wmaraci reklam

Film Sitelerine SEO Çalışması!

24 Mesajlar 5.540 Okunma
smmexpress

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

vps724 adlı üyeden alıntı

tamam tşkler mail adresini görünce tanıdım seni :)

Önemli değil. Konuya birkaç teknik daha ekleme yapıldı.

Ek Olarak: Yeni eklemeler yapıldı.

wmaraci
reklam

sercan1097 sercan1097 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
güzel konu ... çok teşekkürler.

Ek Olarak:

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Ben teşekkür ederim faydalı olabildiysem.

WpSEO dan kastınız...

wp SEO by yoast eklentisimidir hocam....
emre57

kişi bu mesajı beğendi.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Bence ne makale ne diğer ıvır zırılara bulaşıp sitenizi ziyan ettirmeyin. bu makalede adı geçen arkadaşa bende çalışma yaptırdım ama nafile maalesef. yine bir seocu geçinen arkadaşa yaptırmıştım başka bir site için. site 3 k dan 30-40 lara düştü. nedense bu arkadaşların konularında herkeste referans oluyor.

ayrıca seo çalışmasını yaptıracaksanız ilk sorunuz "makale, vs.. almam gerekiyor mu" olsun. gelen cevap evet ise uzak durun para vermeyin.

emrah arkadaşımız ve diğerleri bende zaten önceden kurulu eklentileri kurmak dışında birşey yapmıyorlar. hatta emrah arkadaşımız bana hiç bir eklenti kurmadı çünkü hepsi zaten bende kuruluydu.

fakat film girişleri, etiketler kısmına katılabilirim.

ugurcanka ugurcanka Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 112 / 90
  • Ticaret 34, (%100)
mesajım bulunsun

Developer
wmaraci
wmaraci

Atesh Atesh Düş Peşindeysn Düş Peşime Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek telekominikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

Bence ne makale ne diğer ıvır zırılara bulaşıp sitenizi ziyan ettirmeyin. bu makalede adı geçen arkadaşa bende çalışma yaptırdım ama nafile maalesef. yine bir seocu geçinen arkadaşa yaptırmıştım başka bir site için. site 3 k dan 30-40 lara düştü. nedense bu arkadaşların konularında herkeste referans oluyor.

ayrıca seo çalışmasını yaptıracaksanız ilk sorunuz "makale, vs.. almam gerekiyor mu" olsun. gelen cevap evet ise uzak durun para vermeyin.

emrah arkadaşımız ve diğerleri bende zaten önceden kurulu eklentileri kurmak dışında birşey yapmıyorlar. hatta emrah arkadaşımız bana hiç bir eklenti kurmadı çünkü hepsi zaten bende kuruluydu.

fakat film girişleri, etiketler kısmına katılabilirim.

Merhaba. Hocam şu makale için söylediklerinize katılmıyorum. Film siteme 20 kadar makale aldım ve o filmlerin çoğunda 1. sayfadayım en kötü ilk 25 içerisindeyim. Arkadaşın paylaştığı bilgilerede katılıyorum. Ama çok daha önemlisi makaledir. Üstelik sitemiz 1. ayında olmasına rağmen 5k hite dayanmıştır. hedefimiz çok daha yüksektir. Ayrıca bir makale yazarken 3 filme birden link verin örneğin siteniz.com adresine değilde direk filmin linkini verin. Kaliteli yüksek prli siteleren tanıtım yazısı alın. Bu kadar tüyo yeter :)

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Atesh adlı üyeden alıntı

Merhaba. Hocam şu makale için söylediklerinize katılmıyorum. Film siteme 20 kadar makale aldım ve o filmlerin çoğunda 1. sayfadayım en kötü ilk 25 içerisindeyim. Arkadaşın paylaştığı bilgilerede katılıyorum. Ama çok daha önemlisi makaledir. Üstelik sitemiz 1. ayında olmasına rağmen 5k hite dayanmıştır. hedefimiz çok daha yüksektir. Ayrıca bir makale yazarken 3 filme birden link verin örneğin siteniz.com adresine değilde direk filmin linkini verin. Kaliteli yüksek prli siteleren tanıtım yazısı alın. Bu kadar tüyo yeter :)

hiç bir kaliteli/kalitesiz siteden backlink, makale, tanıtım vs.. almadan hemen hemen tüm filmlerimde 1. yada en fazla 3. yüm bende.
ama makale alınmış haldeki, sözde seo çalışması yapılmış haldeki siteye 200 kişi girince vaay aştı kendini diyorum. ki bu çalışmadan önce 3-4k idi. hala hiç birşey yapmadım. link, makale, vs... hiç birşey almadım. almıycamda. 2 siteye çalışma yaptırdım ikiside 3-4k iken şimdi birisi 120lerde diğeri 300 lerde.
yani fazla güvenmeyin. ozaman seo şans işidir gibi bir durum ortaya çıkar.

• Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

hiç bir kaliteli/kalitesiz siteden backlink, makale, tanıtım vs.. almadan hemen hemen tüm filmlerimde 1. yada en fazla 3. yüm bende.
ama makale alınmış haldeki, sözde seo çalışması yapılmış haldeki siteye 200 kişi girince vaay aştı kendini diyorum. ki bu çalışmadan önce 3-4k idi. hala hiç birşey yapmadım. link, makale, vs... hiç birşey almadım. almıycamda. 2 siteye çalışma yaptırdım ikiside 3-4k iken şimdi birisi 120lerde diğeri 300 lerde.
yani fazla güvenmeyin. ozaman seo şans işidir gibi bir durum ortaya çıkar.

Şimdi bu günün rakamları geldi analytics ten 5707 tekil. Kaldıki sizin için yapılan seo nasıl yapıldı bilmiyorum ama bize seo yapan arkadaşın 50k-60k hitli sitesi mevcut. Seo şansmıdır evet ama seo değilde gerçekten işi bilen seocuyu bulmak belki şans olabilir. Düşünürseniz arkadaşla tanıştırırım sizi.

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
yok babacan ben artık seocuyum diyenlere aynı parayı ver aynı eklentileri ben kurarım diyorum :) işim olmaz seocuyla dahada davosa gelmem :)
paravanımı kendim açarım herşeyi kendim yaparım yapacaksam. onların 4 eklenti kurup aldıkları 50tl benim zoruma gitmiyorda o konularında 50-60k hitli siteleri gösterip kandırmaları zoruma gidiyor. kaldıki çoğu film teması yaparak backlink alıyor o 50-60k hitli sitelere.

zaten mantıken düşündüğünüzdede 50-60k hitli site yapıyorsa neden o siteden 100 tane açmıyor? açmıyorda başkalarına yapıyor?
kendine açsın kendi kaznsın parayı. ama tabi bunu söyleyince ben paylaşmayı severim lafı geliyor arkasından. yada herkes ekmek yesin lafı..

o arkadaşınıza bir site vereyim 50k yapsın 2 tane daha vericem...
ama önce onu görecem 50k da.
ben yapamayacağına eminim hocam. sizin sitenin hitinin sebebide şans. ayrıca şimdi sürekli aynı işlemi yapmak zorunda kalabilirsiniz. backlink makale vs.. gibi. seoda hitini nasıl almışsan o şekilde devam eder. eksik yaparsan basamakları inmeye başlarsın. ben hiç birşey yapmadan 10k buluyorum. o arkadaşların yöntemi kendine benimki kendime diyelimde konu sapmasın :)
zum2002

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

yok babacan ben artık seocuyum diyenlere aynı parayı ver aynı eklentileri ben kurarım diyorum :) işim olmaz seocuyla dahada davosa gelmem :)
paravanımı kendim açarım herşeyi kendim yaparım yapacaksam. onların 4 eklenti kurup aldıkları 50tl benim zoruma gitmiyorda o konularında 50-60k hitli siteleri gösterip kandırmaları zoruma gidiyor. kaldıki çoğu film teması yaparak backlink alıyor o 50-60k hitli sitelere.

zaten mantıken düşündüğünüzdede 50-60k hitli site yapıyorsa neden o siteden 100 tane açmıyor? açmıyorda başkalarına yapıyor?
kendine açsın kendi kaznsın parayı. ama tabi bunu söyleyince ben paylaşmayı severim lafı geliyor arkasından. yada herkes ekmek yesin lafı..

o arkadaşınıza bir site vereyim 50k yapsın 2 tane daha vericem...
ama önce onu görecem 50k da.
ben yapamayacağına eminim hocam. sizin sitenin hitinin sebebide şans. ayrıca şimdi sürekli aynı işlemi yapmak zorunda kalabilirsiniz. backlink makale vs.. gibi. seoda hitini nasıl almışsan o şekilde devam eder. eksik yaparsan basamakları inmeye başlarsın. ben hiç birşey yapmadan 10k buluyorum. o arkadaşların yöntemi kendine benimki kendime diyelimde konu sapmasın :)

Neyse konu sapmasın tabiki konu eklenti değil makalenin işe yaramadığını söylemiştiniz işe yarıyor. Onu belirtmiştik. Arkadaşın seo çalışması yaptığı iki site hitizle ve dizifilmfulizle neyse neyse herkez kendi bildiği şekilde devam etmeli iyi forumlar.
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Faydalı bir yazı olmuş ellerine sağlık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al