wmaraci reklam
lidertakipci

TTNET 1 Aralık 2012'den itibaren geçerli tarife güncellemeleri

46 Mesajlar 6.898 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

İlk çıktığında 1'di ama şuanda 4 TL :) İlk paketi o da.

Koskoca *****, Twitter'dan yazacağımız şeyleri ve göstereceğimiz tepkiyi tınlar mı? İstersen interneti yık. Zamdan kaçış yok maalesef. Geri dönmezler.

Çok güzel bir şekilde ...

Ek Olarak:

sinova adlı üyeden alıntı

Çok güzel bir şekilde ...

Eylem yapsak ?

wmaraci
reklam

Stream Stream WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Fiyatlar pahalı , hat kalitesiz, müşteri hizmetleri birşey bilmiyor. Birde uzak masaüstü ile sunucuya bakıyorum

Sonra kendi bilgisayarımdan bir test yapıyorum 9 mbit çıkıyor. Sonra gel sen kızma?

Unyesil Unyesil Ordum.net'te Yayıncı :) Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Yayıncılığı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad O** F**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 59 / 62
  • Ticaret 2, (%100)

kst37 adlı üyeden alıntı

*****i ve ev telefonunu iptal ettireli kuşlar gibi özgürüm :)

Az kaldı bende kuşlar gibi özgür olacağım :)

Bildirim ve AdMob özellikli Android uygulama sadece 50 TL! - Örnek Uygulama: "Ordum Mobil"

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Uydunet'e geçin. Hem sınırsız hem ucuz internet kullanın.

wmaraci
wmaraci

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Uydunet'i komşumuz kullanıyordu, şu anda durum nedir bilmiyorum ama, kablolu TV ne zaman kesilse Uydunet de kesiliyordu; ve kablolu TV zaman zaman aşırı kesintiler yapıyor.
SuperOnline ok'ledim, geçiş yapacaktım, son araştırayım dedim herkes memnun ama... Bir baktım ki, bazı bölgelerdeki kesintiler 14 saatte onarılamıyor. Bunu müşteri temsilcisine söylediğimde, bana müdürlerinin telefonunu vermeye söz verdi, kesintiyi o düzeltecekmiş :) Bu kadar basit mi?
*****'ten memnunum. Malum pek çoğumuzun işi internetle. Kimileri bunu ek iş olarak yapıyor; ama ben tamamen iş olarak benimsedim. Arkadaşlar iyi yönünden düşünün, şöyle bir örnek vereyim: telefonla, 500 dakika konuşuyoruz, 2000 mesaj gönderiyoruz, sınırsız internet 2 GB'tan sonra hız yavaşlıyor, aylık 34 TL... Sınırsız internet kullanıyoruz, kazancımızı da ondan elde ediyoruz. 63 TL vermişiz çok mu?
Daha önce de belirttiğim gibi ben taahhütteyim, 39 TL'den devam bir süre daha. Şu anda ne ödendiğini bilmiyorum NETLİMİTSİZ'e, ama, 59 TL yazmıştınız sanırım. 4 TL'lik bir zamdan söz ediyoruz. Benzine her gün zam geliyor nerdeyse, yapacak birşey yok olumlu tarafından bakmak gerektiği düşüncesindeyim. ***** tekel değil ki isteyen farklı bir firmaya geçebilir.

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
İstanbul Kadıköy bölgesi için hiç kesinti yaşamadım diyebilirim.

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

Almina adlı üyeden alıntı

Uydunet'i komşumuz kullanıyordu, şu anda durum nedir bilmiyorum ama, kablolu TV ne zaman kesilse Uydunet de kesiliyordu; ve kablolu TV zaman zaman aşırı kesintiler yapıyor.
SuperOnline ok'ledim, geçiş yapacaktım, son araştırayım dedim herkes memnun ama... Bir baktım ki, bazı bölgelerdeki kesintiler 14 saatte onarılamıyor. Bunu müşteri temsilcisine söylediğimde, bana müdürlerinin telefonunu vermeye söz verdi, kesintiyi o düzeltecekmiş :) Bu kadar basit mi?
*****'ten memnunum. Malum pek çoğumuzun işi internetle. Kimileri bunu ek iş olarak yapıyor; ama ben tamamen iş olarak benimsedim. Arkadaşlar iyi yönünden düşünün, şöyle bir örnek vereyim: telefonla, 500 dakika konuşuyoruz, 2000 mesaj gönderiyoruz, sınırsız internet 2 GB'tan sonra hız yavaşlıyor, aylık 34 TL... Sınırsız internet kullanıyoruz, kazancımızı da ondan elde ediyoruz. 63 TL vermişiz çok mu?
Daha önce de belirttiğim gibi ben taahhütteyim, 39 TL'den devam bir süre daha. Şu anda ne ödendiğini bilmiyorum NETLİMİTSİZ'e, ama, 59 TL yazmıştınız sanırım. 4 TL'lik bir zamdan söz ediyoruz. Benzine her gün zam geliyor nerdeyse, yapacak birşey yok olumlu tarafından bakmak gerektiği düşüncesindeyim. ***** tekel değil ki isteyen farklı bir firmaya geçebilir.

Hocam ne iş yapıyorsunuz?

Ayrıca arkadaşlar diğerleri de *****'in altyapısını kullanmıyor mu?

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Hocam ne iş yapıyorsunuz?

Ayrıca arkadaşlar diğerleri de *****'in altyapısını kullanmıyor mu?

Referans sizce önemsiz mi? Bir iş yerine eleman alırken bile referans soruyorlar.
Şimdi şöyle bir durum var: Biliyorsunuz şirketlere geçişte uygun fiyat için 24 aylık sözleşme yapmanız gerekiyor, aksi halde kampanyalarına dahil olamıyorsunuz. Web sitelerim var burdaki pek çok kişi gibi; ama ben kendi yazılarımı da kendim yazıp anlık olarak ekliyorum; yani, editörüm olmadığı için zamanlama yapamıyorum, ancak kendi konularıma yetişebiliyorum, bayanım, bilirsiniz bayanlar daha stresli, ve biraz da takıntılı olurlar ya o bende çok fazla açıkçası, her ne kadar sevmediğim bir özellik olsa da.
14 saatlik bir kesinti yaşarsam; ve 24 ay taahhütüm olduğu için de ordan ayrılamazsam ben mide ağrılarından ölürüm. Yani dediğim gibi tamamen tercih meselesi; ama 20 TL aylık fazla ödeme yapmayayım diye internetimi riske atmam açıkçası...
Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
4 TL fark var sorun değil.

derdar derdar Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Superonline fibere geçtim, rahat ettim. 69 liraya 20mbit 100 gb akk var. telefonuda taşıdım tt ile işim kalmadı ayrıca digiturkte hediye :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al