wmaraci reklam
lidertakipci

Galaxy S4 Hakkında

15 Mesajlar 2.877 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

RoyaLTurK RoyaLTurK Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 52 / 23
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaşlar dün itibariyle S4 aldım ve daha hiç açmadım kutusunda olduğu gibi duruyor, sizce kartımı takıp olduğu gibi kullanmalı mıyım yoksa yazım güncelleme, yeni versiyon gibi bir durum söz konusu mu ? Onları mı yüklemeliyim ? Android işletim sistemli telefonların yabancısıyım ilk defa kullanacağım. Teşekkürler

wmaraci
reklam

Pozoyun Pozoyun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı / Yazılımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 21 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
hocam hattınızı takın, zaten size bir kurulum ekranı gelecektir gerekli bilgileri yazdıktan sonra ileri diyeceksiniz saat ve tarih ayarlama gibi ayarlar çıkacaktır, onları ayarlayacaksınız, eğer yeni bir android güncelemesi geldiğinde zaten telefonun bilgi haznesine mesaj gelecektir... Yani kutuda canım aleti bekletmeyin ;) Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz...

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)
Galaxy S4 bildiğim kadarıyla son android sürümüyle piyasaya sunuldu.Ayrıca bir güncelleme gelirse Pozoyun'un da dediği gibi statusbar da bildirim görünür.Cihazı kutudan çıkartın ve dilediğiniz gibi oyun,uygulama vs yükleyerek doya doya kullanın :)

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
Hocam ilk açtığınızda yazılım güncelleme geliyor herhangi bir sorun yok direkt kartı tak kullan ben aldığımda öyle yaptım kartı taktım güncelledim herhangi bi silinme eksilme söz konusu olmuyor :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 52 / 23
  • Ticaret 13, (%100)

Pozoyun adlı üyeden alıntı

hocam hattınızı takın, zaten size bir kurulum ekranı gelecektir gerekli bilgileri yazdıktan sonra ileri diyeceksiniz saat ve tarih ayarlama gibi ayarlar çıkacaktır, onları ayarlayacaksınız, eğer yeni bir android güncelemesi geldiğinde zaten telefonun bilgi haznesine mesaj gelecektir... Yani kutuda canım aleti bekletmeyin ;) Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz...

4411 adlı üyeden alıntı

Galaxy S4 bildiğim kadarıyla son android sürümüyle piyasaya sunuldu.Ayrıca bir güncelleme gelirse Pozoyun'un da dediği gibi statusbar da bildirim görünür.Cihazı kutudan çıkartın ve dilediğiniz gibi oyun,uygulama vs yükleyerek doya doya kullanın :)

SabahKemalCansu adlı üyeden alıntı

Hocam ilk açtığınızda yazılım güncelleme geliyor herhangi bir sorun yok direkt kartı tak kullan ben aldığımda öyle yaptım kartı taktım güncelledim herhangi bi silinme eksilme söz konusu olmuyor :)

İlginizden ötürü teşekkür ederim arkadaşlar, aynen dediğiniz gibi yapayım madem. Pekala güncelleme falan geldiğinde cihazın kendisi yapabiliyor mu ?
SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)

RoyaLTurK adlı üyeden alıntı

İlginizden ötürü teşekkür ederim arkadaşlar, aynen dediğiniz gibi yapayım madem. Pekala güncelleme falan geldiğinde cihazın kendisi yapabiliyor mu ?

Otomatik GÜncelleme ayarlarsan olur tabiki oda. :)
RoyaLTurK

kişi bu mesajı beğendi.

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
Kutuyu açtığında güncelleme geliyor arkasından 1 güncelleme daha çıktı kies aracılığıyla yaparsanız cihazın kendini kapatma hatası var onun çözümü.

• Üyelik 22.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 52 / 23
  • Ticaret 13, (%100)

csariaslan adlı üyeden alıntı

Kutuyu açtığında güncelleme geliyor arkasından 1 güncelleme daha çıktı kies aracılığıyla yaparsanız cihazın kendini kapatma hatası var onun çözümü.

Vallahi hocam kartı taktım cihazı açtım kurulumunu yaptım mail adresi gmail hesabı falan uygulamaları güncelledim ama cihazla ilgili yazılım güncellemesine dair bildirim almadım henüz.

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
Bende aynısını yaptım telefon kapanıyordu donduğu zaman aradım samsung müşteri hizmetlerini kies aracılığıyla güncelleme yaparsanız düzelir dediler. Öyle yaptım düzeldi ama ben cihazı alalı 2 ayı geçti seninki son güncellemeyle birlikte gelmiş olabilir.
SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 52 / 23
  • Ticaret 13, (%100)

csariaslan adlı üyeden alıntı

Bende aynısını yaptım telefon kapanıyordu donduğu zaman aradım samsung müşteri hizmetlerini kies aracılığıyla güncelleme yaparsanız düzelir dediler. Öyle yaptım düzeldi ama ben cihazı alalı 2 ayı geçti seninki son güncellemeyle birlikte gelmiş olabilir.

Kies diye bahsettiğiniz program bu sanırım değil mi hocam
Samsung / Kies

Bunu indirip kurmalıyım değil mi ? Sonrasında herhalde kurcalayarak öğrenirim :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al