wmaraci reklam

1 gecede google sıralamalarında 8 sayfa geriledim

21 Mesajlar 3.521 Okunma
smmexpress

burakerkoc burakerkoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar 22.11.2013 cuma sabahı saat 10:30dan sonra sitemin hiti bıçak kesercesine kesildi. Sitemin yaklaşık günlük 1000 tekil hiti bulunmaktaydı. Sitem Torrent film indirme üzerine ve açalı yaklaşık 25 gün oldu. konuları kesinlikle bot vs. yöntemlerler açmayıp manuel olarak özenerek oluşturmaktayım.Sitem yeni olmasına rağmen benide şaşırtmıştı 15 gündür 500-1000 tekil hit almaktaydım ve hd film indir kelimesinde ilk sayfada hatta ilk sıraya geldiğim günler oldu ve diğer film isimleri ile arattığımdada ilk sayfada yer almaktaydım. Sitemin adresi : www.hdfilm-indir.com . Şimdi size sormak istediğim webmaster araçlarından baktım sorguladım hiç bir şekilde ban sandbox vs. bulunmamakta fakat neden bu şekilde oldu tüm aramalarda 8-10. sayfalara düştüm aklıma takılan birde şu var her açtığım konuya etiket olarak 2-3 etiket ve seo alanına 2-3 anahtar kelime eklemekteyim. mesela hızlı ve öfkeli indir , hızlı ve öfkeli torrent indir şeklinde 2 en fazla 3 tane ekliyorum acaba bunlarınmı zararı oldu spam olarak görüldü. sitemde 75 civarı film bulunmakta ve google da 300 sayfam bulunmkta sitemin bu duruma düşme nedeni acaba tag'larmı biraz uzun bi yazı oldu ama inş durumumu anlatabilmişimdir yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

TanerGuner TanerGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar muhendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
bu sorun bendede var.. chatsarayi.com sohbet sitem vardir, ve 6 ay once sesli chat siralamasinda 2 sayfadayken birden siralamalardan kalkti, nedeni anlayamadim.. insallah biri guzel bir cvp yazarda nedeni oreniriz
Kombici34

kişi bu mesajı beğendi.

kodinternet kodinternet "Impossible" is undefined Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
illegal içeriklerde google' ın gizli bir filtreleme uygulaması mümkündür. herhangibir teşhiste site sahiplerine bildiride bulunmama hakkı da google' a ait.

örneğin illegal olarak google' da "****o" kelimesini yazarak aramaya başlıyorum fakat bana kelime grupları önermiyor. Yalnız ****o kelimesini arattığımda sayfaları gösteriyor.

yine alt filtreleme olarak aranan illegal içerik içerisinde yasaklanan terimler söz konusu olabilir. örneğin @burakerkoc un sitesinde "Muhteşem Gatsby Hd Torrent İndir" aramasını google' da yaptığımda sayfanın en alt kısmında;

US Digital Millennium Copyright Act kapsamında aldığımız bir şikayet nedeniyle, 1 sonucu bu sayfadan çıkardık. Arzu ederseniz, ChillingEffects.org adresindeki bu sonuçların çıkarılmasına neden olan DMCA şikayetini okuyabilirsiniz.

yukarıdaki yazı bulunmakta. Google bunun yerine şu daha iyi bir sonuç ya da bu yararlı değil zararlı vb.. algoritmaları bünyesinde işlemekte ve bunu site sahiplerine bildirmeme hakkında sahiptir.

Kombici34 Kombici34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

TanerGuner adlı üyeden alıntı

bu sorun bendede var.. chatsarayi.com sohbet sitem vardir, ve 6 ay once sesli chat siralamasinda 2 sayfadayken birden siralamalardan kalkti, nedeni anlayamadim.. insallah biri guzel bir cvp yazarda nedeni oreniriz

Kardeş selam, web siten büyük oranda manuel spama takılmıştır, Manuel spamının 2 nedeni var aldığın linkerlden kaynaklanan bir sorun veya boş içerikten kaynaklanan bir sorundan dolayı google siteni sıralamalardan siliyor veya 10. sayfalara atıyor. webmaster tools dan gerekli işlemleri yapabilirsin. Orda nedeni yazıyor boş içerik uyarısı alıyorsan web sitenin içeriğini sil komple, sonra özgün uzun ve açıklayıcı 3 - 4 makale gir, Yeniden değerlendirme isteğinde bulun düzelir. Link konusunda sorun varsa ondada araştırıp tek tek link kaldırt..
TanerGuner

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Peki hocam benim ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemeliyim acaba sitemdeki tüm etiketleri kaldırsam faydası olurmu ne yapmalıyım yardım

kodinternet kodinternet "Impossible" is undefined Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

burakerkoc adlı üyeden alıntı

Peki hocam benim ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemeliyim acaba sitemdeki tüm etiketleri kaldırsam faydası olurmu ne yapmalıyım yardım

eğer yasaklı liste durumu söz konusu değilse, (spam,tehlikeli içerik, virüs uyarısı vb.) hiç bir şey yapma. Google dizinine sayfaların ekleniyor ve indexde görüntüleniyorsa üst sıralara çıkmak için rekabet analizi yapmalısın.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Peki hocam ilk siralardayken neden birden bukadar dusus oldu hic bir sekilde webmaster araclarindada mesaj yok acaba filtreye filanmi takildim

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Eğer backlink çalışması yaptırdıysan google algoritmasına takılmışsındır eğer backlink çalışması yaptırmadıysan diğer rakip sitelerinin aşırı link kasımı yapmışlardır sitene bu yüzden olabilir backlinkleri kontrol et eğer adult yada bilmediğiniz sitelerden backlink geliyorsa googleye link reddetmeden yolla

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
sadece sitemi ilk actigimda toplistlere uye olup linklerini koymustum alexada 3 tane linkim gorunuyo onunla bi ilgisi varmidir birden dususumun

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)
Yeni bir domaine 301 yönlendirmesi yap kısa zamanda eski konumuna geri dönersin. Düşen domainle uğraşmak hem masraf hem zahmet, tekrar çıkarmak maalesef oldukça zor oluyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al