wmaraci reklam

adult site açmak

73 Mesajlar 91.325 Okunma
smmexpress

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

herox adlı üyeden alıntı

Tamam hocam boş konuşma sende :)

Boş konuştuğumu ima eder gibisin, öyleyse neresi değilse iyi forumlar :)
herox

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yeninesil yeninesil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

Beddua edebilmen için sana ya da başkasına istekleri dışında kötülüğünün dokunması, hakkının yenmesi gerekir.
Senin bu arkadaş üzerinde hakkın olamayacağına göre beddua etmen zaten anlam taşımaz.
Diyeceksin ki günaha davet ediyor.
Zarar rızasıyla girene merhamet edilmez sözü sana ne hatırlatıyor?
Bir insanın içinde yoksa zaten sen onu başka bir yola sürükleyemezsin. (Mecburiyetler dışında, ki bu istisnai durumlar nefs-i ve meşr-u müdafaa durumları) Senin açtığın bir siteden başkası bir içerik izliyorsa bu onun içinde olduğu anlamına gelir. o zamanda senin o na merhamet etmen gereksiz olur.

Mevzuyu dönüp dolaşıp dini konulara bağlamayın o yğzden.

İki gıdım dini bilginizle burda insanlara yalan yanlış maval okumayın. Bir hadisi bile 8 bölüp insanlara yıllarca anlattığınız için insanlar artık dini bilgileri yanlış edinmeye başladı.

Varsa dini inancınız kendiniz yaşayın. Sen o siteye giriyorsan bu senin içinde olduğu içindir. Kimseye bunun vebalini yükleyemezsin. Beddua etmeyede Hak katında hakkın yoktur.

Ek Olarak:

tecrübe paylaşımı istemiş... senden dini mütalaa istememişt ki... ayrıca belki adam deist? tecrüben var demekki... ha sevap helal kısmındada tecrüben olamaz zaten. bir dini inancın varsa o inancın (semavi bir din ise kitabından) söylediklerinden yola çıkarsın ki o zamanda cennet, cehennem gibi yerleri göremediğinden tecrübeyle yine bahsedemezsin...

Kimsenin konusunada helal, haram gibi yaklaşamazsınız. Belki o nun parasıyla cami yaptıracak?
örneği mevcut burada... eroin kaçakçısının yaptığı camiiyi başbakan açtı yanı başımızda.. onlarada iki kelamınız olaydı keşke..

Varsa işini kolaylaştıracak tecrübeniz arkadaşa yazın. yoksa dini mütalaa yapmayın.

Çünkü kişi görüş istememiş. Tecrübe istemiş.o yüzden konu seni hiç bağlamaz.

Ha biri çıkıp dinimizin haram kıldığı şeyi/şeyleri göz göre göre soracak, akıl almaya kalkacak. Bizde elimiz, dilimiz bağlı izleyeceğiz? Yok öyle.

Siz akıl verin, fikir verin, tecrübelerinizi anlatın (ne de olsa o işlerde pek tecrübelisiniz) sonra bu şahıs gitsin sizlerin akıl verdikleri şeylerin yardımıyla açsın adult sitesini, benim insanımda sizin günahınıza ortak olsun.

Bunu mu istiyorsunuz? Kusura bakmayın, ben müslüman doğdum diye Allah'a şükür ediyorum. Bu müslüman kimliği korumaya, yaşatmaya ve diğer kardeşlerime anlatmaya çalışıyorum. Çöplükte bulmadım bu kimliği.

"Adult site izleyince insanın kimliği mi kaybolurmuş." Hem de nasıl kaybolur. Bağımlılık haline gelir, zevk düşkünü olur artık. Tatmin olmaz daha fazlasını ister. İhtiyaç halinden mecburiyet haline dönüşür.

Fimlerbizden 2 gıdım dini bilgimizle konuşuyoruz biz. Hadi kabul ettik bunu. O zaman sen bize daha çok şey anlat. Doğruları anlat. Haramı, helali anlat. Yapılan yanlışları anlat ki herkes bilsin gerçekleri. Yaz Kur'andan örnekleri hadisten örnekleri. Göster bize kim doğru kim yanlış söylüyor.

Bu şahıs, siz suyuna gitseniz çok güzel kafasına koyup açacaktı sitesini. Sonra bir başkası gelecek "ben daha güzel bir adult sitesi açacam" diyecekti. bir başkası gelecek "ben daha daha daha güzelini açacam" öbürü geelecek .... derken islam kültürü olacak sana haram-maram kültürü.

Gelgelelim biz islamdan bahsediyoruz ama adam belkide hiç müslüman değil. Napalım susalım, "ne yapıyorsa yapsın", "günahda yok ona nasıl istiyorsa öyle açsın sitesini". Mi diyeceğiz. Hayır. Niye çünkü işin ucu gün gelecek benim müslüman kardeşime dokunacak belki gün gelecek benim evladıma dokunacak.

Eğer bir yerde bir yanlışlık varsa elimle, elimde düzeltemezsem dilimle, dilimle düzeltemezsem kalbimle buğuzederim.

herox herox Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

yeninesil adlı üyeden alıntı

Ha biri çıkıp dinimizin haram kıldığı şeyi/şeyleri göz göre göre soracak, akıl almaya kalkacak. Bizde elimiz, dilimiz bağlı izleyeceğiz? Yok öyle.

Siz akıl verin, fikir verin, tecrübelerinizi anlatın (ne de olsa o işlerde pek tecrübelisiniz) sonra bu şahıs gitsin sizlerin akıl verdikleri şeylerin yardımıyla açsın adult sitesini, benim insanımda sizin günahınıza ortak olsun.

Bunu mu istiyorsunuz? Kusura bakmayın, ben müslüman doğdum diye Allah'a şükür ediyorum. Bu müslüman kimliği korumaya, yaşatmaya ve diğer kardeşlerime anlatmaya çalışıyorum. Çöplükte bulmadım bu kimliği.

"Adult site izleyince insanın kimliği mi kaybolurmuş." Hem de nasıl kaybolur. Bağımlılık haline gelir, zevk düşkünü olur artık. Tatmin olmaz daha fazlasını ister. İhtiyaç halinden mecburiyet haline dönüşür.

Fimlerbizden 2 gıdım dini bilgimizle konuşuyoruz biz. Hadi kabul ettik bunu. O zaman sen bize daha çok şey anlat. Doğruları anlat. Haramı, helali anlat. Yapılan yanlışları anlat ki herkes bilsin gerçekleri. Yaz Kur'andan örnekleri hadisten örnekleri. Göster bize kim doğru kim yanlış söylüyor.

Bu şahıs, siz suyuna gitseniz çok güzel kafasına koyup açacaktı sitesini. Sonra bir başkası gelecek "ben daha güzel bir adult sitesi açacam" diyecekti. bir başkası gelecek "ben daha daha daha güzelini açacam" öbürü geelecek .... derken islam kültürü olacak sana haram-maram kültürü.

Gelgelelim biz islamdan bahsediyoruz ama adam belkide hiç müslüman değil. Napalım susalım, "ne yapıyorsa yapsın", "günahda yok ona nasıl istiyorsa öyle açsın sitesini". Mi diyeceğiz. Hayır. Niye çünkü işin ucu gün gelecek benim müslüman kardeşime dokunacak belki gün gelecek benim evladıma dokunacak.

Eğer bir yerde bir yanlışlık varsa elimle, elimde düzeltemezsem dilimle, dilimle düzeltemezsem kalbimle buğuzederim.

Sen anlatamazsın kardeşim seni ancak senin gibiler anlar. Bunlar resmen neyse boşver ya. Seni çok iyi anlıyorum helal olsun. Burda bikaç şahıs var beni yiyecek nerdeyse. Zorlarına gitti beyefendilerin. :) Doğru söyleyeni dokuz değil dokuzyüz köyden kovarlar. Konuyu uzatmaya gerek yok bazı şahıslar boş konuştuğumuzu düşünüyorlar. Sen gereğini yaptın. İsteyen, istediğini yapsın salla.

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Yorumlar bakıyorum da kimi günah kimi izin vermem kimi yanlış vs vs ya arkadaşlar bu bir sektör kaldıki ICANN bile bu sektöre izin verip .xxx uzantıyı bu işle uğraşanlara verdi neyin kafasında bu millet anlamıyorum , site açacak arkadaşa tavsiyem bu iş türkiye de olmuyor olmazda nedeni de tib diye bir birim var burada yorum yapan kafada insanların toplandığı bir birim :) çıplak resim görmesinler hemen erişime kapatılıyor site.Boşa zaman kaybı farklı sektörlere kaymanı tavsiye ederim.
cortex herox

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

saydek adlı üyeden alıntı

Yorumlar bakıyorum da kimi günah kimi izin vermem kimi yanlış vs vs ya arkadaşlar bu bir sektör kaldıki ICANN bile bu sektöre izin verip .xxx uzantıyı bu işle uğraşanlara verdi neyin kafasında bu millet anlamıyorum , site açacak arkadaşa tavsiyem bu iş türkiye de olmuyor olmazda nedeni de tib diye bir birim var burada yorum yapan kafada insanların toplandığı bir birim :) çıplak resim görmesinler hemen erişime kapatılıyor site.Boşa zaman kaybı farklı sektörlere kaymanı tavsiye ederim.

Hocam bizde öyle diyoz zaten + islamı anlatıyoz suçlu oluyoz yani :)

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1777
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 48, (%100)
adult işinde çok para vardır ama riskli ve pis iştir. tecrübeniz yoksa hiç girmenizi tavsiye etmem.

muratbaloglu muratbaloglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek tasarım ve programlama
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 24 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeş sitenin girişine +18 koyusun ve kredi katı zorunluluğuekliyorsun kredi katı zorunluğu +18 kanıtlamak için ülkemizde de ****o yasak ama cinsel içerik yasal
Videolar araklama olacaksa yasal sorumluluğu büyük telif hakkı olan adamlar dünyanın neresinde olursan ol dava açarlar büyük para cezaları ödersin onun için seçtiğin içerik telif hakları konusunda güvenli olmalı yaptığı iş yasal olsun istiyorsan birinci önceliğin kredi kartı zorunluğu olsun daha sonra sözleşme hazırla taraflar sorumluluklar hata bunca dini yorum yapan arkadaşlar içinde tip not düş bütün günah sizin boynunuza de izlerseniz okursanız öbür dünyada cezası size diye ekle
Para kazanmasına gelince benim bildiğim
1. Sexshop ürünleri reklamları alıyorsun
2. xxx site reklamları alıyorsun
3. üyelikden para alıyorsun
4. 900 hat reklamı veya senin personelin
5. canlı sohbet video veya mesaj

hosting ve domain konusunda yasal yollardan ülkemizde servis sağlayıcılar var ve türkce domain kullanmada bi sakınca yok com.tr bile alabilirsin

ve işte buraya kadar okudukdan sonra salla kardeş dememeleri için size en yetkili ağızdan açıklama
Türk ******* dan
http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/877995-iste-turkiyenin-en-cok-****o-arayan-3-ili

bu yazıyı okuyupda yetişkin sitesi yapan arkadaşlarada sesleniyorum günahı sizin boynunuza :)

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)

herox adlı üyeden alıntı

Seni de ilgilendirmez :) görüş istemiş, görüş verdik sadece.

Boş konuşup kendini küçük düşürme daha fazla, istediği görüşü vermemişsin.
herox yasin7106gs

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

bonafide adlı üyeden alıntı

Boş konuşup kendini küçük düşürme daha fazla, istediği görüşü vermemişsin.

Yo küçük düştüğümü zannetmiyorum.

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)

herox adlı üyeden alıntı

Yo küçük düştüğümü zannetmiyorum.

o zaman arkadaşın sorduğu konu ile ilgili cevap ver de bir şey biliyor sansınlar seni.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al