lostyazilim

Android & Bilgisayar Paylaşım Forumu Açılmıştır

3 Mesajlar 671 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

esmer3535 esmer3535 andro-tek.com>BayyEsmer Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Site Adresimiz: www.andro-tek.com
Katagori: Android Ve Bilgisayar İçin > oyun,uygulama,proğram,antivirüs,rom,root,android haber,vs
Amaç: Üyelere ve Ziyaretçilere sürekli kaliteli hizmet vermek

Merhaba arkadaşlar sitemiz 16.09.2013 Tarihinde yayın hayatına başlamıştır.
Sitemiz bundan sonrada kesintisiz hizmet verecektir.
Hedefimiz wmaracı gibi sayılı büyük siteler arsında olamak ve büyümektir bunu için gece gündüz kesintisiz paylaşımlarımız sürmektedir. Sitemiz açılalı Kısa bir süre olmasına rağmen üye sayımız 6000 lere geldi ve Online rekorumuzda 4,648 Kullanıcı İle 02.10.2013 Tarihinde, Saat 22:55 Gerçekleşmiştir.
Eğer isterseniz sitemizi ziyaret edebilir üye olabilir paylaşım yapabilir hatta çevrim içi sürenize görede admin olabilirsiniz. Paylaşımcı Yönetici alımlarımız sürmektedir.
Sitemizde gerçekten iyi vakit geçirebileceğinizi söylemek isterim. İlginiz için teşekkürler...

Not: Sitemizde kısa süreli seo ve tema çalışması oldu bu çalışmayı yapan xpserkan hocamıza ben buradan çok teşekkür ediyorum gerçekten yaptığı işin hakkını vererek çalıştı zaten siteye girip yapılanları görmemeniz imkansızdır. Hele hele sohbet kısmının yanına yaptığı reklam alanıyla gerçekten beni çok şaşırttı bu alanı sizlerinde istyeceğinden çok eminim. Tekrardan xpserkan hocaya teşekkürler.
uguur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
Harika bir forum olmuş hemen üye oluyorum bu arada tüm yazıları kalın yazmak yasak düzeltirseniz iyi olur iyi günler.

Uğur Gündüz Tasarım

esmer3535 esmer3535 andro-tek.com>BayyEsmer Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

uguur adlı üyeden alıntı

Harika bir forum olmuş hemen üye oluyorum bu arada tüm yazıları kalın yazmak yasak düzeltirseniz iyi olur iyi günler.

Görüşleriniz için teşekkürler hoş geldiniz ozaman sizde aramıza paylaşımlarınızıda bekleriz.. bu arada bilgi verdiğiniz için teşekkürler tanıtım yazısı düzenlenmiştir
Saygılar...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al