freelance iş ilanları

WP Uzmanıyım diyenler buraya - 1 (Özel alan Oluşturma)

21 Mesajlar 4.118 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)
Hocam bunda wordpresslik bir durum yok. Her bir bilgi için özel alan oluşturursunuz. Sonrada tekil yazı şablonunda (single.php) de tablo içinde gösterirsiniz bunları.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT
wmaraci
reklam

Bilginform Bilginform WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek Portalcı
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 56 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

Ibolac adlı üyeden alıntı

Hocam bunda wordpresslik bir durum yok. Her bir bilgi için özel alan oluşturursunuz. Sonrada tekil yazı şablonunda (single.php) de tablo içinde gösterirsiniz bunları.

Ibolac senden Allah razı olsun en mantıklı cevabı sen verdin. Bana yukardaki örnek için yardımcı olurmusun.

Bilginin Kaynaksız Olmadığı bilginform.com sitemize herkezi bekliyoruz. Kaliteyi gözlerinizle görün!

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)

Firma Adı :

Bu şekilde panelden yazıya özel alan ekleyeceksinz firmaadi diye. Yazı içinde de tabloda göstereceksin hocam. Zor bir şey değil. get_post_meta fonksiyonunu yanlış kullanmış olabilirimç
Bilginform

kişi bu mesajı beğendi.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek Portalcı
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 56 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

Ibolac adlı üyeden alıntı

Firma Adı :

Bu şekilde panelden yazıya özel alan ekleyeceksinz firmaadi diye. Yazı içinde de tabloda göstereceksin hocam. Zor bir şey değil. get_post_meta fonksiyonunu yanlış kullanmış olabilirimç

Teşekkürler...
Ibolac

kişi bu mesajı beğendi.

Bilginin Kaynaksız Olmadığı bilginform.com sitemize herkezi bekliyoruz. Kaliteyi gözlerinizle görün!
wmaraci
wmaraci

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
Galiba ben anladım kabaca özel alan girmeyi bunu kod olarak nereye koyacağını bildiğini düşünerek BU eklentiyi incele kısaca eklenti sayesinde özel alanları özelleştirebilir kutucuklar seçenekler haline getirebilirsin.
Bilginform

kişi bu mesajı beğendi.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Bence pek herkesin işine yaraması için açılmış bir konu değil. ilaveten üslübun çok yanlış. bir kaç arkadaşa verdiğin cevaptn sonra sana yardım etmek isteyecek kişilerin olması gerçekten çok şaşırtıcı..
demekki yurdum insanı gerçekten bu giderli atarlı aşağılayıcı dilden anlıyormuş...

çöp olmasın konu bir tek bu yorumu yapıp bir daha konuya girmeyeceğim bile.
belkide isteyeceğiniz çoğu şey nette mevcut, bende biliyorumdur ancak o 2 3 cevabınızdan sonra kusura bkmayın ama html in yazılışını bile göstermek gelmez içimden.
mrshn cudjex

kişi bu mesajı beğendi.

GrayMan GrayMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Sanırım bu tarz bir görüntü istiyorsun.

Single.php

ID, 'Uyelik_Durumu', true); ?>
ID, 'Uyelik_Durumu', true) ) { ?>

CSS

.single_title { display: block; font-size: 1.1em; font-weight: normal; line-height: 15px; margin-bottom: 5px; padding: 0; position: relative; text-shadow: 0 1px 1px #CCCCCC; width: 609px;}.single_title table { border: 1px solid #9ABBC9; border-collapse: collapse; color: #333333;}.single_title td, th { border: 1px solid #9ABBC9; color: brown; padding: 4px 10px; vertical-align: middle;}.single_title div { background-color: #EFF0F1; color: #000000; display: block; font-family: "century gothic",sans-serif; vertical-align: top;}.single_title em { font-size: 0.8em;}

[COLOR=#000000][COLOR=#DD0000]Uyelik_Durumu [COLOR=Black]anahtarı ile bilgi girebilirsin.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
Bilginform

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek Portalcı
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 56 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

Bence pek herkesin işine yaraması için açılmış bir konu değil. ilaveten üslübun çok yanlış. bir kaç arkadaşa verdiğin cevaptn sonra sana yardım etmek isteyecek kişilerin olması gerçekten çok şaşırtıcı..
demekki yurdum insanı gerçekten bu giderli atarlı aşağılayıcı dilden anlıyormuş...

çöp olmasın konu bir tek bu yorumu yapıp bir daha konuya girmeyeceğim bile.
belkide isteyeceğiniz çoğu şey nette mevcut, bende biliyorumdur ancak o 2 3 cevabınızdan sonra kusura bkmayın ama html in yazılışını bile göstermek gelmez içimden.

Arkadaşlar bu ve önceki kimseye faydası olmasını istemeyen kişiler benim ilk yazdığıma bakarlarsa anlayacaklardır. Olayın üstüne olumsuz gittikleri için bu arkadaşlara ben olumsuz cevap verdim. Dikkat ederseniz de hala arkadaşlar diyorum. Çünkü burdaysak arkadaşız demektir.

Şimdi gelelim asıl konumuza istediğiniz kadar interneti araştırın bakalım buradanda yayınlayın linkleri. Özel alan resim ekleme haricinde hiçbirşey bulamayacağınızı göreceksiniz. Benim bahsettiğim resim özel alanı değil.

Ek Olarak:

Hasan Hüseyin adlı üyeden alıntı

Sanırım bu tarz bir görüntü istiyorsun.

Single.php

ID, 'Uyelik_Durumu', true); ?>
ID, 'Uyelik_Durumu', true) ) { ?>

CSS

.single_title { display: block; font-size: 1.1em; font-weight: normal; line-height: 15px; margin-bottom: 5px; padding: 0; position: relative; text-shadow: 0 1px 1px #CCCCCC; width: 609px;}.single_title table { border: 1px solid #9ABBC9; border-collapse: collapse; color: #333333;}.single_title td, th { border: 1px solid #9ABBC9; color: brown; padding: 4px 10px; vertical-align: middle;}.single_title div { background-color: #EFF0F1; color: #000000; display: block; font-family: "century gothic",sans-serif; vertical-align: top;}.single_title em { font-size: 0.8em;}

[COLOR=#000000][COLOR=#DD0000]Uyelik_Durumu [COLOR=Black]anahtarı ile bilgi girebilirsin.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Hasan Hüseyin kardeşim tam olarak istediğim buydu. Teşekkür ederim.

Ek Olarak: Hasan Hüseyin bey bu kısmın tekil yazı şablonunun neresinde çıkacağını nasıl ayarlayabiliriz. Ayrıca Üyelik durumu kısmında resim göstermek istesek ne gibi ilaveler yapmamız gerekir. Şimdiden çok teşekkür ederim.

GrayMan GrayMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Konu içeriğinden sonra eklemek istiyorsanız the_content etiketinden sonra kullanmanız lazım, tamamiyle sizin görüşünüze kalmış birşey.

Üyelik Durumu yazısının olduğu yerde mi resim göstermek istiyorsunuz yoksa yanındaki tabloda yer alan hazırlanıyor kısmında mı ?

• Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek Portalcı
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 56 / 49
  • Ticaret 1, (%100)

Hasan Hüseyin adlı üyeden alıntı

Konu içeriğinden sonra eklemek istiyorsanız the_content etiketinden sonra kullanmanız lazım, tamamiyle sizin görüşünüze kalmış birşey.

Üyelik Durumu yazısının olduğu yerde mi resim göstermek istiyorsunuz yoksa yanındaki tabloda yer alan hazırlanıyor kısmında mı ?

Üyelik durumunu iletişimde telefon veya fax yazmadan direk resim olarak göstermek istediğimizi farzedersek.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al