wmaraci reklam
lidertakipci

Geliyoo.com'da Webmaster Araçları İstek ve Öneriler.

46 Mesajlar 6.792 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

Haydut adlı üyeden alıntı

Son kez bir şey yazmak istiyorum,
Sizin gözünüzde domainin bi anlamı olmadığını görüyorum ve çok büyük bir yanlışa düşmüşsünüz.
Projeniz güzel, ama domaine bile yatırım yapmadıysanız diğer şeylere yatırım yaptınız mı, yapar mısınız bilemem.
K.gelsin.

Domain'e biz gereken yatırımı yaptığımıza inanıyoruz, dediğim gibi bu tamamen senin düşüncen, yatırım yaptığımız şeyler tahmin edemeyeceğin kadar çok, herkesin kendi prensipleri ve yatırım araçları vardır, biz daha çok teknolojiye, bilime ve altyapıya yatırım yapıyoruz. Çünkü bize lazım olan isimden daha çok gelecek teknolojiler. Cloud sunucu sistemlerinde Amazon ve OVH'ın sunucularını kullanıyoruz. Firewall ve ADN'de yine dünyanın önde gelenlerini ayrıca Semantic Web de bunlara dahil. Veri analizi ve geliştirme de yine Hadoop altyapısına uygun Datameer ve bazı ek araçlar kullanıyoruz. Ortalama aylık 700 TB lik bir data içerisinde muazzam bir çalışma sergiliyoruz. Nelere yatırım yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. 6 yıllık bir araçtırma sonucu 3 yıldır online olarak yayındayız. 9 Yıllıkbir birikim ile çalışıyoruz. 52 kişilik personel bunların 22'si yüksek mühendiz olmak üzere 32 Freelancer arkadaşımız bulunuyor. Geliyoo hakkında detaylıca bir araştırma yapmış olsaydın sanırım bu bilgilerin tamamına ulaşabilirdin.

Tekrar ilgine teşekkür ediyorum. (Lütfen konu hakkında devam edelim)

İyi forumlar.

wmaraci
reklam

lhteam lhteam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Domain : 8
Kullanılabilirlik : 0
Tasarım : 5
Logo : 3
Favicon : 1
Hız : 2
Algoritma : 7 -> Altyapı size aitmi bilmiyorum ama algoritmasını beğendim .

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

lhteam adlı üyeden alıntı

Domain : 8
Kullanılabilirlik : 0
Tasarım : 5
Logo : 3
Favicon : 1
Hız : 2
Algoritma : 7 -> Altyapı size aitmi bilmiyorum ama algoritmasını beğendim .

Değerlendirmen için teşekkür ediyorum altyapı tamamen bize ait. Geliştirmeler devam ediyor diğer konularda yeni tasarım yeni arayüz yeni algoritma ve çalışmaların ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi verildi. Şu anda kısım kısım güncelleme çalışmaları başladı. Geliyoo Browser ve GTKabin ile tüm sistemnler en iyi altyapı ve hatasız bir çalışma ile kullanıcı ile yıl başından itibaren buluşacak.

Tekra teşekkürler.

FathArsln FathArsln Co-Founder - R&D Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yük. Makina Müh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 448 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Haydut adlı üyeden alıntı

Son kez bir şey yazmak istiyorum,

Sizin gözünüzde domainin bi anlamı olmadığını görüyorum ve çok büyük bir yanlışa düşmüşsünüz.

Projeniz güzel, ama domaine bile yatırım yapmadıysanız diğer şeylere yatırım yaptınız mı, yapar mısınız bilemem.

K.gelsin.

değerli Haydut, domain tabiki ratsgele seçilen birşey değildir. böyle bir kanıya aratırma yapmadan varmak ne derece gerçekçi bir eleştiridir bunu buradaki arkadaşların yorumuna bırakıyorum ve daha öncede kısaca, başlıca sebeplerden birini konu içerisindeki cevaplarda yazmıştım fark etmemiş olabilirsiniz, içeriğe linke giderek ulaşabilirsiniz. http://wmaraci.com/forum/626507-mesaj28.html.

Görsel ve tema baştan aşağı yenilenecektir, bunlar göze çarpsa da küçük hatalardır biz şuanda sistemi ve algorirmayı geliştirmek ve güçlendirmek üzerine ar-ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu başlık altında webmaster ve site yöneticilerinin bir arama motoru ve diğer hizmetlerinden neler beklediğine dair ihtiyaçları belirleyip bize ait olan sistemimizi kullanıcılarımızın isteklerine cevap verecek farklı servisleri geliştirmek adına yoğunlaşılmasını hedeflemiştik.

Öneri, eleştiri ve tavsiyeleriniz için herkese teşekkürler bu konudaki fikirlerinizi almaya devam edelim, yardımcı olan arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ederiz.

saygılarımızla
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

yeni bi teknoloji Geliyoo ..
wmaraci
wmaraci

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
inceledim gayet hoş ve güzel bir alt yapıya sahip ama banamı öyle geldi bilmiyorum hız açısından çok zayıf geçişlerde bu iyice ortaya çıkıyor, bir kullanıcı için çok önemlidir tekrardan başarılar.
Batarya BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkürler altyapıda yeni yılda yeni güncellemeler olucak hız konusunda istenileni vermeyi hedefliyoruz. Tekrar ilginize teşekkür ediyorum.

Ek Olarak:

saydek adlı üyeden alıntı

inceledim gayet hoş ve güzel bir alt yapıya sahip ama banamı öyle geldi bilmiyorum hız açısından çok zayıf geçişlerde bu iyice ortaya çıkıyor, bir kullanıcı için çok önemlidir tekrardan başarılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al