wmaraci reklam

Sitemi Nasıl Ön Sıralara Taşırım

25 Mesajlar 4.222 Okunma
smmexpress

umut61 umut61 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** Ç**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar Merhaba

İş yerimde günün boş kısımlarında www.gorselhediye.com adlı web sitemi büyütmeye ürün tedarik etmeye ve üst sıralara taşımaya çalışıyorum.

Sitem yeni olduğu için hiçbir yerde görünmüyor çıkmıyor. Piyasada bu işi rekabet ile yapan pek çok firma var.

Bende bu rekabet içine girmek istiyorum. hediyelik eşya satışında bilinen bir marka olmam için sizlerden yardım istiyorum.

Ne yapmam gerekiyor. Arama motoru optimizasyonu reklamlar vs. vs.

Bu yazıyı okuyup boş bi şekilde umursamadan geri dönmeyin herkesin bir hedefi hayali vardır. Benim ki de bu,

Yardımlarınızı, Fikirlerinizi, Eleştirilerinizi Bekliyorum dalgada geçebilirsiniz. istediğinizi söyleyin. Saygım sonsuzdur.

wmaraci
reklam

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
İlk olarak site içi optimizasyon yaptırabilirsiniz, daha sonra site dışı yani backlink vs. almaya başlayabilirsiniz.
Bunları yaparken ayrı olarakta Sosyal medya da aktif olmalısınız, Facebook, Twitter, FriendFeed, G+ bunların başlıcaları, bu sosyal platformlarda paylaşım yaparak hem tanınabilirsiniz, hemde müşterileriniz artabilir.
Aklıma bunlar geldi, hatam varsa kusura bakmayın.
iyi akşamlar.
tayfunkirca

kişi bu mesajı beğendi.

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
Hocam öncelike biraz fiyatları düşür :D şaka bir yana yapmanız gereken en önemli çalışma Seo çalışmasıdır.Seo ile gerçekten istediğiniz yerlere gelebilirsiniz.Reklamlara ne zamana kadar para vereceksiniz ? Ama sabredip bir uzmanla çalıştığınız zaman sürekli para ödemezsiniz.Geri dönüşüde reklamdan çok daha fazla olur.
umut61

kişi bu mesajı beğendi.

www.mucahitguner.com

alperenkarip alperenkarip Merhaba (: Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web programlama
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal medya'da reklam vermelisin ilk aklıma gelen bu ve senin kategorindeki siteler için bu şart.
umut61

kişi bu mesajı beğendi.

Kısa sözler , Sesli şiirler, Şiirler
wmaraci
wmaraci

tayfunkirca tayfunkirca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 28 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Mecruh adlı üyeden alıntı

İlk olarak site içi optimizasyon yaptırabilirsiniz, daha sonra site dışı yani backlink vs. almaya başlayabilirsiniz.
Bunları yaparken ayrı olarakta Sosyal medya da aktif olmalısınız, Facebook, Twitter, FriendFeed, G+ bunların başlıcaları, bu sosyal platformlarda paylaşım yaparak hem tanınabilirsiniz, hemde müşterileriniz artabilir.
Aklıma bunlar geldi, hatam varsa kusura bakmayın.
iyi akşamlar.

Döktürmüşsün eline sağlık
cngzhnyldz umut61

kişi bu mesajı beğendi.

webtalist webtalist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
Öneriler;

1. Kesinlikle profesyonel bir tasarıma ihtiyacın var. Bu müşterilerine güven verir, satışı arttırır, ziyaretçi sayını arttırır.

2. Profesyonel seo danışmanıyla çalışarak belirlediğin anahtar kelimelerde sıralamaya gir. On page off page seo çalışması.

3. Olabildiğince çok sosyal ağlarda olmalısın. Google+ Facebook, Twitter, Pinterest (Özellikle senin kategori için ideal) ...

4.Sitenin anahtar kelimeleri sıralasak aya ulaşır :) Bu kadar çok anahtar kelimede başarı çok zor bunları eleyip düzenlemelisin.

5. Eklediğin resimlerin altında göze batmayacak şekilde logon olmalı.

6. Benim yazdığım bu makaleyi okumanı öneriyorum. Marka Tanıtım Çalışması
umut61 Umitoloji Painlover

kişi bu mesajı beğendi.

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam öncelikle özgüveniniz için sizi tebrik ederim, sorunuza gelirsek en önemli şey sitenizin akılda nasıl kalacağıdır bunun içinde hediyelik eşya üzerine yoğunlaşıyorsanız tasarımınızın eğlenceli ve profesyonel olması gerekiyor içerik olarak ürünlerde bir sıkıntınız yoksa tüm sosyal ağlara el atmanızı ve buralarda sayfanıza hit çekicek şekilde üye toplama işlemlerini yapmalısınız, kendinizi hazır hissettiğinizde ve sitenizde hiçbir eksik kalmadığında küçük bir yatırımda her yere reklam verdirip kampanyalar ve etkinlikler ile sitenize girişi teşvik edebilirsiniz, hedef kelimenizde google dan müşteri çekmek için ise seo çalışmaları yapmalısınız, bilginiz yoksa bu size çok büyük bir dezavantaj olacaktır fakat hayatınızı bu siteden idame ettirecekseniz yatırım mantıklı olacaktır. Kolay gelsin.
umut61

kişi bu mesajı beğendi.

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Bu iş için sakın reklam filan verme bu işi gerçekten yapmak istiyorsan biraz bütçe ayırmalısın ve biraz sabretmelisin... Para kazanmak istiyorsan önce fedakarlık yapmalısın mesela bu saatte muhtemelen sen uyuyorken rakiplerin çalışıyor şuanda...
Bu işi bilen bir uzmana yaptırın derim aksi halde site paravan site olarak kalır. Emeğinize yazık olmasın... Bunu aynen böyle bir kişiye daha söylemiştim bana her şey para mı demişti. Bende demiştim ki herşey para değil ama para kazanmanın yolu yine paradan geçer..

Ne Yapmalısın

[COLOR="Red"]1)Ben Çalışır Hallederim Diyorsan?[/COLOR]
Bu cevap tipiktir yaparım diyorsan amenna... Ama saat 4 te uyumayı da sabah 9 da kalkmayı da göze almayı ihmal etme.

2) Birine Yaptırabilirim

Tanıdığın biri varsa öncelikle kesinlikle ona yaptırmalısın. Eğer yoksa referansları kuvvetli olan birilerine yaptırmalısın... Öyle birini de tanımıyorsan son seçenek kalıyor.
Seçenek 2.1
Bir anahtar kelime belirlersin örneğin:online hediye (Aylık ortalama arama hacmi: 1.900 ) gönderirsin birine o sana bir fiyat biçer. Bu arada sakın seo kurumlarına yaptırma forumlarda öyle adamlar var ki !!! KURUMULARI 5 e katlarlar.

SEO nun temelinde aslında şu vardır Kaz Gelecek Yerden Tavuk Esirgenmez bu işten kelimelerin en üstlere çıktığında para kazanacağım buna inanıyorum diyorsan para ver. Ama buna inanmıyorsan sakın para harcama bu işe...

Biraz detaylı oldu hakkınızı helal edin :)
umut61 ozgurcicek

kişi bu mesajı beğendi.

yeen yeen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben en alttaki linklere takıldım. Doğum Günü Hediyesi | Sevgiliye hediye | Bayana Hediye | Erkeğe Hediye | Zippo Çakmak | Hediye | Kişiye Özel Hediye hepsi gorselhediye.com a link verilmiş.

umut61 umut61 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** Ç**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 2, (%100)

yeen adlı üyeden alıntı

Ben en alttaki linklere takıldım. Doğum Günü Hediyesi | Sevgiliye hediye | Bayana Hediye | Erkeğe Hediye | Zippo Çakmak | Hediye | Kişiye Özel Hediye hepsi gorselhediye.com a link verilmiş.

Ne yapmamız gerekiyor. peki

Ek Olarak:

lonely2134 adlı üyeden alıntı

Bu iş için sakın reklam filan verme bu işi gerçekten yapmak istiyorsan biraz bütçe ayırmalısın ve biraz sabretmelisin... Para kazanmak istiyorsan önce fedakarlık yapmalısın mesela bu saatte muhtemelen sen uyuyorken rakiplerin çalışıyor şuanda...
Bu işi bilen bir uzmana yaptırın derim aksi halde site paravan site olarak kalır. Emeğinize yazık olmasın... Bunu aynen böyle bir kişiye daha söylemiştim bana her şey para mı demişti. Bende demiştim ki herşey para değil ama para kazanmanın yolu yine paradan geçer..

Ne Yapmalısın

[COLOR="Red"]1)Ben Çalışır Hallederim Diyorsan?[/COLOR]
Bu cevap tipiktir yaparım diyorsan amenna... Ama saat 4 te uyumayı da sabah 9 da kalkmayı da göze almayı ihmal etme.

2) Birine Yaptırabilirim

Tanıdığın biri varsa öncelikle kesinlikle ona yaptırmalısın. Eğer yoksa referansları kuvvetli olan birilerine yaptırmalısın... Öyle birini de tanımıyorsan son seçenek kalıyor.
Seçenek 2.1
Bir anahtar kelime belirlersin örneğin:online hediye (Aylık ortalama arama hacmi: 1.900 ) gönderirsin birine o sana bir fiyat biçer. Bu arada sakın seo kurumlarına yaptırma forumlarda öyle adamlar var ki !!! KURUMULARI 5 e katlarlar.

SEO nun temelinde aslında şu vardır Kaz Gelecek Yerden Tavuk Esirgenmez bu işten kelimelerin en üstlere çıktığında para kazanacağım buna inanıyorum diyorsan para ver. Ama buna inanmıyorsan sakın para harcama bu işe...

Biraz detaylı oldu hakkınızı helal edin :)

İlginiz için teşekkür ederim. çok tecrübeli değilim. çağlayanda bri fotoğraf studyomuz var. Ufaktan böyle şeylere başlayalım dedik. Yardımla buraya kadar gelebildik. Sizlerinde değerli fikirleriyle insallah dahada iyi yerlere geleceğiz insallah. Allah Helal Kazanmak Nasip Etsin Hepimize.

Ek Olarak:

Umitoloji adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle özgüveniniz için sizi tebrik ederim, sorunuza gelirsek en önemli şey sitenizin akılda nasıl kalacağıdır bunun içinde hediyelik eşya üzerine yoğunlaşıyorsanız tasarımınızın eğlenceli ve profesyonel olması gerekiyor içerik olarak ürünlerde bir sıkıntınız yoksa tüm sosyal ağlara el atmanızı ve buralarda sayfanıza hit çekicek şekilde üye toplama işlemlerini yapmalısınız, kendinizi hazır hissettiğinizde ve sitenizde hiçbir eksik kalmadığında küçük bir yatırımda her yere reklam verdirip kampanyalar ve etkinlikler ile sitenize girişi teşvik edebilirsiniz, hedef kelimenizde google dan müşteri çekmek için ise seo çalışmaları yapmalısınız, bilginiz yoksa bu size çok büyük bir dezavantaj olacaktır fakat hayatınızı bu siteden idame ettirecekseniz yatırım mantıklı olacaktır. Kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim yorumun için.

Ek Olarak:

webtalist adlı üyeden alıntı

Öneriler;

1. Kesinlikle profesyonel bir tasarıma ihtiyacın var. Bu müşterilerine güven verir, satışı arttırır, ziyaretçi sayını arttırır.

2. Profesyonel seo danışmanıyla çalışarak belirlediğin anahtar kelimelerde sıralamaya gir. On page off page seo çalışması.

3. Olabildiğince çok sosyal ağlarda olmalısın. Google+ Facebook, Twitter, Pinterest (Özellikle senin kategori için ideal) ...

4.Sitenin anahtar kelimeleri sıralasak aya ulaşır :) Bu kadar çok anahtar kelimede başarı çok zor bunları eleyip düzenlemelisin.

5. Eklediğin resimlerin altında göze batmayacak şekilde logon olmalı.

6. Benim yazdığım bu makaleyi okumanı öneriyorum. Marka Tanıtım Çalışması

Şu seo olayını kendim çozmek için nasıl eğitim almam gerekiyor püf noktaları nelerdir, nasıl araştırma yapabilirim, nerden yola çıkayım?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al