wmaraci reklam
lidertakipci

1000 TL için iş fikri ;

44 Mesajlar 10.456 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cnetworks cnetworks Elit Sepet Bilişim Hizm. Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** Ç**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 49 / 41
  • Ticaret 11, (%100)
1- Kendiniz bu işi yapıyorsanız niye kendinize rakip çıkarma eğilimindesiniz.
Herkes kendi nasibini yer, ben insanlara gelin bana yatırım yapın vs. demiyorum boş işlerler urğraşacağına bir yerlerden başlaması için yol gösteriyorum. Bunu tangayla iç giyimle sınırlu tutmayın birçok alan var.

2- 1,5 alıp 20 tl ye satmak kağıt üstünde çok şık duruyor ama reel de böylemidir?
Kağıt üstünde de böyle, reelde de böyle. Çağımız bilişim çağı insaımız neyin ne olduğunun bilincinde ürünü toptan alıyorsan çok düşük maliyete elde edebiliyorsun.

3- Dünya kadar bu işi yapan site var en üst sırayı geçtim ilk sayfada olmadıktan sonra nasıl mal satacaksınız?
Piyasada gg, sahibinden vs. varken ben site açtım onlara rakip oldum ve piyasada %000.1 pay aldım diyelim ki bunun onlara ne zararı var?

4- 850.000 sonuç çıkıyor ilk sayfada olmak adına kaç para harcayacaksınız SEO ya? maliyet değilmidir bu?
Seo'ya para harcamadan da satış yapılabilir, biraz bilgi ve tecrübe yeterlidir.

5- E-ticaret yapmak için vergi mükellefi olmak gerekmiyormu arkadaş? maliyet değilmi?
Evet, vergi mükkellefi olmak gerekiyor ben şahsi olarak mükkellef olduğum için bu doğrultuda bilgi verici nitelikte yazdım.

6- ticari ünvanı dahi olmayan yerden niye insanlar alışveriş yapsın?
İnsanlar ticari ünvar aramıyor, beğendiği ürünü sorunsuzca almak istiyor.

7- Bu kar marjının içinden k.d.v düşecek, firma olunca vergi,stopaj, kira var oğlu var

Aynen katılıyorum yinede para kazandırıyorsa bu sektör sorun yok demektir. Çünkü insanlar fanteziye AÇ.

8- Evden oturarak günde 3 tane tanga satıp para kazanan kaç kişi tanıyorsunuz?
İşi sadece tangaya dökmeyin satılabilecek bir sürü ürün var bu sadece bir örnek ve denenmiş kar getiren bir örnek.

9- 1000-2000-3000 tl si olan o kadar çok adam varki memlekette az rakip çok kazanç, çok rakip az kazanç demektir.
Bende aksini iddia etmiyorum, ne kadar insan yararlanırsa o kadar faydadır. Memlekette asgari ücretle çalışmaya boyun eğen insanlar olduğu sürece kalkınma sağlanamaz.

Ek Olarak:

SpeciaL adlı üyeden alıntı

Tema 300 TL olursa e-ticarete destek olmuş olur muyuz, ona göre tema alalım? :)))

Yorumlar vs. gayet mantıklı geldi. 1 Liradan alıp 19.99'dan satmak büyük kar. Benimde bir sorum olacak. 900 TL Adwords ayırıyoruz ya, bunun satışlara güzel bir etkisi oluyor mu acaba?

Sadece adwords olarak bakmamak gerek hocam birçok reklam kaynağı mevcuttur. Facebook daha ağır basıyor (sağdaki reklamlar) çünkü insanların cinsiyetini, yaşını, eğitim durumuna kadar herşeyini seçebiliyorsunuz.

Makale çalışması - Backlink çalışması - Seo Hizmetleri - Kurumsal çalışmalar yapılmaktadır.
wmaraci
reklam

conestoga conestoga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest meslek şirket sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Kusura bakmayınız lakin verdiğiniz cevaplar tatminkar ve ayağı yere basan yorumlar değil. Gerçekçi olmakta fayda vardır; Fillerin debiştiği yere girersen karınca olarak ezilirsin!!! sahibinden nereee hepsi burada neree biz nere!!! İyi kar elde etmek şudur bence arkadaşım; nacizane fikrim bu altını çizerek söylüyorum: net üzerinden satacağınız ürün oldukça sipesifik olmalı, çok fazla rakibi olmamalı, uzmanlık gerektiren birşey olmalı ki parası olan adam bile sırf parasına güvenerek size rakip çıkmamalı, süreklilik arz edecek bir ürün gamı bulunmalı ki sürekli site aç kapa olmamalı, 3-5 kuruş la e-ticaret yapılmaz aslaaa!!! Bunu niye söylüyorum; cebinde hasbel kader 3-5 bin tl si olan yazılanlara istinaden bu veya bunun emsali bir işe girer ve elindeki paradan da 3-5 ay içinde olur. dönüp ardına baktığında nasıl battığını bile anlamaz! Vergi mükellefi olunması gereken hususlarda daha özenli öneriler vermenizi rica ederim çünkü devlet işiyle şaka olmaz birde vergi borcu çıkarırlar adama etin budun da yoksa duman olursun.
Hayırlı günler...
kulturelbellek Ladone

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.derinhavuz.com - HAVUZ - SAUNA - JAKUZİ

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Cevap için teşekkürler. Zaten böyle bir düşüncem vardı ama direk giyim olarak düşünüyorum sadece iç çamaşırı değil. Herkesin önerisini toplayarak güzel birşey yapmaya çalışacağım bakalım.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

cnetworks cnetworks Elit Sepet Bilişim Hizm. Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** Ç**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 49 / 41
  • Ticaret 11, (%100)

conestoga adlı üyeden alıntı

Kusura bakmayınız lakin verdiğiniz cevaplar tatminkar ve ayağı yere basan yorumlar değil. Gerçekçi olmakta fayda vardır; Fillerin debiştiği yere girersen karınca olarak ezilirsin!!! sahibinden nereee hepsi burada neree biz nere!!! İyi kar elde etmek şudur bence arkadaşım; nacizane fikrim bu altını çizerek söylüyorum: net üzerinden satacağınız ürün oldukça sipesifik olmalı, çok fazla rakibi olmamalı, uzmanlık gerektiren birşey olmalı ki parası olan adam bile sırf parasına güvenerek size rakip çıkmamalı, süreklilik arz edecek bir ürün gamı bulunmalı ki sürekli site aç kapa olmamalı, 3-5 kuruş la e-ticaret yapılmaz aslaaa!!! Bunu niye söylüyorum; cebinde hasbel kader 3-5 bin tl si olan yazılanlara istinaden bu veya bunun emsali bir işe girer ve elindeki paradan da 3-5 ay içinde olur. dönüp ardına baktığında nasıl battığını bile anlamaz! Vergi mükellefi olunması gereken hususlarda daha özenli öneriler vermenizi rica ederim çünkü devlet işiyle şaka olmaz birde vergi borcu çıkarırlar adama etin budun da yoksa duman olursun.
Hayırlı günler...

Ben bunları bilir bunları söylerim, buyursun parası olan değerlendirsin ya da değerlendirmesin, herkesin keyfi bilir..

Ek Olarak:

SpeciaL adlı üyeden alıntı

Cevap için teşekkürler. Zaten böyle bir düşüncem vardı ama direk giyim olarak düşünüyorum sadece iç çamaşırı değil. Herkesin önerisini toplayarak güzel birşey yapmaya çalışacağım bakalım.

Şimdiden bol kazançlar hocam..

Makale çalışması - Backlink çalışması - Seo Hizmetleri - Kurumsal çalışmalar yapılmaktadır.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Konuşmaların tamamını okuyan arkadaşların eğri ile doğruyu göreceğine eminim :D Hayırlı işler size....

semihsonmez semihsonmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı - Seo & Adwords Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 5, (%100)
sizce gercektenişe yararmı? bende düşünüyorum ama endişelerim cok.

VahapEREN VahapEREN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Girişimçi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bu işi birine önermiştim; fakat tedarikçi sıkıntısı var. Fantazi iç giyim ürünlerini daha çok ithal edip kendileri satıyor. Araya bir de siz girince fiyatlar tavan yapıyor.

• Üyelik 11.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

semihsonmez adlı üyeden alıntı

sizce gercektenişe yararmı? bende düşünüyorum ama endişelerim cok.

tamamını okudunuzmu siz konunun acaba ?

Ladone Ladone Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek pazarlama - tercüman
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 116 / 34
  • Ticaret 12, (%100)

Çağrı adlı üyeden alıntı

Mantıklı bir seçim olacak mıdır? Yani ödeme konusunda güven sağlamak adına sanal pos, güvenlik sertifikası, tedarik sürecinde yaşanan sorunlar, kâr marjı, kargolama gibi konular sıkıntı çıkarabiliyor. Konuyla ilgili olarak biraz daha aydınlatabilirseniz düşünebilirim.

Katılıyorum.

semihsonmez semihsonmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı - Seo & Adwords Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 5, (%100)

conestoga adlı üyeden alıntı

tamamını okudunuzmu siz konunun acaba ?

okudum bununla ne alakası var. ben aylardır arastırma yapıyorum. sadece iyi bir fikir almam gerekli.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al