wmaraci reklam
lidertakipci

mrocto.com Webmaster Forumu

30 Mesajlar 3.411 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)

Selim Atalay adlı üyeden alıntı

Yeter be arkadaşım bi bitmediniz. Webmaster forumlarına sitenizin konularını açarak ne kazanmayı hedefliyorsunuz ? Gereksiz saçma sapan birşey bu ya. Hadi wm sitesi kurdun eyvallah ama rakip sitene gelip konu açmakda neymiş. Birşeyler yaparsın dikkat çekersin ve öyle üye kazanırsın böyle yaparak üyeden çok boş üye kazanırsın.

Sonunda beni anlatan bir yorumu webmaster tanıtımında gördüm, helal kardeşim sana :cool:
abdullahdemir SelimAtalay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

Sefa bey önce böyle bir konuda her türlü söz hakkım vardır. Bende söz hakkımı kullanarak böyle bir yorum attım. Yorumda herhangi bir kural dışı söz olsa yetkili kişiler yorumu silerlerdi ama silmediğine göre. Gelelim benim siteme. Sitem webmaster sitesi içermiyor veya onun gibi birşey. Webmaster sitesi ( forum olarak ) başka bir wm sitesinde tanıtmak sizce çok doğru bi hareket herhalde!

Sadece üslubunuzu beğenmedim.Ayrıca söz hakkınız olabilir ama bu hakkınızı böyle bir uslüpla dile getiremezsiniz.

Siz niye sitenizi tanıtıyorsanız , başkalarıda o fikirle tanıtıyor.

-----Önemli-------

Bakın forum kurallarında yazıyor mu böyle birşey.

''Başka bir WM formu WMAracinda tanıtılamaz''

Yok değil mi , olsa zaten modlar silerdi.O zaman bu konuda yorum yapma hakkınızda olmayabilir ...
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

Kahnweb Kahnweb Yazar, Editör Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 96 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Binlerce "webmaster" forumu açıldı kimse tutunamadı. Webmaster forumunda webmaster forum tanıtımı yapma klişeliği sizin projenizin etik ve batık olduğunu gösteriyor. Hayırlısı olsun hakkınızda...
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

Sadece üslubunuzu beğenmedim.Ayrıca söz hakkınız olabilir ama bu hakkınızı böyle bir uslüpla dile getiremezsiniz.

-----Önemli-------

Yok değil mi , olsa zaten modlar silerdi.O zaman bu konuda yorum yapma hakkınızda olmayabilir ...

Kurallarda yazması gerekmez zaten hocam. Bu bi kere mantık işidir. Hangi birimizin mantığı webmaster sitesinde webmaster forumu tanıtmayı kabul edebilir ki ? Eğer sizin ki ediyorsa birşey diyemeyeceğim hocam. Konuşma tarzımda bence bi sorun yoktu. Hatta gayet normal biçimde konuştum. Neyse uzatmanın bir anlamı yok hocam.
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)

-----Önemli-------

Bir WM Sitesinde başka bir WM sitesini tanıtmak sizin sitenizin değerini düşürür. Herhangi bir siteyi tanıtırsın WM sitesinde çünkü rakibin değildir, ama rakip olduğun bir sitede kendi siteni tanıtmak ister misin? Sence bu sitenin senin gözünde değeri fazla yüksek midir? Yinede bunu tanıtan kişi bilir ama, bence doğru bir davranış değil.
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

Kurallarda yazması gerekmez zaten hocam. Bu bi kere mantık işidir. Hangi birimizin mantığı webmaster sitesinde webmaster forumu tanıtmayı kabul edebilir ki ? Eğer sizin ki ediyorsa birşey diyemeyeceğim hocam. Konuşma tarzımda bence bi sorun yoktu. Hatta gayet normal biçimde konuştum. Neyse uzatmanın bir anlamı yok hocam.

Bir kişinin fikrine saçma sapan demek,
Yaptğı hareketlere çocukca demek normalse bir şey diyemem.

Ayrıca ben o konuya değil üslubunuza yorum yaptım , katılıyorum yanlıştır ben o yukarda yazdıklarım yüzünden bu yorumları yaptım.

Evet uzatmayalım.
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

abdullahdemir abdullahdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 47 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Yeter be arkadaşım bi bitmediniz. Webmaster forumlarına sitenizin konularını açarak ne kazanmayı hedefliyorsunuz ? Gereksiz saçma sapan birşey bu ya. Hadi wm sitesi kurdun eyvallah ama rakip sitene gelip konu açmakda neymiş. Birşeyler yaparsın dikkat çekersin ve öyle üye kazanırsın böyle yaparak üyeden çok boş üye kazanırsın.

Sevgili Selim Atalay ;

Yeter be arkadaşım bi bitmediniz.

Sitelerin bitmesi hayatın bitmesi anlamına gelir.Yakında web sitesi bulundurma zorunlugu gelecek kişilere bence

Webmaster forumlarına sitenizin konularını açarak ne kazanmayı hedefliyorsunuz ?

Webmaster forumları web site sahipleri için oluşturulmuş bir platform diyebiliriz. Her web sitenin amacı olan ziyaretçi kazanmak işlevini hedefliyoruz:)

Gereksiz saçma sapan birşey bu ya. Hadi wm sitesi kurdun eyvallah ama rakip sitene gelip konu açmakda neymiş. Birşeyler yaparsın dikkat çekersin ve öyle üye kazanırsın böyle yaparak üyeden çok boş üye kazanırsın.

webmaster forumu kurdum evet ama kimseyi kendime rakip görmem çünkü yeri gelecek birbirimize ihtiyaç duyacagız.Yeri gelecek tek bir amaç için birlikte ilerleyecegiz.Rakip olarak görsem gelip ben bu siteye konu açmam ve webmaster araçlarını kullanmam ve kullanması için kimseye tavsiye etmem.Boş üye çok istersen elini alamazsın yani ben bir iş yaparkene boş ziyaretçi istemem hep dolu ziyaretçiye isterim ve olması için çalışırım :rolleyes:.

Değerli yorumun için teşekkür ederiz...

Ek Olarak:

isousluer adlı üyeden alıntı

Selim Atalay, alnından öpülecek insansın vesselam. Rakip forumda kendi forumunuzu da tanıtmak da neyin nesi!

Sevgili isousluer ;

Bence de öpülecek insan

Ne rakibi ya biz kardeşiz arkadaşlar.Herkes kardeş ya birbirimize rakip olmak da neyin nesi! :)

Ek Olarak:

Aynen hocam ya. Biz kimseye webmaster forumları veya blogları açmayın demiyoruz sadece böyle çocukca şeyler yapıp diğer sitelerde tanıtmayın.

Sevgili Selim Atalay ;

Selim benden yaşca küçüksün ama benim sana bir hatam bulunduysa özürdilerim.Düşüncelerine saygı duyuyorum ama
sadece böyle çocukca şeyler yapıp diğer sitelerde tanıtmayın. böyle bir sınırlama ve hakaret içeren birşey yazmadığını kabul görüyorum.

Ek Olarak:

Kimseyle böyle konuşamazsın kardeşim , istediğini yapar , isterse boş üye çeker ama bu sana böyle konuşma hakkı vermez.

Diğer sitelerde tanıtmayın diyorsun kendi siteni niye wmaraci forumunda tanıttın ?

Sevgili SefaUygun;

Diğer sitelerde tanıtmayın diyorsun kendi siteni niye wmaraci forumunda tanıttın ?

Bu konuda size katılıyorum böyle bir sınırlama neden yapıyor.Kişisel olarak kendisini tanımıyorum ama tanımak isterim.

Teşekkür Ederim

Ek Olarak:

phatgit adlı üyeden alıntı

Selim'in (tanımıyorum ama neyse :D) hiç webmaster forumu tanıttığı bir konu görmedim ben.

Sevgili Selim Atalay ;

yapıp diğer sitelerde tanıtmayın.

Bende görmedim ama Selim Bey webmaster forumu olarak söylemiyor sanırsam ''diğer sitelerde tanıtmayın.'' diyor :)

Ek Olarak:

Sefa bey önce böyle bir konuda her türlü söz hakkım vardır. Bende söz hakkımı kullanarak böyle bir yorum attım. Yorumda herhangi bir kural dışı söz olsa yetkili kişiler yorumu silerlerdi ama silmediğine göre. Gelelim benim siteme. Sitem webmaster sitesi içermiyor veya onun gibi birşey. Webmaster sitesi ( forum olarak ) başka bir wm sitesinde tanıtmak sizce çok doğru bi hareket herhalde!

Tam olarak anlayamadım hocam ama neyse :)

Sevgili Selim Atalay ;

Kural dışı bir olay varsa bence yetkili kişiler mudahale etmeli konuyu incelenmesini isteyelim bakalım yetkili merci nasıl bir kanıya varacak :)

Ek Olarak:

Semih adlı üyeden alıntı

Sonunda beni anlatan bir yorumu webmaster tanıtımında gördüm, helal kardeşim sana :cool:

Sevgili Semih ;

Teşekkür ederim

Ek Olarak:

-----Önemli-------

Sevgili SefaUygun;

Teşekkür ederim

Ek Olarak:

Kahnweb adlı üyeden alıntı

Binlerce "webmaster" forumu açıldı kimse tutunamadı. Webmaster forumunda webmaster forum tanıtımı yapma klişeliği sizin projenizin etik ve batık olduğunu gösteriyor. Hayırlısı olsun hakkınızda...

Sevgili Kahnweb ;

Kimse tutunamadı kelimesini silelim kafamızdan tutunan mevcut arama yaparsanız çok işleyen forum göreceksiniz.Böyle bir düşünce kapılıyorsanız bu sizin içinizdeki kin ve öfkeyi gösterir .Bu siteye benim rakip olmam için bu sitenin saglamış oldugu her hizmeti ve fazlasını saglamam lazım ben sadece forum hizmeti veriyorum yani kulvarlarımız rakip olmaya bile karşı wmaracı ilk wm arac hizmeti sagladı forum sonradan kuruldu.Dünya devi Dmoz bile bize aynı dizine almıyor.Nasıl rakip olabiliriz :)

Ek Olarak:

Sevgili Selim Atalay ;

Hangi birimizin mantığı webmaster sitesinde webmaster forumu tanıtmayı kabul edebilir ki ?

Yazdıklarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var :)

Konuşma tarzımda bence bi sorun yoktu. Hatta gayet normal biçimde konuştum. Neyse uzatmanın bir anlamı yok hocam.

Bencede yok.

Ek Olarak:

Semih adlı üyeden alıntı

Bir WM Sitesinde başka bir WM sitesini tanıtmak sizin sitenizin değerini düşürür. Herhangi bir siteyi tanıtırsın WM sitesinde çünkü rakibin değildir, ama rakip olduğun bir sitede kendi siteni tanıtmak ister misin? Sence bu sitenin senin gözünde değeri fazla yüksek midir? Yinede bunu tanıtan kişi bilir ama, bence doğru bir davranış değil.

Sevgili Semih ;

Düşürmek yerine aksine fayda saglar google sizi sever ;)

Sence bu sitenin senin gözünde değeri fazla yüksek midir?

Benim gözümde her sitenin değeri yüksek çünkü bir emek harcanıyor.Bir site kolay bir biçimde piyasa çıkmıyor kolay çıkanlar da az gider :D

Ek Olarak:

Bir kişinin fikrine saçma sapan demek,
Yaptğı hareketlere çocukca demek normalse bir şey diyemem.

Ayrıca ben o konuya değil üslubunuza yorum yaptım , katılıyorum yanlıştır ben o yukarda yazdıklarım yüzünden bu yorumları yaptım.

Evet uzatmayalım.

Sevgili SefaUygun ;

Teşekkür ederim

...

AyPrensi AyPrensi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek özel
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 9 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
diyebilirim size 5 aydır webmaster sitesi açmayı düşünüyorum büyük bir proje var aklımda reklam için mynet ve ntvspor ilede anlaşmalara varmış durumdayım ama gelin görünki doğru dürüst bir webmaster domain adı bulamadım :( webmaster sitesi için bence en önemlisi domain adıdır kısa ve akla kalan bir domain ve ben bu domaini bulamadım 5 aydır siteyide açamadım :(( diğer herşey hazır durumda yani.. abdullahdemir sitenizi baktım hocam ama sitenizin adını sık kullanılana eklesem belki 1 ay içinde ancak gelir aklıma açıkcası yinede iyi bir yere gelmenizi temenni ederim webmaster sitesi için 1. domain adı 2. sağlam reklam 3. ise ticaret bölümündn **************lığı sıfıra indirmektir bunları yaparsan iş yaparsın
abdullahdemir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 47 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

AyPrensi adlı üyeden alıntı

diyebilirim size 5 aydır webmaster sitesi açmayı düşünüyorum büyük bir proje var aklımda reklam için mynet ve ntvspor ilede anlaşmalara varmış durumdayım ama gelin görünki doğru dürüst bir webmaster domain adı bulamadım :( webmaster sitesi için bence en önemlisi domain adıdır kısa ve akla kalan bir domain ve ben bu domaini bulamadım 5 aydır siteyide açamadım :(( diğer herşey hazır durumda yani.. abdullahdemir sitenizi baktım hocam ama sitenizin adını sık kullanılana eklesem belki 1 ay içinde ancak gelir aklıma açıkcası yinede iyi bir yere gelmenizi temenni ederim webmaster sitesi için 1. domain adı 2. sağlam reklam 3. ise ticaret bölümündn **************lığı sıfıra indirmektir bunları yaparsan iş yaparsın

Sevgili AyPrensi ;

Site ismimiz aslında artiweb olarak yola çıkacaktık ama erken gelen kapar sistemi ile alan adını alamadım.Fikir alışverişi sonucunda bir canlıyı logo baza alarak bu isimde karar kıldım.Teşekkür ederim düşünceleriniz paylaştıgın için...

AyPrensi

kişi bu mesajı beğendi.

...

• Üyelik 02.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 47 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba wmaraci üyeleri;

Yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederiz.Türkiye'nin en genç ve dinamik webmaster forumu olarak yola çıktık ve şu an hızla yolumuza devam ediyoruz. Bu yolda EKİP ARKADAŞLARI arıyoruz ilgilenen herkesi forumumuza bekliyoruz.

...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al