freelance iş ilanları

Yine Bir Google Geriletmesi

10 Mesajlar 1.275 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

PhpCode PhpCode Aslı ile Mecnun Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 64 / 43
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim. daha düne kadar 3. sayfada olan sitem, güncel tutup hit almama, ve hiçbir hile hurda yapmamama rağmen 3. sayfadan 11. sayfaya geriledi. Bu ne kadar normal olabilir? sitem yeniotokokusu.com ne yapmam gerekir bu konu hakkında ?

wmaraci
reklam

S4L1M S4L1M Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SeninFilminHD´de Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 47 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
google bi güncelleme getirdi ondandır mesela film sitemi google da " senin filmin hd " olarak arattığımda hiç çıkmıyodu güncellemeden sonra arattığımda 1.sayfanın 5.kısmında çıkıyo :)

• Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 64 / 43
  • Ticaret 7, (%100)

S4L1M adlı üyeden alıntı

google bi güncelleme getirdi ondandır mesela film sitemi google da " senin filmin hd " olarak arattığımda hiç çıkmıyodu güncellemeden sonra arattığımda 1.sayfanın 5.kısmında çıkıyo :)

peki ne yapmam gerekir,hem aynı anahtar kelimede bir kaç sitem daha var onlarda bir sorun yok. birşeyler yapmam gerekiyor ne yapmalıyım

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Google Sıralamalarında değişiklikler çok olur, özellikle son güncellemelerden sonra daha çok olmaya başladı.Ben kendi sitemden yola çıkarsam benim sitem yeni bir siteydi şuanda 4 ay dolacak ve ben Beylikdüzü Web Tasarım kelimesinde 1.sayfa hedefliyorum hatta 1.sıra hedefliyorum.Son 3 haftadır günde bir kaç işlemle siteyi yükseltiyorum fakat 150 küsurlerden girdiğim sıralamaya sırasıyla 87 lere geldim daha sonrasında birden kayboldum ilk 500 de yoktum.Sonra tekrar 130 lardan sıralamaya girdim, daha sonrasında 35 te sabitledim.Sürekli çalışma yapmama rağmen 1 hafta sıralamam değişmedi, ama bir gün açtığımda 8.sıradaydı, sonra yine değişkenlik gösterdi 2.sayfaya düştü gel gitler ama hiç pes etmedim şuanda 4.sıradayım.Yakında inşaallah 1.sırayıda alacağım.Pes etmeden, özgün içerikler girmeye devam etmelisin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 64 / 43
  • Ticaret 7, (%100)
oto kokusu anahtar kelimesinde 1. sayfa 1. sırada olan sitem tamamen googledan kayboldu. hadi gelir dedik 1 ay geçti çalışmalara devam etmeme rağmen hala ortalarda yok. şimdi de bu olay. artık çıldırmak üzereyim.

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Ayrıca site olarakta bence tasarımı komple değiştirmen faydalı olabilir..

Ek Olarak:

PhpCode adlı üyeden alıntı

oto kokusu anahtar kelimesinde 1. sayfa 1. sırada olan sitem tamamen googledan kayboldu. hadi gelir dedik 1 ay geçti çalışmalara devam etmeme rağmen hala ortalarda yok. şimdi de bu olay. artık çıldırmak üzereyim.

Bazen akıl almaz işler olabilir ama genel anlamda benim gördüğüm ve analiz ettiğim, sitelerinize yeteri kadar ilgi göstermemektir.Sıralamada sabitlendikten sonra herhangi bir çalışma yaptırmamak haliyle siteyi güncellemeden sonra alt sıralara itebiliyor.Benimde Avcılar Web Tasarım kelimesinde 1.sırada olan bir sayfam şuanda 4 lere 5 lere geriledi, çünkü o siteme içerik girmemeye hiç ilgilenmemeye başlamıştım.Bazı nedenlerden biride, rakiplerin sizden daha çok çalışmasıdır.Yinede 500 den kaybolmayı açıklayacak bir cümlem yok..

NDorteOrg NDorteOrg www.ndorte.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster, Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Sizin sitenizi en son muayene ettiğimizden beri hiç bir değişiklik yapmamışsınız. Önerdiğim değişiklikleri yapmanızı tavsiye ederim.

• Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 64 / 43
  • Ticaret 7, (%100)

NDorteOrg adlı üyeden alıntı

Sizin sitenizi en son muayene ettiğimizden beri hiç bir değişiklik yapmamışsınız. Önerdiğim değişiklikleri yapmanızı tavsiye ederim.

pek anımsayamadım :/

AHM AHM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek DESİGNER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
web sitem 2 ay gerilemişti google bazen enteresan işler yapabiliyor. siteni bakımdan geçir seo optimizasyonu konusunda

• Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 64 / 43
  • Ticaret 7, (%100)

AHM adlı üyeden alıntı

web sitem 2 ay gerilemişti google bazen enteresan işler yapabiliyor. siteni bakımdan geçir seo optimizasyonu konusunda

neler yaptım da olmadı. Beklemedeyiz bakalım. Zaman ne gösterecek

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al