freelance iş ilanları

Bu Domain ile Ne Yapılabilir? 2007 - 2014

24 Mesajlar 2.922 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

neariyon adlı üyeden alıntı

biraz saçma olacak ama doğal afetlerle ilgili şeyler yazabilirsin.

Nasıl bir bağlantı kurdunuz , merak ettim?

wmaraci
reklam

neariyon neariyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 47
  • Ticaret 0, (%0)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Nasıl bir bağlantı kurdunuz , merak ettim?

başta saçma olacağını yazdım.Affet ile Afet kelimesini ilişkilendirdim.Nasıl oldu bende bilmiyorum :)

aras20 aras20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Percus adlı üyeden alıntı

bence 'aşk' ile ilgili birsey de olabilir

Sinemaarti adlı üyeden alıntı

Eğer yapabilirsen bir not defteri gibi bişiy yapabilirsiniz örnek; Aşkım seni seviyorum :) ayrılmış çift :) güzel olur.

Evet mesela üyelik,üye paneli,üyeler arası mesajlaşmayıda içerisinde barındıran anasayfasında ise son paylaşımların listelendiği bir scriptte hazırlanabılır.

Cevaplar İçin Teşekkürler.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

aras20 adlı üyeden alıntı

Dini sitede gayet güzel düşünce hatta dini forumda olabilir ancak o kadar çok varki işim zor olacaktır.

itiraf sitesi içinse üye sistemide bulunan güzel bir script ile hit sorunu yaşamayacağımı düşünüyorum daha önce anlatsamromanolur.com da benzer bır husran yasamıstım ancak suankı domaın daha ıdeal duruyor.

doğal afet olmaz gibi geliyor. :)

İtiraf sitesi tutturmak için çok geç bu saatten sonra. Ne yapacan oturup kendi kendine itiraflar mı uyduracan tutturmak için. :D

itiraf tarzı siteler google aramasından çok sabit takipçili siteler oluyor. Sıfırdan tutturman yıllar alır o yüzden.

wmaraci
wmaraci

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
dini sömürü durumda site olmasın :) para kazanmak için şakasını bırakırsan domain daha çok itiraf sitelerine elverişli. ama tutar mı bilemem. keşke farklı bir isimle domain alsaydın. bence bu tür işlerde plan en baştan yapılmalı ve ondan sonra uygun domain alınmalı. yoksa iş sarpa sarıyor ve site tutmayabiliyor.

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

İtiraf sitesi tutturmak için çok geç bu saatten sonra. Ne yapacan oturup kendi kendine itiraflar mı uyduracan tutturmak için. :D

itiraf tarzı siteler google aramasından çok sabit takipçili siteler oluyor. Sıfırdan tutturman yıllar alır o yüzden.

Ya tutarsa gibi klişe bir espiri yaparak konunun modlar tarafından kilitlenmesini istemiyorum.

Düşüncelerede bakıldığında akla Dini site ve İtiraf sitesinden başka seçenek gelmiyor.Dini forum yada İtiraf sitesi uygun gözüküyor çünkü ikiside bir yerden sonra kendisini döndermeye başlar fazla ilgilenmem gerekmez Dini haber sitesi emek ve dikkat gerektirir.

Ek Olarak:

bjlkl adlı üyeden alıntı

dini sömürü durumda site olmasın :) para kazanmak için şakasını bırakırsan domain daha çok itiraf sitelerine elverişli. ama tutar mı bilemem. keşke farklı bir isimle domain alsaydın. bence bu tür işlerde plan en baştan yapılmalı ve ondan sonra uygun domain alınmalı. yoksa iş sarpa sarıyor ve site tutmayabiliyor.

Evet domaini almam tecrübesizlikten kaynaklandı domain seçme konusunda iyi değilim planlı birşey değildi bugun regledım domaın boştaydı ve 2008 senesınde kayıt ettırılmıstı ben alınca yaşının da beraberınde gelecegını dusundum ancak domaının ben aldıktan sonra yenıden dogacagını bılmıyordum.

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Aslında şu zamanda çok önemli bir keyword olmadıkça domain'in pekte bir önemi kalmadı. Tittle da domain görevi görebiliyor.

Mesela benim bir rüya tabiri sitem var. rüya ile alakalı bir kelime bile geçmiyor domainde. Hatta tittle'da bile rüya kelimesi geçmiyor. Ama 8k hitim var günlük :)

Kısacası domainden çok içerik önemli, 1-2k 300-400 kelimelik özgün konu yazarsan ve iç optimizasyonu iyi yaparsan tutuyor her site...

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Aslında şu zamanda çok önemli bir keyword olmadıkça domain'in pekte bir önemi kalmadı. Tittle da domain görevi görebiliyor.

Mesela benim bir rüya tabiri sitem var. rüya ile alakalı bir kelime bile geçmiyor domainde. Hatta tittle'da bile rüya kelimesi geçmiyor. Ama 8k hitim var günlük :)

Kısacası domainden çok içerik önemli, 1-2k 300-400 kelimelik özgün konu yazarsan ve iç optimizasyonu iyi yaparsan tutuyor her site...

kişiden kişiye değişiyor değil 1-2 k konu yazmak benım yazmaya erınmemden dolayı kısısel blogum dahı olmadı haber sıtesı actım 2 hafta ılgılenemedım dolayısıyla o tarz ıslerden uzak durmaya calısıp kendı yağında kavrulabılecek fazla ılgı ıstemeyecek sıteler acmaya calısıyorum.

aldıgım domaın jenerık oldugundan dolayı belkı iş yapar.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Benim ilk aklıma gelen itiraf sitesi oldu :rolleyes:

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Hiç tecrüben olmadığı için böyle konuşuyorsun. Benim daha önce günlük 600-700 aktif üyeli forumum vardı. Emin ol istemezsin öyle birşeyi.

Üyelerle uğraşmaktansa oturup 10k özgün konu yazmayı tercih edersin bir süre sonra :)

Çok iyi bir webmaster olmasam da kaç senedir bu işi yapıyorum emek yoksa hiç birşey olmuyor. Sürekli geriye dönüp dönüp incelemen gerekiyor ki eksikleri gedikleri tamamlayıp yoluna devam edebilesin. 2 hafta bakmassan bir siteye ne olacağı belli olmaz. Üyelere asla güvenme :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al