wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemde %75 lik bir Hit Düşüşü Yaşıyorum

25 Mesajlar 5.147 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

santor adlı üyeden alıntı

ona dünden tıklıyorum Manuel Web spam işlemi bulunmadı. yazıyor öyle duruyor yeniden değerlendirme isteği göndermiş mi oluyoruz ? anlamadım :rolleyes:

Anında bu şekilde bi mail mi geliyor ? Yoksa incelemeye alındı talebi mi geliyor .

wmaraci
reklam

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)
anında bu şekilde yazıyor mail değil , web spam işlemi bulunamadı yazıyor başka sayfaya geçiip , hocam o sistem kalkmış olmasın ? sizde nasıl çıkıyor ?

şöyle yazıyor

Manuel işlemler için sitenizi denetleme
Siteniz Google arama sonuçlarında görünmüyorsa veya önceden olduğu kadar iyi performans göstermiyorsa, kalite yönergelerimizi ihlal ediyor olabilir. Sitenizi listede görmüyorsanız hesabınıza ekleyin ve sitenin sahipliğini doğrulayın.
site ismim ve
aşağıda da manuel spam işlemini denetleme butonu çıkıyor tıklayınca da manuel web spam işlemi bulunamadı yazıyor..

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

ona dünden tıklıyorum Manuel Web spam işlemi bulunmadı. yazıyor öyle duruyor yeniden değerlendirme isteği göndermiş mi oluyoruz ? anlamadım :rolleyes:

Orada tıkanırım işte , bende ki tüm sitelerde manuel spam uyarısı hep vardı , hiç onlarsız kalmadım . Sağlam sitede denedim evet uyarı olmayan sitede bu yöntemi kullanamıyormuşuz. Ama elbet bunun bir yolu olmalı söylenenler yapıldıktan sonra google gibi getir diyerek ana sayfa ve bağlantılı tüm urlleri seçerek yapabiliriz sanırım site içini komple yeniden analiz etmiş olacak google. Linkleri reddettiğiniz zaman da otomatik zaten işleme alıyor . Yine de manuel işlem uyarısı olmayan site için inceleme talebi linki varsa bir SEO uzmanı arkadaş gösterirse çok sevinirim.

Manuel işlemler sayasında bende de bu aşağıda ki hiç eksik olmaz ama ne sıralama ne hit kaybı ne pr cezası bişey de yaşamadım o özellik geldi geleli öyle duruyor hiç eksik olmadı :)

Sitenize yönelik doğal olmayan bağlantılar—etki yaratmaya yönelik bağlantılar
Google, bu sitedeki sayfalara işaret eden, doğal olmayan, yapay, yanıltıcı veya aldatıcı bağlantı düzeni algıladı. Bazı bağlantılar Web yöneticisinin denetimi dışında olabilir. Bu nedenle, bu sorun için sitenin tamamına yönelik sıralamayla ilgili bir işlem yerine doğal olmayan bağlantıları hedefleyen işlem gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi edinin.

Ek Olarak:

anında bu şekilde yazıyor mail değil , web spam işlemi bulunamadı yazıyor başka sayfaya geçiip , hocam o sistem kalkmış olmasın ? sizde nasıl çıkıyor ?

şöyle yazıyor

Manuel işlemler için sitenizi denetleme
Siteniz Google arama sonuçlarında görünmüyorsa veya önceden olduğu kadar iyi performans göstermiyorsa, kalite yönergelerimizi ihlal ediyor olabilir. Sitenizi listede görmüyorsanız hesabınıza ekleyin ve sitenin sahipliğini doğrulayın.
site ismim ve
aşağıda da manuel spam işlemini denetleme butonu çıkıyor tıklayınca da manuel web spam işlemi bulunamadı yazıyor..

Kalkmış değil de belki de o sayfa uyarı gelmeyen siteler için hiç olmamıştır bile . Tam emin değilim iyi hatırlayamıyorum ama manuel işlem uyarısı çıktı çıkalı her sitemde görüyorum onu o yüzden rahatça yeniden değerlendirme isteyebiliyorum.
santor

kişi bu mesajı beğendi.

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)
spam da rakip tanımam diyorsunuz yani :) teşekkürler yardımlarınız için iyi bayramlar :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

spam da rakip tanımam diyorsunuz yani :) teşekkürler yardımlarınız için iyi bayramlar :)

mecburen çalışma yapılan siteler arada google bunu yemedik diyor :) yedikleri de yeter bize . Size de iyi bayramlar :)
santor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al