wmaraci reklam

Film Siteleri için Özel Bir Yöntem

19 Mesajlar 2.769 Okunma
wmaraci reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Bunu anlamak zor değil. Belli büyük kelimedeki ilk sayfadaki sitelerin analizini yapın, biraz takip edin nasıl yükseliyorlar az, çok anlayabilirsiniz. Ama Google eminim ki en yakın zamanda bu tarz yöntemleri engelleyecektir.

wmaraci
reklam

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Bir diğer güzel yöntemde Wmaracı'ndan iyi niyetli birilerini bulup beni bir projem var çok güzel bir tur sitesi açmayı düşünüyorum ama param yok destek olur musunuz deyip domaini aldırıp hosting aldırıp siteyi açtıktan sonra göz boyamak için bir kaç tane tur makalesi girip ardından sessiz sedasız siteyi film izleme sitesine dönüştürmek de güzel bir yöntem değil mi hocam ?

Tebrik ederim sizi. İşte bu nedenle iyi niyetli olmaktan korkar olduk.

Not : Mesajdan anlamayanlar için arkadaş buradan bir başlık açtı bir projem var ama deste arıyorum yazdı ben de arkadaşa kendi adıma domain aldım kredi kartımdan çektirdim adıma kayıtlı, hosting paketini de hallettim siteyi açtı içine 4 - 5 tane gezi ve tur ile ilgili makalaler yazdı ben de güvendim bir daha bakmadım siteye bugün girip bakayım dedim ne göreyim site film izleme sitesi olmuş, allahtan erken farketmişim, düşünün bi domain ismime kayıtlı Hosting bana ait telif konusunda bir sıkıntı olsa direk benim tepeme çökecekler

Ek Olarak:

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Şöyle söyleyeyim film teması kullanmıyorum:D

Skype varsa iletişime geçebiliriz: bidibidisusartik

Film teması kullanmıyor, milleti kandırıp yardım talep edip onların kredi kartı bilgileriyle blog site kurup içine filmleri yerleştiriyor. ************** bir arkadaş

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

blueffect adlı üyeden alıntı

Bir diğer güzel yöntemde Wmaracı'ndan iyi niyetli birilerini bulup beni bir projem var çok güzel bir tur sitesi açmayı düşünüyorum ama param yok destek olur musunuz deyip domaini aldırıp hosting aldırıp siteyi açtıktan sonra göz boyamak için bir kaç tane tur makalesi girip ardından sessiz sedasız siteyi film izleme sitesine dönüştürmek de güzel bir yöntem değil mi hocam ?

Tebrik ederim sizi. İşte bu nedenle iyi niyetli olmaktan korkar olduk.

Not : Mesajdan anlamayanlar için arkadaş buradan bir başlık açtı bir projem var ama deste arıyorum yazdı ben de arkadaşa kendi adıma domain aldım kredi kartımdan çektirdim adıma kayıtlı, hosting paketini de hallettim siteyi açtı içine 4 - 5 tane gezi ve tur ile ilgili makalaler yazdı ben de güvendim bir daha bakmadım siteye bugün girip bakayım dedim ne göreyim site film izleme sitesi olmuş, allahtan erken farketmişim, düşünün bi domain ismime kayıtlı Hosting bana ait telif konusunda bir sıkıntı olsa direk benim tepeme çökecekler

Ek Olarak:

Film teması kullanmıyor, milleti kandırıp yardım talep edip onların kredi kartı bilgileriyle blog site kurup içine filmleri yerleştiriyor. ************** bir arkadaş

**************lık mı yapmışım hocam? Sizin kredi kartı bilgilerinizi mi aldım? Bir domain aldınız sadece. 8 tane 1.000 kelimelik makale girildi tamamen özgün. Film eklenmedi siteye sadece fragmanlar koyuldu. Bir de açıklama kısımları denenmek için yapıldı bu zaten silinecekti. Böyle **************lıkla itham etmek çok yanlış. Telif hakkı ihlali kesinlikle yoktu. Sadece bir filmde denemedim başarılı oldum bir kaç tane daha denedim olduğunu farkettim, bunca zamana kadar kimseyi dolandırmadım. Siteye zarar verecek hiçbir şey yapılmadı.,

Ha bu 8 adet 1.000 kelimelik makale yazımı normalde 80 liradır hocam. Bilmiyorum domain fiyatları ne zaman 80 liraya yükseldi. Site için elimden geleni yaptım.

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

**************lık mı yapmışım hocam? Sizin kredi kartı bilgilerinizi mi aldım? Bir domain aldınız sadece. 8 tane 1.000 kelimelik makale girildi tamamen özgün. Film eklenmedi siteye sadece fragmanlar koyuldu. Bir de açıklama kısımları denenmek için yapıldı bu zaten silinecekti. Böyle **************lıkla itham etmek çok yanlış.

Siteye girdiğimde Süperman Türkçe Dublaj İzle, Bilmen ne Türkçe Dublaj İzle diye eklenmiş kaç tane yazı var bunu yapmadan önce bana mesaj atıp böyle bir şey yapacağım haberiniz olsun daha sonra sileceğim diyebilirdin.

Burada sorun Domain parası değil, domain kaç kuruş, sorun telif hakları ihlalinden domain ve hosting bilgilerinde benim ismimin kabak gibi ortada olduğu için başımın ağrıma ihtimali.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Siteye girdiğimde Süperman Türkçe Dublaj İzle, Bilmen ne Türkçe Dublaj İzle diye eklenmiş kaç tane yazı var bunu yapmadan önce bana mesaj atıp böyle bir şey yapacağım haberiniz olsun daha sonra sileceğim diyebilirdin.

Burada sorun Domain parası değil, domain kaç kuruş, sorun telif hakları ihlalinden domain ve hosting bilgilerinde benim ismimin kabak gibi ortada olduğu için başımın ağrıma ihtimali.

Telif hakkı sorunu yaratacak hiçbir şey yapılmadıki... Diyorumki size hocam sitede hiçbir film yoktu sadece youtube'da yayınlanan fragmanlar vardı. Haklısınız demem lazımdı ancak zaten 1-2 gün sonra silecektim o film yazılarını sadece denemek için yapmıştım. Tur sitesini film sitesine dönüştüreceğim yoktu yani. Ancak böyle direk **************lıkla suçlamanız kötü olmuş. Ticaret yüzdeme bakın bunca zamana kadar kimseyi mağdur etmedim. Ancak böyle anlamadan dinlemeden insanları direk **************lıkla suçluyorsunuz. Üşenmeyip zahmet edip baksaydınız keşke film mi fragman mı diye...

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Telif hakkı sorunu yaratacak hiçbir şey yapılmadıki... Diyorumki size hocam sitede hiçbir film yoktu sadece youtube'da yayınlanan fragmanlar vardı. Haklısınız demem lazımdı ancak zaten 1-2 gün sonra silecektim o film yazılarını sadece denemek için yapmıştım. Tur sitesini film sitesine dönüştüreceğim yoktu yani. Ancak böyle direk **************lıkla suçlamanız kötü olmuş. Ticaret yüzdeme bakın bunca zamana kadar kimseyi mağdur etmedim. Ancak böyle anlamadan dinlemeden insanları direk **************lıkla suçluyorsunuz. Üşenmeyip zahmet edip baksaydınız keşke film mi fragman mı diye...

Hocam ben ticaret adamıyım, risk gördüğüm an müdahale ederim, oturup dur bakayım bu film mi yoksa fragman mı diye bakmam, Başlıkta ne yazıyor ? "Süperman 2013 Türkçe Dublaj izle" , bu ifadeden sonra filmin fragman olup olmadığına bakmam, google da bakmaz hatta artık bir çok danışmanlık firması telif yasaları için filmin kendisinden ziyade fragmanının bile yayınlamasına karşı posterler de dahil.

Uzun sözün kısası, bu hosting ve domain üzerinde öyle denemeleri yapma hakkınız yoktu domain ismime kayıtlıyken yok en azından. **************lık sadece birinin parasını gasp etmek değildir ayrıca. Ben şuna bakarım, maddi bir giderim oldu mu evet, eğer müdahale etmeseydim olabilme ihtimali var mıydı evet, gerisi boş.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Hocam ben ticaret adamıyım, risk gördüğüm an müdahale ederim, oturup dur bakayım bu film mi yoksa fragman mı diye bakmam, Başlıkta ne yazıyor ? "Süperman 2013 Türkçe Dublaj izle" , bu ifadeden sonra filmin fragman olup olmadığına bakmam, google da bakmaz hatta artık bir çok danışmanlık firması telif yasaları için filmin kendisinden ziyade fragmanının bile yayınlamasına karşı posterler de dahil.

Uzun sözün kısası, bu hosting ve domain üzerinde öyle denemeleri yapma hakkınız yoktu domain ismime kayıtlıyken yok en azından. **************lık sadece birinin parasını gasp etmek değildir ayrıca. Ben şuna bakarım, maddi bir giderim oldu mu evet, eğer müdahale etmeseydim olabilme ihtimali var mıydı evet, gerisi boş.

Tamam haklısınız hocam, sinemalar.com'da yakında kapanıyor. Fragman yayınlamaktan. Yapmayın hocam ben yıllardır bu işi yapıyorum. Fragman bu Youtube'da kendi yayınladıkları fragman. Yapmayın gözünüzü seveyim. Ben sizi mağdur edebilecek hiçbir şey yapmadım. Yasal bir suç değil kesinlikle. Araştırın.
Ancak sizin direk **************lıkla suçlamanız hata. Sizin sitenize emek verildi. Toplamda 8.000 kelime makale yazıldı ki bunun fiyatı zaten 80 liradır.

FilmTvTr FilmTvTr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek TSK
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
yasinaslan16 kullanıcı adıyla skype eklendi. kabul edermisiniz hocam ...

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
ozel yontem dediginiz sanirim video sitemap ve ayrica hocam arkadas kesinlikle hakli olasi bir davada siz degil o cezaya katlanacak sinemalar.com fragmanlari yayinlamak icin izin aliyor peki siz ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al