Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 153.255 Okunma
smmexpress

asimox asimox Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 6, (%100)
hocam barbie oyunları sitem 1 haftalık fln o kelime için domain nasıl? yükselir mi?

wmaraci
reklam

ekodost ekodost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar hocam. Ben wordpress yazıları için etiket kullanımı hakkında bir soru sormak istiyorum. Öncelikle etiket (tag) kullanımının mantığı nedir sizce, nasıl kullanılmalıdır? Onun ötesinde SEO açısından veya kullanıcı memnuniyeti açısından nasıl fayda sağlar?

maxmajestic maxmajestic Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Gezi Yazarı, Veteriner Hekim,
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 75 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
İlk defa kurulacak ve yaklaşık 30 post girilebilecek siteler için yüksek PR almak için nasıl bir akış izlemeli?

Aslında bu en çok sorulan ve cevabı da oldukça önemli bir konu. Önerileriniz bizim için çok değerli.

carlito1914 carlito1914 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 1026
  • Beğeniler 510 / 252
  • Ticaret 3, (%100)
google analytics'e girince böyle bir yazı çıkıyor karşıma

''Güvenlik sorunu. Lütfen sayfayı yeniden yüklemeyi deneyin.
Hesap kimlik bilgilerinizi doğrulayamıyoruz. Lütfen hesap bilgilerinizi doğrulayın ve ardından tekrar oturum açın.''

bunu nasıl düzeltebilirim ? teşekkürler.

"Gafasına göre takılan adam"
wmaraci
wmaraci

Rnx23 Rnx23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar. Daha önce uğraştığım ancak çözümünü bir türlü bulamadığım bir sorum olacak. Sitemde belirli içerikler googlede sıralamalarda hiç bir şekilde yer almıyor. Son dönemlerde bu oldukça arttı. All in one seo pack eklentisi kullanıyordum daha sonra yoast eklentisi kurdum fakat tekrar all in one seo pack a dönüş yaptım belkide bu iki eklentiye geçiş yapmam bir çakışmaya yol açmış olabilir. Herneyse ki siteme girdiğim içerikler paravan sitelerime otomatik imleniyor. Paravan bloglarım googlede ilk sayfada yer alırken benim sitem ilk 500 de bile yer almıyor. Sitem burası

Örnek bir arama vermek gerekirse: Google Araması
Girmiş olduğum içerik googlede yer almıyor. Ancak o şekilde arama yaptığım zaman google de 4. sayfada sitemin ana sayfası görünüyor. Peki o arama da neden çıkmıyorum?

Kısaca; girmiş olduğum içerikler googlede listelenmiyor ve konu başlıklarında arama yaptığım zaman, arama yaptığım konu değilde çok farklı konularım ilerleyen sayfalarda karşımıza çıkıyor. Peki neden o konu görüntülenmiyor? + Olarak o konu ismini girdiğim zaman paravan bloglarım bile benden üstte yer alıyor.. Sitemi yukarda belirttim bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
sitenizde gezintiyi engelleyen açılır pencere var. kapatmayan nasıl görsün ki

lodos lodos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 281 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
vbulletin tabanlı sitemde VBseo kullanıyorum. Sitem engellilerle ilgili bir site olup sitemin url yapısı site.adı/123 şeklindedir.
yorumlardan anladığım kadarıyla kelimede öne çıkmak için site.adı/kelime...
şeklinde devam etmesi daha tavsiye edilen görünüyor. bende kelime odaklı önlerde olmak istiyorum.
Benim sormak istediğim şu anda 50 bin indexi olan sitemin url yapısını kelime odaklı değiştirirsem nasıl bir sorun yaşarım? teşekkürler.

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
yazdığım bir yazı 5. sayfada çıkıyor. ilk sıralarda çıkmasını nasıl sağlarım? ne yapmam lazım?
link, tanıtım yazısı vs?

gizemliblog gizemliblog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

Turustrank. Eğer sen akıllıca hareket etmiş kaliteli içerik girmiş ve doğru yolda ilerliyorsan, aman bozma. Çünkü bu algoritma seni test eder. Çünkü google senin gerçekten kaliteli iş yapıp yapmadığını ve arama motorları için yapıp yapmadığını test eder. Amaç açık. geriye düşünce güncellik biterse, o siteyi ayağa zor kaldırırsın. Çünkü arama motorları için açtın o siteyi demek olur bu. Bunu görmek için gelecek vaad eden domainleri her zaman bir dönem geri sıralara atar google. testi geçersen, hem sıralaman yükselir hem trustrankın.

Hocam bu kısımda yazdığınıza takıldım ben 3-4 ay özgün içerik girdiğim bir sitem vardı 150-200 hite ulaştırmıştım anca,sonra bıraktım 6 ay felan oldu hit 20 lerde,şimdi tekrardan başlamayı düşünüyorum bu siteyi ayağa kaldırmam yeni bi siteye göre gerçekten zor mudur? devam etmeli miyim?

Rnx23 Rnx23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

gizemliblog adlı üyeden alıntı

Hocam bu kısımda yazdığınıza takıldım ben 3-4 ay özgün içerik girdiğim bir sitem vardı 150-200 hite ulaştırmıştım anca,sonra bıraktım 6 ay felan oldu hit 20 lerde,şimdi tekrardan başlamayı düşünüyorum bu siteyi ayağa kaldırmam yeni bi siteye göre gerçekten zor mudur? devam etmeli miyim?

aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum:confused:

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al