freelance iş ilanları

Filmin Adresi Sınırsız Film

5 Mesajlar 1.309 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

main main trdizin.net - Siteni Ekle Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

• Site/Blog ismi: Sınırsız Film

• Site/Blog adresi: www.sinirsizfilm.org

• Açılış tarihi: 17.11.2013

• İçerik ve açılış amacı: Film Sitesi, HD Film izle, Full HD Film İzle

Desteklerinizi bekliyoruz Aşşağıda birkaç önerdiğim film mevcut.

• Korku Hikayeleri

• Yaramazlık Gecesi

• Paranoyak

• Korku Gecesi 2: Yeni Kan

• Uçaklar

Mybb Türkçe Destek Forumu >> mybbtr.com
wmaraci
reklam

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
1-) direk bot ile ekle deyip geçmişsiniz daha tıkladığım ilk film boş : http://sinirsizfilm.org/vay-basima-gelenler/

2-) Anasayfadaki film sayısını wp okuma ayarından 4 ve 4 ün katı yapın.

3-) Direk film adı yazmak pek te mantıklı değil. Bunu yapan siteler genelde filmizlesene.comtr tarzında yani google hiti olmayan sadece site takipçilerinden hit alan siteler yapar. Aramalarda bu şekilde üstlere çıkamazsınız.

4-) İlk konu ile ilgili bot ile eklerken üstte bahsettiğim sitenin son partları tek part fakat siz onu bot ile alınca 5. part gibi göstermiş. Bunu ayarlayın. Botla önce taslak kaydedin sonra taslağı düzenleyip yayınlayın.

5-) all in one seo kullanmıyorsunuz galiba ya da o tarz bir şey kullanmanızı tavsiye ederim.

açıklama özgünlüğünden bahsetmiyorum bile

uzun lafın kısası bu şekilde giderseniz asla hit alamazsınız. Ve 10 gün sonra frumda satılık film sitesi diye yazısını görürüz.

Dikkate alırsınız umarım dediklerimi ve baştan tekrar bu filmlerin hepsini düzenleyin. Zaten site yeni olduğundan index almamştır bu sayede sorun da olmaz. Son olarak galiba imleme ya da pingleme de yapmıyorsunuz eklediğiniz filmleri. Okunma sayısı görünmekte.

son bir şey daha galiba site haritanız da yok sitemap.xml yazdım 404 verdi. Hocam önce siteyi tam ayarlayın sonra içerik girin. İyi geceler.

ek olarak yaz yaz bitmedi fakat altyazı ve dublaj diye kategori var ve fakat bunları filmlerde kullanmıyorsunuz hocam azıcı dikkat :)

üstteki manşeti de bir kategori belirtin ve kategoriden astgele yapın son yazılar yapınca bir anlamı kalmıyor :)
main

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

aakinci adlı üyeden alıntı

1-) direk bot ile ekle deyip geçmişsiniz daha tıkladığım ilk film boş : http://sinirsizfilm.org/vay-basima-gelenler/

2-) Anasayfadaki film sayısını wp okuma ayarından 4 ve 4 ün katı yapın.

3-) Direk film adı yazmak pek te mantıklı değil. Bunu yapan siteler genelde filmizlesene.comtr tarzında yani google hiti olmayan sadece site takipçilerinden hit alan siteler yapar. Aramalarda bu şekilde üstlere çıkamazsınız.

4-) İlk konu ile ilgili bot ile eklerken üstte bahsettiğim sitenin son partları tek part fakat siz onu bot ile alınca 5. part gibi göstermiş. Bunu ayarlayın. Botla önce taslak kaydedin sonra taslağı düzenleyip yayınlayın.

5-) all in one seo kullanmıyorsunuz galiba ya da o tarz bir şey kullanmanızı tavsiye ederim.

açıklama özgünlüğünden bahsetmiyorum bile

uzun lafın kısası bu şekilde giderseniz asla hit alamazsınız. Ve 10 gün sonra frumda satılık film sitesi diye yazısını görürüz.

Dikkate alırsınız umarım dediklerimi ve baştan tekrar bu filmlerin hepsini düzenleyin. Zaten site yeni olduğundan index almamştır bu sayede sorun da olmaz. Son olarak galiba imleme ya da pingleme de yapmıyorsunuz eklediğiniz filmleri. Okunma sayısı görünmekte.

son bir şey daha galiba site haritanız da yok sitemap.xml yazdım 404 verdi. Hocam önce siteyi tam ayarlayın sonra içerik girin. İyi geceler.

ek olarak yaz yaz bitmedi fakat altyazı ve dublaj diye kategori var ve fakat bunları filmlerde kullanmıyorsunuz hocam azıcı dikkat :)

üstteki manşeti de bir kategori belirtin ve kategoriden astgele yapın son yazılar yapınca bir anlamı kalmıyor :)

Hey maşallah, bu konuda bilginiz çok sanırım. Çok teşekkürler. Sitemap hemen yapıyorum filmleri dediğin gibi taslak olarak kaydedip sonra yayınlıyacağım dediğin gibi bunu atlamışım. Üstteki manşet korku bölümünü seçiyorum. :) All in seo kurmayı bilmiyorum googleden araştırıp yapmaya çalışacağım. Açıklamaları kendim yazacağım.

2-) Anasayfadaki film sayısını wp okuma ayarından 4 ve 4 ün katı yapın. Bunu anlamadım açarsanız :)

Ne gibi başlıklar girebilirim?

Çok teşekkürler önerilerini dikkate alıp uygulamaya başlıyorum :)

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

main adlı üyeden alıntı

Hey maşallah, bu konuda bilginiz çok sanırım. Çok teşekkürler. Sitemap hemen yapıyorum filmleri dediğin gibi taslak olarak kaydedip sonra yayınlıyacağım dediğin gibi bunu atlamışım. Üstteki manşet korku bölümünü seçiyorum. :) All in seo kurmayı bilmiyorum googleden araştırıp yapmaya çalışacağım. Açıklamaları kendim yazacağım.

2-) Anasayfadaki film sayısını wp okuma ayarından 4 ve 4 ün katı yapın. Bunu anlamadım açarsanız :)

Ne gibi başlıklar girebilirim?

Çok teşekkürler önerilerini dikkate alıp uygulamaya başlıyorum :)

ideal 16 yapın hocam okunma ayarından ki anasayfada filmler listelenirken 4,4,2 listelenmiş çünkü 10 yapılmış otomatik orası bu durumda da görüntü açısından iyi değil. 16 olursa tam görünür.

Film başlığını da film dublaj ise Elma türkçe dublaj Tek Parça izle yazarsınız etiketlere de elma 720p izle, elma full hd izle, apple izle yazarsınız 3 tane idealdir. bu şekilde iyi olur. Film altyazılı ile dublaj yerine altyazılı yapar eğer yerli film ise yerli filmi yazarsınız türkçe dublaj yerine.
main

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Anladım hocam Skype adresiniz varsa özel mesajdan atabilirmisiniz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al