wmaraci reklam

Sitemi Nasıl Ön Sıralara Taşırım

25 Mesajlar 4.219 Okunma
smmexpress

Jacks Jacks Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seo, Webmastering
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
www.film-arsivim.com benım sitem seo çalısmanı kendim yaptım istersen sana yardımcı olabilirim benim seo % 45 den 93-98 arası gidip geliyor pm atarsan yardımcı olurum

wmaraci
reklam

asimbaba asimbaba WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Kaan Gülten "Uzmanından Seo" isimli kitabını alıp okumanı tavsiye edebilirim. Ayrıca seo ile ilgili forumlarda bir çok bilgi bulabilirsin. hepsinin toparlanmış hali o kitapta mevcut. ayrıca devamlı google güncellemelerini takip edebilirsin.

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Birde sitenin Title kelime uzunluğu başını almış gidiyor. Bence biraz kısa tutman gerekir diye düşünüyorum. 150 kelimeyi geçmesin. Hedeflemiş olduğu 2-3 kelime girmen yeterli olacaktır. Başta ofsayt'a düşmüşsün, yinede kendi kararınız.

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Kendin mi SEO yapmak istiyorsun iyi o halde sıva kollarını ben sana adım adım yazacam ne kelimeler çıkardım haddi hesabı yok..

ADIM 1) WMARACI,FUUB.NET,***,İYİNET bunlarda hepsinden kullanıcı adı aç herbirinde imzana farklı bir anahtar kelime ekle. Ve her Allahın günü insanlara yardımcı olacak cevaplar yaz. Ne kadarını biliyorsan.

DİKKAT!!: Msj yazarken yeni konulara msj yaz. Google eski konular indexlemez çok farklı bir değişiklik görmedi mi? Yenş konular index alırken senin imzandaki sitede backlink alır... ADIM 1 BİTİNCE HABER VER

wmaraci
wmaraci

Painlover Painlover WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 11 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

webtalist adlı üyeden alıntı

Öneriler;

1. Kesinlikle profesyonel bir tasarıma ihtiyacın var. Bu müşterilerine güven verir, satışı arttırır, ziyaretçi sayını arttırır.

2. Profesyonel seo danışmanıyla çalışarak belirlediğin anahtar kelimelerde sıralamaya gir. On page off page seo çalışması.

3. Olabildiğince çok sosyal ağlarda olmalısın. Google+ Facebook, Twitter, Pinterest (Özellikle senin kategori için ideal) ...

4.Sitenin anahtar kelimeleri sıralasak aya ulaşır :) Bu kadar çok anahtar kelimede başarı çok zor bunları eleyip düzenlemelisin.

5. Eklediğin resimlerin altında göze batmayacak şekilde logon olmalı.

6. Benim yazdığım bu makaleyi okumanı öneriyorum. Marka Tanıtım Çalışması

Arkadaş herşeyi özetlemiş. Sosyal medyada etkin olmak senin için çok önemli görselliği ön planda ürünler satmaktasın. Eklediğin ürünlerin fotoğraf kaliteleri çok önemli bunu zaten şuan güzel bir şekilde hazırlamışsın. Siteni tanıtacak şekilde kampanyalar yap marka tanınırlığını arttıracaktır. Örnek vermek gerekirse indirim kuponu, üye olanlara hediye çeki, sitene üyelik çekebilmek için çeşitli hediyeli kampanayalar gibi. Dilersen imzamda bulunan indirim kuponu sitesinden işe başlayabilirsin ;) Umarım başarılı olursun kolay gelsin.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam bana kalırsa reklamı 2. plana atın, ziyaretçilerin her gün girmesini sağlayacak bir oyun-yarışma yapmalısınız. Yalnız bir kere isim yazdırıp olay bitmesin, takip edilmesi gereken bir konu ve oy toplaması gerekirse bu işten çok kârlı çıkarsınız. Hediye olarakta maliyetine isim veya fotoğraf baskılı çanak çömlek gönderirsen iş tamamdır :)

Özellikle belirtmeliyim ki, ziyaretçi de ilk izlenim çok önemlidir bu yüzden sabit bir tasarım ve altını çizerek söylüyorum şık logonuzu oluşturup hizmet verin. Sürekli görsel değişiklik, olumsuz olarak etkilenirsiniz.

Ayrıca ürün fiyatlarından minimum kâr etmeye çalışın. Bim'in felsefesi gibi :)

iyi.

umut61 umut61 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** Ç**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 2, (%100)

Jacks adlı üyeden alıntı

www.film-arsivim.com benım sitem seo çalısmanı kendim yaptım istersen sana yardımcı olabilirim benim seo % 45 den 93-98 arası gidip geliyor pm atarsan yardımcı olurum

Web siten çok güzel. yardımın için teşekkür ederim müsait olduğumda sana ulaşacağım kardeşim.

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam Seo konusunda bu işi bilenlerle çalışman gerekir. İstenilen hedef kelimeleri yakalaman için yani üç tane önemli kelime ile hit ala bilmen için biraz harcama yapman gerekir. Ben bir zamanlar e-ticaret sitem için çalışma yaptım. Amacım seo bilgimi ölçmek ve kendimi geliştirmekti. Seo için aylık ortalama giderin 2,500 TL dir. Çok ciddi bir şekilde çalışma yapılır ve sanırım ilk 4 ay içerisinde ilk sayfada yerini alırsın. Günlük hit sayın 500 - 1000 kişi olur. Önemli kelimelerde bu giriş olur. Yani senin kendi hit sayın haricinde + hit olur.
İlk 4 ayda ilk sayfada 3 kelimede yerini alırsın
4. aydan sonra seo çalışmaları devam ederse yerin kalıcı olur ve diğer kelimelerde ilerleme kaydedersin.

Site içerisinde yani site içi optimizasyonu çok yanlış. Kategoriler ve ana sayfada belirlediğin kelimeler çok karışık olmuş. Bence sen bu işe kendini hiç karıştırma derim.

umut61 umut61 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** Ç**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 2, (%100)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Hocam bana kalırsa reklamı 2. plana atın, ziyaretçilerin her gün girmesini sağlayacak bir oyun-yarışma yapmalısınız. Yalnız bir kere isim yazdırıp olay bitmesin, takip edilmesi gereken bir konu ve oy toplaması gerekirse bu işten çok kârlı çıkarsınız. Hediye olarakta maliyetine isim veya fotoğraf baskılı çanak çömlek gönderirsen iş tamamdır :)

Özellikle belirtmeliyim ki, ziyaretçi de ilk izlenim çok önemlidir bu yüzden sabit bir tasarım ve altını çizerek söylüyorum şık logonuzu oluşturup hizmet verin. Sürekli görsel değişiklik, olumsuz olarak etkilenirsiniz.

Ayrıca ürün fiyatlarından minimum kâr etmeye çalışın. Bim'in felsefesi gibi :)

WM ARACI üyesi olarak sizden aldığım yardımlarla İnşallah iyi biryere geleceğim. Verdiğin fikirler çok güzel hakkını helal et herkez böyle bilgi paylaşmıyor. yarışma ve hediyelerle ilgili çalışma başlattım. kısa sürede forumda paylaşacağım İnşallah

Ek Olarak:

wpuzman adlı üyeden alıntı

Hocam Seo konusunda bu işi bilenlerle çalışman gerekir. İstenilen hedef kelimeleri yakalaman için yani üç tane önemli kelime ile hit ala bilmen için biraz harcama yapman gerekir. Ben bir zamanlar e-ticaret sitem için çalışma yaptım. Amacım seo bilgimi ölçmek ve kendimi geliştirmekti. Seo için aylık ortalama giderin 2,500 TL dir. Çok ciddi bir şekilde çalışma yapılır ve sanırım ilk 4 ay içerisinde ilk sayfada yerini alırsın. Günlük hit sayın 500 - 1000 kişi olur. Önemli kelimelerde bu giriş olur. Yani senin kendi hit sayın haricinde + hit olur.
İlk 4 ayda ilk sayfada 3 kelimede yerini alırsın
4. aydan sonra seo çalışmaları devam ederse yerin kalıcı olur ve diğer kelimelerde ilerleme kaydedersin.

SEO işi yapan kişilerle irtibat halindeyim. Fakat bu işi herkes ben en iyi yaparım diyor. bu konuda ciddi bir güvensizliğim var. Yardımın ve vermiş olduğun bilgiler için hakkını helal et kardeşim.

Ek Olarak:

Painlover adlı üyeden alıntı

Arkadaş herşeyi özetlemiş. Sosyal medyada etkin olmak senin için çok önemli görselliği ön planda ürünler satmaktasın. Eklediğin ürünlerin fotoğraf kaliteleri çok önemli bunu zaten şuan güzel bir şekilde hazırlamışsın. Siteni tanıtacak şekilde kampanyalar yap marka tanınırlığını arttıracaktır. Örnek vermek gerekirse indirim kuponu, üye olanlara hediye çeki, sitene üyelik çekebilmek için çeşitli hediyeli kampanayalar gibi. Dilersen imzamda bulunan indirim kuponu sitesinden işe başlayabilirsin ;) Umarım başarılı olursun kolay gelsin.

Sosyal medya için hepimizin ortak kararı sanırım hediyeler kampanyalar indirim kuponları. Bu konuda bitçe hesaplaması yaparak en iyi kampanyayı oluşturacağım insallah.

Jacks Jacks Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seo, Webmastering
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

umut61 adlı üyeden alıntı

Web siten çok güzel. yardımın için teşekkür ederim müsait olduğumda sana ulaşacağım kardeşim.

tamam hocam insallah musait olma saatlerimiz aynı zamana gelir iyi çalışmalar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al