wmaraci reklam

TTNET ve Super Online Hakkında

26 Mesajlar 4.740 Okunma
wmaraci reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

şaka yapıyor olmalısın o hızı gerçekten alabildinmi ya süperonline ************un alt yapısını kullanıyor sözlesme yi yaparken ************ süperonline a ***** den daha fazla hızmı verekcekti senin kendi alt yapın olsa benim sömürme me izin verirmisin ?

ayrıca Bakınız Karşılaştırmaya

Ek Olarak:

internetin kalbi *****'tir :)

Verdiğiniz linkte sp'nin ***** altyapısı kullandığı söyleniyor maalesef gerçek değildir sp'nin fiber internette kendi altyapısı vardır.

Her iki şirket içinde fiber interneti için "Zaten sizin kullanabileceğinizden fazlası olacak" diyor maalesef bu da doğru değil ***** XX mbps'ye kadar derken sp direk XX mbps hız'dır diye garanti veriyor. Teknik arızalar dışında (ki 4 senedir olan arıza veya bakımlar bir elin parmaklarını geçmez) hız düşüşü veya kopma yaşamazsınız yaşamadım da.

Paket fiyatları için dedikleride maalesef gerçek değil.
SP => 25 Mbps Limitsiz 59 TL
TTnet => 20 Mbps'ye kadar Limitsiz 69 TL dikkat ederseniz hem 10 lira daha ucuz hem 5 mbps daha fazla! Ayrıca kotalarda da 25 gb gibi bir fark var sp 100 gb adil k.kotası ***** 75 gb :)

Teknik Destek hakkında yazdıklarını anlayabilmiş değilim büyük ihtimal kendi başına geldi bilemiyorum fakat hiç birimiz heralde her gün müşteri hizmetlerini aramıyoruz tamam bu bir suç fakat *****'in başına gelse herkes normal karşılardı:D

wmaraci
reklam

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Sonradan ekleme gibi olacak ama superonline paketim 50 mbps adil kullanım kotasız ve sınırsız 69 TL. Adil kullanım kotası çıkmadan önce superonline daha doğrusu quicknet'in ilk abonelerinden olduğumuz için aynı sözleşmeyle bu güne kadar geldik. Biraz önceki hız ölçümüm :)

Söylediğinden de fazla veriyor bunu özellikle morrent indirirken farkediyorum 5.6-6.0 mbps arasında oluyor eğer sağlam seeder varsa :)

Kısaca verdiği hızı alıyor muyum?
Evet hemde neredeyse 10 mbps fazlasını :)

KarakayaEmre KarakayaEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
İnternet Hızı Yaşadığınız Bölgedeki Kablo Türünden Yaşadığınız Evin Kablo Bağlanma Stiline Kadar Birçok Şey Etkiler.Yani Bölgede Fiber Olduğunu Kontrol Ettir
brkdmn

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.emrekarakaya.com.tr/

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Bir tane de ben paylaşayım dedim... Superonline ile bu 2.yılım :)
shateiel GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

brkdmn brkdmn oyunstudyo.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
***** ile hız sorunu yaşıyorsanız süperonline ile fiber internet almadığınız takdirde *****ten daha hızlı olmaz. adsl konusunda zaten bütün firmalar *****'in altyapısını kullanıyor. bir hafta önce abimin evini, internet hızı yavaş diye *****'ten süperonline'a geçirdik fakat değişen birşey olmadı. çünkü altyapı aynı herşey aynı sadece isim farklıydı haliyle de değişen çok birşey olmadı. benim tavsiyem bulunduğunuz yer fiber interneti destekliyorsa fiber alın desteklemiyorsa boşuna firma değişikliği yapmayın.

www.oyunstudyo.com

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

shateiel adlı üyeden alıntı

Verdiğiniz linkte sp'nin ***** altyapısı kullandığı söyleniyor maalesef gerçek değildir sp'nin fiber internette kendi altyapısı vardır.

Her iki şirket içinde fiber interneti için "Zaten sizin kullanabileceğinizden fazlası olacak" diyor maalesef bu da doğru değil ***** XX mbps'ye kadar derken sp direk XX mbps hız'dır diye garanti veriyor. Teknik arızalar dışında (ki 4 senedir olan arıza veya bakımlar bir elin parmaklarını geçmez) hız düşüşü veya kopma yaşamazsınız yaşamadım da.

Paket fiyatları için dedikleride maalesef gerçek değil.
SP => 25 Mbps Limitsiz 59 TL
TTnet => 20 Mbps'ye kadar Limitsiz 69 TL dikkat ederseniz hem 10 lira daha ucuz hem 5 mbps daha fazla! Ayrıca kotalarda da 25 gb gibi bir fark var sp 100 gb adil k.kotası ***** 75 gb :)

Teknik Destek hakkında yazdıklarını anlayabilmiş değilim büyük ihtimal kendi başına geldi bilemiyorum fakat hiç birimiz heralde her gün müşteri hizmetlerini aramıyoruz tamam bu bir suç fakat *****'in başına gelse herkes normal karşılardı:D

verdiğim link dediğiniz gibi pek doğruları yansıtmıyor

sadece 20 mb yerine 25
75gb yerine 100gb

fiyat 69 t

ve ***** in verdiği hizmetlere bakacak olursanız
netdisk
wifi
Antivirüs
aile koruma şifresi
ve tt müzik

süperonline da yok sanırım :)

Ek Olarak: katılıyorum

brkdmn adlı üyeden alıntı

***** ile hız sorunu yaşıyorsanız süperonline ile fiber internet almadığınız takdirde *****ten daha hızlı olmaz. adsl konusunda zaten bütün firmalar *****'in altyapısını kullanıyor. bir hafta önce abimin evini, internet hızı yavaş diye *****'ten süperonline'a geçirdik fakat değişen birşey olmadı. çünkü altyapı aynı herşey aynı sadece isim farklıydı haliyle de değişen çok birşey olmadı. benim tavsiyem bulunduğunuz yer fiber interneti destekliyorsa fiber alın desteklemiyorsa boşuna firma değişikliği yapmayın.

Ek Olarak:

shateiel adlı üyeden alıntı

Sonradan ekleme gibi olacak ama superonline paketim 50 mbps adil kullanım kotasız ve sınırsız 69 TL. Adil kullanım kotası çıkmadan önce superonline daha doğrusu quicknet'in ilk abonelerinden olduğumuz için aynı sözleşmeyle bu güne kadar geldik. Biraz önceki hız ölçümüm :)

Söylediğinden de fazla veriyor bunu özellikle morrent indirirken farkediyorum 5.6-6.0 mbps arasında oluyor eğer sağlam seeder varsa :)

Kısaca verdiği hızı alıyor muyum?
Evet hemde neredeyse 10 mbps fazlasını :)

bölgedeki ******* altyapısı sağlamdır :)

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Superonline'ın en büyük sıkıntısı.. Bahsettikleri hızı size tam veriyorlar ve 50 gb olan akk çok çabuk doluyor. :D Ayrıca bendeki şanssızlık ilk haftada sorun yaşamazken ondan sonra iki kez kablosuz ağda kesinti yaşadım. Fakat teknik servisi çok iyi sorunu anında çözdüler. Fakat şuan gene bir sorun yaşıyorum ama bu şubeden kaynaklı. İlk 3 ay 50 mbps hız 100 gb akk 49 liralık kampanyayı seçtim. Fakat şube sağ olsun aynı fiyata 3 aylık hediye akk olmayan pakete geçirdi.

Ben 100 gb akk var diye yüklendim tabi şuan akknin %80'i dolmuş durumda. :)) Bu sorunu çözmeye çalışıyorum umarım halledilir.
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Bölgeyi destekliyormu desteklemiyor mu nereden öğrenebiliriz arkadaşlar ? İnternetten baktığım kadarıyla bölgemde fiber satış yapan şube var.

• Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

verdiğim link dediğiniz gibi pek doğruları yansıtmıyor

sadece 20 mb yerine 25
75gb yerine 100gb

fiyat 69 t

ve ***** in verdiği hizmetlere bakacak olursanız
netdisk
wifi
Antivirüs
aile koruma şifresi
ve tt müzik

süperonline da yok sanırım :)

Resme iyi bakın

Ekstra servis için kimse bir firmayı tercih etmez o sadece biraz daha albenili yapar esas olan internet paketidir.

wifiyi hiç kullanmadım kullananıda görmedim fakat yazılana bakılacak olursak fena değil laptopla sürekli gezen biri için ideal. Zaten çoğu mekanda wifi bağlantısını size ücretsiz sunmaktadır.
netdisk -> dropbox
antivirüs kullanan var mı bilmiyorum sanırım herkes internet security'ye geçti.
aile koruma şifresi için gerekli programlar internette zaten mevcut
tt müzik -> youtube :) bunlara para vermeye deymez bence.

Artık gsm operatörlerinde bile paketleri taahhütsüz almıyoruz diye düşünüyorum iyi bakarsanız Taahhütlü 59 TL olarak göreceksiniz. ;)

Ayrıca o ******* altyapısı değil tellcom altyapısı :D :D

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
Yanlış anlaşılma

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al