlar çok Bazen oran gözetmeksizin en hızlı geri dönüş yapana bozduruyorum.

NewLoops NewLoops . Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 44 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
%100 de %100 oran derken ? Kardeşim ya senin bir şeyden haberin yok yada algılaman yanlış olmuş hatta ************** bile diyebilirim.Ben senelerdir Wm deyim bozum işi haricindede. Senin hatta hiç bir şey hakkında bilgin yok burda gelip kafana göre konuşmuşsun. Yorumları okurken baktımda herkes istediği oranı versin demişsin :) işte buna iyi güldüm. Eğer her gelen kafasına göre oran verirse bu gün %60 veren yarın %80 verecek ve bu piyasa yeni giren bozum hakkında bilgisi dahi olmayan adamlar bizim yaptığımız reklamlar afişler vs vs hiçe saymış olacak. Evet sonuçta bir rekabet var ama gelipte 15 kişinin aynı fikirde olduğu bir konuda 1 kaç kişi serbest diyorsa bilin çok fazla forumda kalmayacaklardır. Ama biz yıllardır buradayız ve çoğunlukla ortak fikirdeyiz. Yani kısacası hayal dünyasından bir an önce çıkın bizi buralara kadar getirmek zorunda bıraktınız. Kimleri 3000 reklam yaptı kimileri 5000 ve bu yatırımı yapan insanların sizin keyfiniz istiyor diye hiçe sayamazsınız.Biz gelen müşterilerimize zaten yeterince yardımcı oluyor ve güvenli şekilde bir alışveriş sağlıyoruz. Siz isteseniz de istemesenize çoğunluğun da bu fikirde olduğunu düşünüyorum. Kurumsal alım yapacağım bu oran dengesizliği yüzünden güvenemiyorum insanları yatırımdan uzaklaştırıp oranla rekabeti ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz işte bu aşırı dengesizlik oluşturuyor. Ve **************larada asla yer vermeyeceğiz bilginiz olsun.
Wranxyy

kişi bu mesajı beğendi.

KALİTENİN ADRESİ ! 7/24 CANLI HİZMET !

• Üyelik 16.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Turlzm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 4, (%75)

Redwhitetc adlı üyeden alıntı

@yamyam kardeş neden Yıllllllllardır %100 le bozdurduğun yer varken burdan %50 ile bozdurdun çok merak içerisindeyiz ayrıca tüm bozumcular olarak dehşete kapıldık söylediklerinden sonra :))))))))))

şuan %105 ile alım var
İspatlarsam 100 lira verecek misin?

• Üyelik 16.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Turlzm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 4, (%75)

ACSMEDYA adlı üyeden alıntı

%100 de %100 oran derken ? Kardeşim ya senin bir şeyden haberin yok yada algılaman yanlış olmuş hatta ************** bile diyebilirim.Ben senelerdir Wm deyim bozum işi haricindede. Senin hatta hiç bir şey hakkında bilgin yok burda gelip kafana göre konuşmuşsun. Yorumları okurken baktımda herkes istediği oranı versin demişsin :) işte buna iyi güldüm. Eğer her gelen kafasına göre oran verirse bu gün %60 veren yarın %80 verecek ve bu piyasa yeni giren bozum hakkında bilgisi dahi olmayan adamlar bizim yaptığımız reklamlar afişler vs vs hiçe saymış olacak. Evet sonuçta bir rekabet var ama gelipte 15 kişinin aynı fikirde olduğu bir konuda 1 kaç kişi serbest diyorsa bilin çok fazla forumda kalmayacaklardır. Ama biz yıllardır buradayız ve çoğunlukla ortak fikirdeyiz. Yani kısacası hayal dünyasından bir an önce çıkın bizi buralara kadar getirmek zorunda bıraktınız. Kimleri 3000 reklam yaptı kimileri 5000 ve bu yatırımı yapan insanların sizin keyfiniz istiyor diye hiçe sayamazsınız.Biz gelen müşterilerimize zaten yeterince yardımcı oluyor ve güvenli şekilde bir alışveriş sağlıyoruz. Siz isteseniz de istemesenize çoğunluğun da bu fikirde olduğunu düşünüyorum. Kurumsal alım yapacağım bu oran dengesizliği yüzünden güvenemiyorum insanları yatırımdan uzaklaştırıp oranla rekabeti ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz işte bu aşırı dengesizlik oluşturuyor. Ve **************larada asla yer vermeyeceğiz bilginiz olsun.

Bişey bildin yok demişsinya
%105 oranla alım var ispatlarsam daha doğrusu bu bir bilgidir paylaşırsam fayda sağlayacaksın ödül verecek misin??

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al