wmaraci reklam

Satış:Uygun Olmayan Fiyata Makale,Seo,Alan Adı,Sosyal Medya Çekimleri Yapılır

13 Mesajlar 1.627 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Bu konuyu tepki olarak açtım çoğu kişi artık konuların başlıklarına uygun fiyatlı yazıyor işin garibi ise bunu yazanlardan bazılaır piyasanın üstünde fiyat veriyor bazılarıda piyasaya uyumlu veriyorki müşterilerin onları şeçmesi için bir sebep olarak düşünülğnüyor bu başlık.

Forumdaki bir diğer soruda türk webmasterlığı programcılığı android platformu neden gelişmiyor sorusu.İşte sürekli aynı şeyleri yaptığımız ve kendimizi taklit ettiğimiz için.Çin kendi işletim sisitemini çıkardı her ülke androidi kendine göre tekrar yazdı türkiye ise başka sitelerden apk linklerini çekip paylaşan android uzmanları (!) ile kaldı.

Diğer bir konu ise kendimize entegre edebildiğimiz servisler konusunda .
Geçen mecburiyetten 1tkus diye adfly tarzı türk reklam şirketine takıldım bi link için 6 kere tekrar tıkla dedirttiler.Eğer bişeyide yapabiliyorsak helalinden yapalım böyle adamı sonunda küfür ettirerek değil.Zaten site adfly scriptine benzetilmeye çalışılmış ama logosu bile png formatında değil gösterilmesi gereken reklam abode yi hata verdiyor veya reklam kodları çalışmıyor gibi birçok eksik mevcut.

wmaraci
reklam

shacihasanoglu shacihasanoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci, e ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bende uyarayım diyecektim :D

Türkiye'nin En Güncel Alışveriş Sitesi | www.gelecekevimde.com

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

shacihasanoglu adlı üyeden alıntı

Bende uyarayım diyecektim :D

Çok komik.Yaş kaçtı ? Ama hani uyugun olmayan fiyata hizmet versem kimsenin beni uyarmaya hakkı yok hizmeti veren benim istersem 1 tanıtım yazısını 900 Tl ye satarım

shacihasanoglu shacihasanoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci, e ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Bir Yazı adlı üyeden alıntı

Çok komik.Yaş kaçtı ? Ama hani uyugun olmayan fiyata hizmet versem kimsenin beni uyarmaya hakkı yok hizmeti veren benim istersem 1 tanıtım yazısını 900 Tl ye satarım

AKrdeşim sen bugün pek iyi değilsin heralde ya da anlama problemin var. Yaşımda yazıyo orada. Kötü niyetle bir şey demedim. Ama işte anlayabilmek önemli bir erdem.

Türkiye'nin En Güncel Alışveriş Sitesi | www.gelecekevimde.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

shacihasanoglu adlı üyeden alıntı

AKrdeşim sen bugün pek iyi değilsin heralde ya da anlama problemin var. Yaşımda yazıyo orada. Kötü niyetle bir şey demedim. Ama işte anlayabilmek önemli bir erdem.

Forumda 20 yaşındayım diyen çok -18 gördük... Hayır iste gelişmememizin bir ayağıda sürekli biribirimize laf sokuyoruz hemen konuyu okumadan şikayet etme merakı vsr çığumuzda sende sikayte dşyince sinirlendim doğal olarak oturup yazdığım konu baktalanacaktı eper - bişi yazsaydın

OsmanOkkes OsmanOkkes KravatAdam Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

Forumda 20 yaşındayım diyen çok -18 gördük... Hayır iste gelişmememizin bir ayağıda sürekli biribirimize laf sokuyoruz hemen konuyu okumadan şikayet etme merakı vsr çığumuzda sende sikayte dşyince sinirlendim doğal olarak oturup yazdığım konu baktalanacaktı eper - bişi yazsaydın

Arkadaşı savunmak değil meselem ama başka şeylere karşı olan siniri forum kullanıcılarından çıkaramazsınız. Bu yazıyı da yazmayayım dedim ama zorunlu hissettim kendimi.

Arkadaş size şikayet v.s belirtmemiş. Sadece sizin "uygun olmayan fiyatta" yazınızı yanlış yazdığınızı düşünerek sizi uyaracağını fakat konuyu okuyunca ayıktığından bahsetmiş fakat siz de bu başka olaylara karşı olan sinirinizi arkadaştan çıkardığınız için tartışma başlamış.

Bu arada siz de söylemişsiniz 1 tanıtım yazısını 900TL'ye satarım diye evet hakkınız var. Ama bu hak sadece siz de değil. "Uygun fiyata Makale,Seo,Alan Adı,Sosyal Medya Çekimleri Yapan" kişinin de hakkı. İstediği gibi kampanyasını da, sloganını da konu başlığına yazar ve satışını yapar.

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Osman Ökkeş adlı üyeden alıntı

Arkadaşı savunmak değil meselem ama başka şeylere karşı olan siniri forum kullanıcılarından çıkaramazsınız. Bu yazıyı da yazmayayım dedim ama zorunlu hissettim kendimi.

Arkadaş size şikayet v.s belirtmemiş. Sadece sizin "uygun olmayan fiyatta" yazınızı yanlış yazdığınızı düşünerek sizi uyaracağını fakat konuyu okuyunca ayıktığından bahsetmiş fakat siz de bu başka olaylara karşı olan sinirinizi arkadaştan çıkardığınız için tartışma başlamış.

Bu arada siz de söylemişsiniz 1 tanıtım yazısını 900TL'ye satarım diye evet hakkınız var. Ama bu hak sadece siz de değil. "Uygun fiyata Makale,Seo,Alan Adı,Sosyal Medya Çekimleri Yapan" kişinin de hakkı. İstediği gibi kampanyasını da, sloganını da konu başlığına yazar ve satışını yapar.

Zaten türkiyenin teknolojide geride kalmasının sebebi herkesin kendi kafasına göre gitmesi

OsmanOkkes OsmanOkkes KravatAdam Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

Zaten türkiyenin teknolojide geride kalmasının sebebi herkesin kendi kafasına göre gitmesi

Birçok sektöre birçok forumda fiyat olarak alt limit uygulaması getirildi. Bu da çok iyi oldu. Fakat ben özellikle kendi alanımda konuşacak olursam şuan makale işi bulamıyorum...

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
İnsan, "Bu ülkede neden teknoloji gelişmiyor?" diye oturup tespitlerde bulunmaktan ziyade "Acaba ben teknolojinin gelişmesi için ne yaptım?" diye sormalı kendine.
Sürekli bu durumdan şikayet edecek, eleştirecek çenemiz var ama icraat yok.

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Kurşun Kalem adlı üyeden alıntı

İnsan, "Bu ülkede neden teknoloji gelişmiyor?" diye oturup tespitlerde bulunmaktan ziyade "Acaba ben teknolojinin gelişmesi için ne yaptım?" diye sormalı kendine.
Sürekli bu durumdan şikayet edecek, eleştirecek çenemiz var ama icraat yok.

Bu benim derdim deği önce okuyup kendimş kurtarmalıyım bazı kişiler içşn yazdım buda bir katkıdır !

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al