wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster Araçları V1 Çıktı & Ücretsiz Tekil Hit Programı İle Birlikte

14 Mesajlar 3.487 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oktayakbal oktayakbal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)

Her Webmasterin elinde olması gereken bir program olduğunu düşünüyorum, boyutunun küçük olması sayesinde istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Programın İçeriğine Webmasterların her ihtiyacını karşılayacak şekilde araçları koymaya çalıştık.
Bir analiz yapacağınızda artık site site dolaşmanıza gerek kalmayacak bu program sayesinde her türlü işleminizi zahmetsizçe gerçekleştirebileceksiniz.
Bunların yanında çeşitli güvenlik önlemleri,interaktif yazılar, güncel seo taktikleri ve ücretsiz tekil hit programınıda sizlere sunuyoruz.
Programın içerdiği modüllerden biraz bahsedecek olursak ;

Ana Menüde Genel Olarak Program İşlevlerine Ulaşabileceğiniz Panel Bulunuyor.Tek Tek Anlatmayacağım resimden anlaşılıyor.

Programın belkide en önemli bölümü olan hit bölümünde ise gerekli açıklamalar yer alıyor bu araç sayesinde sitenize organik hit sağlayabilirsiniz.
Üstelik gelişmiş istatislik paneli sayesinde anlık kullanıcı sayısı ve sitenize giren kişi sayısınıda görebiliyorsunuz. Sitenizi Eklemek için ise mesaj panelinden sitenizi bildirmeniz gerekmekte.
Program Kısayol Tuşlarını Aktif Etmeniz Durumunda Sizi Rahatsız Etmeden Arka Planda Çalıştırabilirsiniz.

Güvenlik Bölümünde İse Hazır Sistemler Ağırlıkta Olmak Üzere Sitenizi Korumaya Yönelik Öneriler Yer Almaktadır.

İnteraktif Bölümde İse Günlük Özgün Makalerimize Ulaşabilirsiniz

Program Hakkında Bir Kaç Özellikten Daha Bahsetmek Gerekirse ;

1. Güncelleme Olduğunda Size Bildirim Verir Ve Yeni Sürümü Veri Kaybetmeden Kurabilirsiniz.

2. Program Kodlanmasında Arayüz Sade Tasarlanmış Olup Sörf İşlemleri Tamamen Html & Php Tabanlı Olarak Yürütülmektedir.

3. Programın Sitenize Ne Kadar Hit Getireceği Tamamen Size bağlı programı ne kadar çok kişide olursa o sitenize o kadar çok hit gelecektir.

Virüs Tarama Sonuçları ; Tıklayınız

Programı İndirmek İçin Tıklayınız

Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Jimmy Jimmy www.mizah.web.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Virüs yokmu demiştin bune dostum bişi olursa görüşürüz seninle ;)

• Üyelik 30.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
allahtan lisanslı virüs programım var yoksa kapmıştım virüsü.sende dostum virüs var diyorum resim diyosn :D neyse resimi yükledim :D
http://img427.yukle.tc/images/3114hq_28529.jpg
blogesinti ofismobilya Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
Kullandığınız prevx anti virüs programı henüz geliştirilme aşamasında bir program ve birçok tekonoloji formunda ürün incelemesine bakarsanız verdiği yanlıs uyarılarla tanınıyor.
açıkcası aşağıda bulunan ve 44 tane antivirüs taramasından geçen bir programdan bahsediyoruz bahsedilen bu listede prevx bile yok :)
virüstotal virscan virüscan gibi sitelerin hepsinde taratın aynı sonucu göreceksiniz.
Program Ücretli satıyor olsak bir kişiden laf gelmez ücretsiz faydalanın diye birşey yapıyoruz hemen karalamaya calısıyorsunuz birşey demiyorum.
https://www.virustotal.com/file/cf35fc6ad6c286dc1f22d8ae1b99487b8b2bb1e2339dc19ae4471feb8b147f26/analysis/1353280040/

wmaraci
wmaraci

Hepgel Hepgel bilgisayar elektrik elektronik Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Elektrik Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)

Jimmy adlı üyeden alıntı

allahtan lisanslı virüs programım var yoksa kapmıştım virüsü.sende dostum virüs var diyorum resim diyosn :D neyse resimi yükledim :D
http://img427.yukle.tc/images/3114hq_28529.jpg

Selamlar hayırlı geceler dostum ben dosyayı paylaşmadımki arkadaş paylaştı bende bilgsayarında arkaplan resmi dikkatimi çekti onu istedim yani geçmiş olsun olur böyle şeyler ben Deep Freeze Standard Edition kullanıyorum + olarak ise eset smart security kullanıyorum + usb disk security ancak iş bilgiye dayanır elbette neyse resim için teşekkür ederim iyi sabahlar diyelim :)

ayrıca bu tür paylaşımlara saygım var ancak ben kullanmıyorum bilirsin işte zevkler ve renkler tartışılmaz bu arada şu fotografdaki kişi kim ya emrak ettim :) neyse iyi sabahlar

Selamlar

• Üyelik 30.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

oktayakbal adlı üyeden alıntı

Kullandığınız prevx anti virüs programı henüz geliştirilme aşamasında bir program ve birçok tekonoloji formunda ürün incelemesine bakarsanız verdiği yanlıs uyarılarla tanınıyor.
açıkcası aşağıda bulunan ve 44 tane antivirüs taramasından geçen bir programdan bahsediyoruz bahsedilen bu listede prevx bile yok :)
virüstotal virscan virüscan gibi sitelerin hepsinde taratın aynı sonucu göreceksiniz.
Program Ücretli satıyor olsak bir kişiden laf gelmez ücretsiz faydalanın diye birşey yapıyoruz hemen karalamaya calısıyorsunuz birşey demiyorum.
https://www.virustotal.com/file/cf35fc6ad6c286dc1f22d8ae1b99487b8b2bb1e2339dc19ae4471feb8b147f26/analysis/1353280040/

Karalamaya çalışmıyorum dostum sadece virüs buldu söyledim neyse kullanan kullanır.

Hepgel adlı üyeden alıntı

Selamlar hayırlı geceler dostum ben dosyayı paylaşmadımki arkadaş paylaştı bende bilgsayarında arkaplan resmi dikkatimi çekti onu istedim yani geçmiş olsun olur böyle şeyler ben Deep Freeze Standard Edition kullanıyorum + olarak ise eset smart security kullanıyorum + usb disk security ancak iş bilgiye dayanır elbette neyse resim için teşekkür ederim iyi sabahlar diyelim :)

ayrıca bu tür paylaşımlara saygım var ancak ben kullanmıyorum bilirsin işte zevkler ve renkler tartışılmaz bu arada şu fotografdaki kişi kim ya emrak ettim :) neyse iyi sabahlar

Maşallah birsürü güvenlik programı kurmuşsun:)Deepfreze bende kullanıyordum artık kullanmıyorum :)Resimdeki oyuncuya gelicek olursak,Primeval dizisindeki Hannah Spearritt ismindeki bir oyuncu çok beğendiğim için :D
Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

medya05 medya05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
öyle bir virüsler varki virüs programları bile tanımıyor bazen saten o programda olanlar bu wmaraci.com da mevcut

fatihcan fatihcan www.ktubotekulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 212 / 75
  • Ticaret 2, (%100)
Trend micro lisansım var tasarım hiç bir sıkıntı yok arkadaşlar.

EDİT: Arkadaşlar indirmeyin seo analizi, site analizi gibi şeyler wmaracına link vermiş browser koyarak hep linkler ve yazılar bunu programa gerek olduğu düşünmüyorum forumda konu açım wmaraci harici sitelerin linkini vererek yazılarıda alıntı kullanarak paylaşılabilirdi ki programın yarısı wmaracina link verilmiş yani :D

• Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)

medya05 adlı üyeden alıntı

öyle bir virüsler varki virüs programları bile tanımıyor bazen saten o programda olanlar bu wmaraci.com da mevcut

fatihcan adlı üyeden alıntı

Trend micro lisansım var tasarım hiç bir sıkıntı yok arkadaşlar.

EDİT: Arkadaşlar indirmeyin seo analizi, site analizi gibi şeyler wmaracına link vermiş browser koyarak hep linkler ve yazılar bunu programa gerek olduğu düşünmüyorum forumda konu açım wmaraci harici sitelerin linkini vererek yazılarıda alıntı kullanarak paylaşılabilirdi ki programın yarısı wmaracina link verilmiş yani :D

Ben Sadece Bu Bölümü Koyarakta Tek Bölümden Oluşan Bİr Program Yayınlayabilirdim.
Yinede Eleştiriniz için teşekkürler. programa başlama amacım güzel bir ücretsiz hit projesi yapmaktı fakat bununda çok sade olacağını düşündüğüm için böyle ufak tefek eklemeler yapmayı düşündüm. Bahsettiğiniz kısım sadece bir kısmını içeriyor piyasada bir cok hit projesi altında sadece bunun üzerine yayınlanmış programlar mevcut aslında programın önemli kısmıda bu hit kazanma yeriydi siz detaylı incelemediniz yada bu kısımla ilgilenmiyorsunuz. kolay gelsin.

ercell ercell Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
faydasını görebilceğimiz bir sistem ;) Emeğinize sağlık.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al