wmaraci reklam
lidertakipci

TTnet Roket Kampanyası

11 Mesajlar 3.174 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ThisRock ThisRock www.buraksakalli.org Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 25 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

TTnet‘in yeni kampanyası TTnet Roket geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Kampanya aslında oldukça başarılı ve ilgi çekici. Kampanya Superonline‘nın Turbo Buton kampanyasına benziyor.

TTnet müşterisi olarak kampanya haberi telefon ve mail yoluyla haber edildi. Bakıldığı zaman aşağıdaki kampanya görselinde söylenen pek gerçekci gelmiyor. Çünkü TTnet gibi bir firma nasıl ücretsiz böyle birşey yapabilir, muhakkak arkaplan başka birşeyler vardır diye düşündüm. Bu yüzden TTnet Müşteri Hizmetlerini aradım. Her zaman olduğu gibi müşteri temsilcisi ordan oraya ordan oraya aktarmayla en sonunda doğru yere bağladı. Altı üstü kampanya detaylarını alacaktım bunun için sülalemin altından girip üstünden çıktılar. Temsilci bilgileri en sonunda bilgileri vermeye başladı.

Kampanyaya katılım tamamiyle ücretsiz ve herhangi bir tahhahüt vermeye gerek yok. Çok ilginç yani TTnet gibi bir firma Adil Kullanım Kotası saçmalığına rağmen bu kampanyayla 24 saatliğine ADK‘ya takılmadan indirme yapabilmenizi sağlıyor. Acaba TTnet bu zamana kadar melekti de biz mi görmedik? Temsilciye başvurmak istediğimi söyledim. Tekrardan bütün bilgileri sordu. Kontrol ettiğini ve alt yapının uygun olmadığını söyledi. Birçok kişi belki de şöyle düşünebilir: “Alt yapın uygun değilse nasıl versinler o hızı?” mantıklı bir soru tabi ama burda kapitalizm devreye giriyor. Zamanında TTnet bize Fiber paketlerini tanıtmaya geldiğinde bize 1000mbite kadar olan paketlerden alabileceğimizi söylediler.

Alt yapı 1000Mbit’e kadar destekliyor ama 100Mbit’i desteklemiyor :) Kampanyaya TTnet Müşteri Hizmetlerinden, Online İşlem Merkezinden veya ROKET ADSL NO yazıp 6606′ya kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kaynak: http://www.buraksakalli.org/*****-roket-kampanyasi/

wmaraci
reklam

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Ben Türkcell super online kullanıyorum 35 TL kurumsal 8Mps 50Gb ADK var. Normade 65 TL ama kurumsal müşteri olarak giş yaptığınızda 35 TL geliyor. Hiç bir düşme gormedim 3 aydır kullanıyorum. Sürekli 8Mps.
steel

kişi bu mesajı beğendi.

serdar462 serdar462 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Frontend Developer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 131 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Online İşlem Merkezinden başvuruda sorun var :( şimdi kim uğraşıcak sms ve müşteri hizmetleriyle :confused:

ThisRock ThisRock www.buraksakalli.org Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 25 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

serdar462 adlı üyeden alıntı

Online İşlem Merkezinden başvuruda sorun var :( şimdi kim uğraşıcak sms ve müşteri hizmetleriyle :confused:

Hocam zaten en mantıklısı M.H aramak ama onlarda öyle bir uğraştırıyor ki. Ordan oraya bağlıyorlar, sürekli hat sahibi hakkında bilgi soruyor.

wmaraci
wmaraci

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Bunu denemeden önce popüler download sitelerinden premium alıp ondan sonra aktif etmek gerek sonra 24 saat boyunda paso film,oyun,belgesel indirmek lazım :D

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Uydunetim ben 20Mbit kullanıyorum AKN yok 1 günlük 100mbit yerine 20 mbit 30 gün alınca mis gibi dert yok tasa yok
steel

kişi bu mesajı beğendi.

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Bunu denemeden önce popüler download sitelerinden premium alıp ondan sonra aktif etmek gerek sonra 24 saat boyunda paso film,oyun,belgesel indirmek lazım :D

Belgesel ^^
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Uydunetim ben 20Mbit kullanıyorum AKN yok 1 günlük 100mbit yerine 20 mbit 30 gün alınca mis gibi dert yok tasa yok

Kaç lira ödüyorsunuz hocam peki uydunete ve çok sık kopmalar veya arızalar çıkıyormu internetle ilgili.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Kaç lira ödüyorsunuz hocam peki uydunete ve çok sık kopmalar veya arızalar çıkıyormu internetle ilgili.

kopma hiç olmuyor ping daima 8-15 arası fiyatı sitesinden bakabilirsiniz ben baya eski üyeyüm 60 tl ödüyorum. arıza falan yok

ipniz sabit oluyor ama onu bilmenizde fayda var :)

skandeniz skandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 656
  • Beğeniler 64 / 114
  • Ticaret 12, (%100)
***** 3li paket kullandım fibernet aylık 55 TL.Torrentle ve idm ile 3-3.5 mbit ile indiriyor :) Adil kullanım 75gb.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al