Google Adsense yerine belki bir alternatif?

28 Mesajlar 6.391 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Araştırmak lazım, reklam türleri, veri çekme hızları, içerikleri nelerdir..
Nasıl da çaresizce sürükleniyoruz ya her konu başlığında, artık içim parçalanıyor :(

Edit: Bu arada reklamları ekledim, oldukça çeşitli görünüyor, hızlı bir sistem, 6 sitemde kullanmaya başladım, raporlama iyi, görsel öğeler güzel. Henüz metin reklamına çok denk gelmedim. Bir de indexi neye göre alıyor belirleyemedim. Buradan yine yazarım.

Ben şu anda sitelerimde keyif aldığımı hissettim, Paypal ile 5$ denemesi yapıcam, sonra netleşecek durum.
Reklam durumuna göz atmak isteyen varsa Kaçkez veya Biyoloji örnek adreslerinden yerleşim ve içeriklerine göz atsınlar.

Paylaşım yapan arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
reklam

esocials esocials Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Araştırmak lazım, reklam türleri, veri çekme hızları, içerikleri nelerdir..
Nasıl da çaresizce sürükleniyoruz ya her konu başlığında, artık içim parçalanıyor :(

Edit: Bu arada reklamları ekledim, oldukça çeşitli görünüyor, hızlı bir sistem, 6 sitemde kullanmaya başladım, raporlama iyi, görsel öğeler güzel. Henüz metin reklamına çok denk gelmedim. Bir de indexi neye göre alıyor belirleyemedim. Buradan yine yazarım.

Ben şu anda sitelerimde keyif aldığımı hissettim, Paypal ile 5$ denemesi yapıcam, sonra netleşecek durum.
Reklam durumuna göz atmak isteyen varsa Kaçkez veya Biyoloji örnek adreslerinden yerleşim ve içeriklerine göz atsınlar.

Paylaşım yapan arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum.

Asıl ben teşekkür ederim bu yaklaşımına.Dediğin gibi maalesef çaresizlik içindeyiz.Koskocaman bir pasta bu internet reklam sektörü ve bunu büyük parçalar halinde hep belli başlı sistemler yemekte.Eh biz de diyoruz ki küçük bir kırıntı da bizim olsun.Ama yok,bir yolunu bulup bizi dışarıya itiyor sistem.Ama bu sistem anlattığın gibi hoş bir sunum sağlıyor.Ben de otomatik ödeme olarak paypal 5$ seçtim.Eğer gerçekten sorunsuz olursa ödeme buradan paylaşacağım.Otomatik olması ayrı bir güzelliik olur.Kontrol etmemize bile gerek kalmadan paramız gönderilir.Zaten sorun olmaması durumunda minimum ödemeyi arttırırım,malum paypal kesinti yapıyor.5$ 5$ ödeme almaya devam etmek yersiz olur.Ben bu başlığın aslında "Google Adsense" konusu altına açılmasını isterdim.Ama işte insan emin olamıyor.Eğer iş gören bir sistem olduğu ispatlanırsa moderatörlerden bu başlığın taşınmasını isterim.Neticede daha çok kişiye ulaşılsa ve herkes birşeyler kazansa bundan mutluluk duyarım.

Benim sitemde reklam yerlerini görmek isteyenlerde buradan bakabilirler.Yazının üst ve alt kısmında ve sağda facebook beğeni üstünde reklam çeşitleri mevcut.

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Tık başı ve gösterimler hakkında ücretler neler deneyimlerinizi raporlara bakarak söyleyebilirmisiniz arkadaşlar ?

• Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

Freezby adlı üyeden alıntı

Tık başı ve gösterimler hakkında ücretler neler deneyimlerinizi raporlara bakarak söyleyebilirmisiniz arkadaşlar ?

Açıkçası ben de sabırla bekliyorum.Sağlıklı sonuç alabilmek için en az 2-3 gün bekleyin diyor sistemde de.Bakalım,ilk ödemeyi alırsam hemen burda yayınlarım.Alamazsam da bizzat beklirtirim kimsenin kullanmamsı yönünde.

wmaraci
wmaraci

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

esocials adlı üyeden alıntı

Açıkçası ben de sabırla bekliyorum.Sağlıklı sonuç alabilmek için en az 2-3 gün bekleyin diyor sistemde de.Bakalım,ilk ödemeyi alırsam hemen burda yayınlarım.Alamazsam da bizzat beklirtirim kimsenin kullanmamsı yönünde.

inş kayda değer bir sonuç alırsınız. Zira yandex reklamı beklerken ömürümüz vefa etmeyecek. Adsense Zedelerden biride benim ne yazıkki 99.58 cent de hesabımı banladılar. 2 yıl sorun yaşamayan site nedense tam sınırda banlandı.

Bazı Türk reklam firmaları var fakat %18 kdv ve %20 stopaj kesintisi ile neredeyse kazandığınız kırıntıları da silip süpürüyorlar.

• Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

Freezby adlı üyeden alıntı

inş kayda değer bir sonuç alırsınız. Zira yandex reklamı beklerken ömürümüz vefa etmeyecek. Adsense Zedelerden biride benim ne yazıkki 99.58 cent de hesabımı banladılar. 2 yıl sorun yaşamayan site nedense tam sınırda banlandı.

Bazı Türk reklam firmaları var fakat %18 kdv ve %20 stopaj kesintisi ile neredeyse kazandığınız kırıntıları da silip süpürüyorlar.

Aynen katılıyorum.Zaten yazımda da bunu vurgulamaya çalıştım.Temennimiz inşallah bir ödeme alırız ve devamı gelir.Adsense sistemini anlamak mümkün değil.Resmen tekel olmuşlar.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Şu anda sayımlar başlamış görünüyor, sabah eklemiştim sanırım.
Yalnız para döngüleri henüz hesaplanmamış veya neye göre hesaplanıyor bir iki gün içerisinde görücez beraber, hep birlikte onaylar ya da dışlarız :)

1966 1966 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Şu anda sayımlar başlamış görünüyor, sabah eklemiştim sanırım.
Yalnız para döngüleri henüz hesaplanmamış veya neye göre hesaplanıyor bir iki gün içerisinde görücez beraber, hep birlikte onaylar ya da dışlarız :)

Bu sayfaya hangi sekmeden ulaşabiliyoruz acaba?

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
AdManager menüsünden alt kısımda yer alan "Show" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz ve bizimle paylaşabilirsiniz ;)

1966 1966 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Daha yeni ekledim hocam, istatistikler biraz çeşitletsin paylaşacağım.

Site reklamların istatistiklerini tutuyor çok ilginç. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al