wmaraci reklam

1 gecede google sıralamalarında 8 sayfa geriledim

21 Mesajlar 3.524 Okunma
smmexpress

burakerkoc burakerkoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
peki 20 gun sonra o domainde ayni olurmu yani yaptigim bi hatami var acaba

Ek Olarak: Arkadaşlar 301 yönlendirmesini dün yeni domainime yaptım google a bildirdim ve site haritası yükledim bugün siteme hit gelmeye başladı kelimelerimde yerlerimide aldım hd film indir kelimesinde 1.sayfa 3.cü sıraya geldim ilk günden inş ilerleyen günlerde yine sorun yaşamam herkeze teşekkürler.

wmaraci
reklam

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

burakerkoc adlı üyeden alıntı

peki 20 gun sonra o domainde ayni olurmu yani yaptigim bi hatami var acaba

Ek Olarak: Arkadaşlar 301 yönlendirmesini dün yeni domainime yaptım google a bildirdim ve site haritası yükledim bugün siteme hit gelmeye başladı kelimelerimde yerlerimide aldım hd film indir kelimesinde 1.sayfa 3.cü sıraya geldim ilk günden inş ilerleyen günlerde yine sorun yaşamam herkeze teşekkürler.

Sorunu halletmene sevindim. Şekil A'da da gördüğünüz gibi biraz cesaret ile Google algoritmaları çözülebiliyormuş :)

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Evet hocam inş ileriki zamanda bu gibi probler yaşamam yaşarsakta bakcaz artık çaresine pes etmek yok şuan için çok şükür memnunum bakalım hayırlısı artık.

lodos111 lodos111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek ilaçlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Burak google belirli aralıklarla güncelleme yapar. Eğer yanlış bulduğu şeyler olursa seni sendbox.a koyar veya sıralamada aşağı alır. Ben türkiyede bir kaç kere seo yaptırdım hepsi hüsran oldu. Çoğu eksik bilgiyle, çok biliyormuş gibi yapıyor.
Sonra amerikada bir firmayla görüştüm. Hem bizimkilerden daha ucuz hemde işi çok iyi bildiklerini farke etiim.Şimdi onlara seo yaptırıyorum. Aramalarda bayağı iyi yerlere geldim.
Çünkü onlar güncellemelerden etkilenmeyeceğimi söylediler. Fakat bize sormadan sitenize bir şey yapmayın. Ne gerekiyorsa biz size söyleriz demişlerdi. Ben de buna uydum.
Size tavsiyem sitenizi, bilen uzmanlara bırakın...
Geri yazılan bir çok şey savsata.....
ulascan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

thepeace thepeace Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bu olay tüm bu tarz sitelerde oldu google yine bu sitelere yönelik bir güncelleştirme yaptı sanırım.

ulascan ulascan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek kurye
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
kurye
kelımesını googlede yukarı cıgaracak arkadas lazım varsa ilgılı arkadaslar goruselım

Ek Olarak:

lodos111 adlı üyeden alıntı

Burak google belirli aralıklarla güncelleme yapar. Eğer yanlış bulduğu şeyler olursa seni sendbox.a koyar veya sıralamada aşağı alır. Ben türkiyede bir kaç kere seo yaptırdım hepsi hüsran oldu. Çoğu eksik bilgiyle, çok biliyormuş gibi yapıyor.
Sonra amerikada bir firmayla görüştüm. Hem bizimkilerden daha ucuz hemde işi çok iyi bildiklerini farke etiim.Şimdi onlara seo yaptırıyorum. Aramalarda bayağı iyi yerlere geldim.
Çünkü onlar güncellemelerden etkilenmeyeceğimi söylediler. Fakat bize sormadan sitenize bir şey yapmayın. Ne gerekiyorsa biz size söyleriz demişlerdi. Ben de buna uydum.
Size tavsiyem sitenizi, bilen uzmanlara bırakın...
Geri yazılan bir çok şey savsata.....

güzelmiş peki biz nasıl ulasırız kendilerine benimde saglam bir seo ya ihtiyacım var yardımcı olurmusun arkadas

lodos111 lodos111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek ilaçlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

ulascan adlı üyeden alıntı

kurye
kelımesını googlede yukarı cıgaracak arkadas lazım varsa ilgılı arkadaslar goruselım

Ek Olarak:

güzelmiş peki biz nasıl ulasırız kendilerine benimde saglam bir seo ya ihtiyacım var yardımcı olurmusun arkadas

sitenizin adını yazarmısınız.

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Yeni bir domaine 301 yönlendirmesi yap kısa zamanda eski konumuna geri dönersin. Düşen domainle uğraşmak hem masraf hem zahmet, tekrar çıkarmak maalesef oldukça zor oluyor.

Merhaba http://oyunlar1i.com olan site adresimi http://mistikoyun.com olarak değiştirdim 301 yönlendirmesi yapıp adres değişikliği bildirimi gönderdim 1-2 ay oldu çoğu index yeni adrese geçti fakat önceden ilk sırada olduğum bazı oyunlarda ilk 500 de bile çıkmaz hale geldi site ne yapmalıyım hitimin %90 ını kaybettim lütfen yardım edin bu arada bu mesajı normalde konu açarak atacaktım fakat mesajınız dikkatimi çekti mistikoyun.com da önceden kullanılmış ve düşmüş bir domain fakat düştükten 3 ay sonra ben almışım farkında değildim alırken onunla ilgili olabilir mi bu sorun
lodos111

kişi bu mesajı beğendi.

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

Merhaba http://oyunlar1i.com olan site adresimi http://mistikoyun.com olarak değiştirdim 301 yönlendirmesi yapıp adres değişikliği bildirimi gönderdim 1-2 ay oldu çoğu index yeni adrese geçti fakat önceden ilk sırada olduğum bazı oyunlarda ilk 500 de bile çıkmaz hale geldi site ne yapmalıyım hitimin %90 ını kaybettim lütfen yardım edin bu arada bu mesajı normalde konu açarak atacaktım fakat mesajınız dikkatimi çekti mistikoyun.com da önceden kullanılmış ve düşmüş bir domain fakat düştükten 3 ay sonra ben almışım farkında değildim alırken onunla ilgili olabilir mi bu sorun

Seo biraz kumar gibidir, her zaman istediğin zarlar gelmiyor maalesef :) Ama söylediğin gibi domainin eski olmasından kaynaklanıyor olabilir, benim 301 denediğim domainler sıfırdı.
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Dediğiniz gibi olabilir bende sıfır domainle yaptım 3-4 gün sonra hitime kavuştum hatta şuan eskisinden bile yüksek :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al