wmaraci reklam
lidertakipci

İki Büyük Sorunumuz Var. Yardım Lütfen.

28 Mesajlar 3.652 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

elektrik adlı üyeden alıntı

kardeş bak, o piyasayı ben müşteriden öğrendim.
Ayrıca bilgin olsun, belediye yalnızca genel alanları ilaçlıyor. Özel mülkleri ücretli ilaçlar. Ve özel şirketler bunu daha uygun fiyata yapıyor. Mesaj atmadan önce bi araştır. Hiç böcek sorunum olmadığı halde ben bile biliyorum.

kardeş bilgin olsun belediye genel alan değil evleride ilaçlıyor. ve kardeş mesaj atmadan önce gerçekten araştır ben belediye personeli sayılırım.
gerçekten araştır ama kardeş.
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

kardeş bilgin olsun belediye genel alan değil evleride ilaçlıyor. ve kardeş mesaj atmadan önce gerçekten araştır ben belediye personeli sayılırım.
gerçekten araştır ama kardeş.

Kardeş dikkatli oku lütfen. Ben ilaçlamıyor demedim. Ücretli ilaçlıyor dedim. MEsajı tekrar bi incele istesen.

bulutweb bulutweb Web & Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web & Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 33 / 61
  • Ticaret 10, (%100)
Konuyu başından beri okudum gerçekten çok ilginç.
Adamlar bir takım çalışmalar ve harcamalar yaparak google'da bir alanı kapatmışlar.
Ve siz buna resmen isyan ediyorsunuz.

Meraktan soruyorum, olması gereken neydi?
Adamlar yapmış, rekabet ettiği bi çok firmayı ezip geçmişler. Hepimizin yapmak istediği şeyi yapmışlar.
Hangimiz seo çalışması yaparken "Aman hak geçmesin, onlarda ekmek yesin" mantığıyla yola çıkıyor ki.

Bence yapılacak birşey varsa o da arayıp adamları tebrik etmektir.:)
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

elektrik adlı üyeden alıntı

Kardeş dikkatli oku lütfen. Ben ilaçlamıyor demedim. Ücretli ilaçlıyor dedim. MEsajı tekrar bi incele istesen.

üstad daha ne diyeyim bilmiyorum... yapıldığını bildiğim, yaptırdığım, sorup öğrendiğim şey için hala ısrar ediyorsan doğru söylüyorsun deyip mevzuyu uzatmamak düşer bana...
Sen öyle diyorsan öyledir. bizde para verip yaptırmış olalım o zaman bunları. haberimiz olmadan para vermişiz demek ki belediyeye ne diyeyim.

wmaraci
wmaraci

durancan durancan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 57 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
#2 hakkında: reklam yayınlama konusunda pek bilgili değilim fakat google adwords de reklam verdiğin zaman google da ilk sırada çıkabiliyor sanırsam.Demeye çalıştığım olay şu

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)
1. sorununuzda sanırım en mantıklısı firma hangi şehirde ise bu isimden yola çıkmak.
istanbulilaclama
ilaclamaistanbul gibi varyasyon türetip.

2.sorununuzda eğer hacklink yaptılarsa (ki bir kaçına baktım ve yaptıklarını gördüm) yasal yollara başvurabilirsiniz. Bilişim dairesine suç duyurusunda bulunacaksınız. Şuç duyurusunda bulunurken arama motorlarının url engelleme özelliğini de ifadenizde geçireceksiniz. Eğer o yaptı ise bu bir suç, o yapmadı ise neden o linkleri engellemedi ve haksız kazanç sağlamaya devam ediyor diyeceksiniz ifadede. Söz konusu firma sahibi ifadeye çağıralacak. Ve %100 ihtimalle ben eklemedim, benim rakiplerim yapmıştır gibi birşey söyleyecek. İş bu noktadan sonra başlayacak. Eğer kendisi yapmadı ise, url engelleyiciden bu linkleri engellemek zorunda kalacak ve engelleyecek. Aksi takdirde zaten suçu kabullenmiş olacak. Ayrıca bu firma hangi odaya kayıtlı ise ilgili odaya da bilgi verip suç işleyerek haksız kazanç sağladığı konusunda ihbarda bulunun.

VolkanAkpinar VolkanAkpinar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Güvenlik Vard. Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 45 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
"ilacizasyon.com" alan adı boştadır!

"ilacliyoruz.com" alan adı boştadır!

"hasereilacliyoruz.com" alan adı boştadır!

"bocekilacliyoruz.com" alan adı boştadır!

"dogalilaclama.com" alan adı boştadır!

"bocekizasyon.com" alan adı boştadır!

Aklıma gelirse gene yazarım.
elektrik

kişi bu mesajı beğendi.

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

Volkan Akpınar adlı üyeden alıntı

"ilacizasyon.com" alan adı boştadır!

"ilacliyoruz.com" alan adı boştadır!

"hasereilacliyoruz.com" alan adı boştadır!

"bocekilacliyoruz.com" alan adı boştadır!

"dogalilaclama.com" alan adı boştadır!

"bocekizasyon.com" alan adı boştadır!

Aklıma gelirse gene yazarım.

Teşekkür ederim. Bilgilendireceğim.

Ek Olarak:

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

1. sorununuzda sanırım en mantıklısı firma hangi şehirde ise bu isimden yola çıkmak.
istanbulilaclama
ilaclamaistanbul gibi varyasyon türetip.

2.sorununuzda eğer hacklink yaptılarsa (ki bir kaçına baktım ve yaptıklarını gördüm) yasal yollara başvurabilirsiniz. Bilişim dairesine suç duyurusunda bulunacaksınız. Şuç duyurusunda bulunurken arama motorlarının url engelleme özelliğini de ifadenizde geçireceksiniz. Eğer o yaptı ise bu bir suç, o yapmadı ise neden o linkleri engellemedi ve haksız kazanç sağlamaya devam ediyor diyeceksiniz ifadede. Söz konusu firma sahibi ifadeye çağıralacak. Ve %100 ihtimalle ben eklemedim, benim rakiplerim yapmıştır gibi birşey söyleyecek. İş bu noktadan sonra başlayacak. Eğer kendisi yapmadı ise, url engelleyiciden bu linkleri engellemek zorunda kalacak ve engelleyecek. Aksi takdirde zaten suçu kabullenmiş olacak. Ayrıca bu firma hangi odaya kayıtlı ise ilgili odaya da bilgi verip suç işleyerek haksız kazanç sağladığı konusunda ihbarda bulunun.

Müşteriye aynen bu yazıyı mail attım. Sadece sağlık bakanlığına kayıylılarmış. Odalarını bulunmuyormuş. 4-5 firma birleşip bir avukat tutun. Onunla halledin dedim. Umarım bir şeyler yaparlar. Teşekkür ederim ilgilendiğin için.

1 haftadır beklediğim cevap geldi.

Ek Olarak: Ve tarihin tozlu sayfalarına geçmek üzereler. Aynı sistem bir daha kurulursa tamamen bitecekler. Bir gün yanlış adama bulaşacakları kesindi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al