lostyazilim

Kadınlar için dedikodu sitesi

34 Mesajlar 9.172 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

phponur phponur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Sizce nasıl olur arkadaşlar kadın siteleri(moda sağlık vs.) tutuyor herhalde dedikodu sitesini bi denesem mi :D şunu düşündüm chat sistemi gibi kullanıcılar siteye üye olacak kendilerine bir arkadaş bulacak dedikodu yapacaklar , rank sistemi de olacak mesela atıyorum hayriye 30 kişiyle konuştu dedikodu manyağı gibi ışte özellikler olabilir :D fikirlerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

ibrahimkiraz ibrahimkiraz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Bayanlara özel projeler gerçekten tutuyor. Benim tavsiyem chat özelliğinin dışına çıkman. Ayrıca üyeler arası özel mesaj sistemi konulabilir ama projenin ana temasını bunun üzerine kurma. Yapılacak dedikodu içerikli sohbet veya tartışma tüm ziyaretçilere açık olsun. Bu şekilde en çok dedikodu başlatan veya en çok dedikodu yapan üyeler içerisinde rank sistemi uygulayabilirsin. Bütçe ve reklam orantılı olarak iyi bir proje olabilir. Ayrıca yazarken aklıma geldi. Örneğin bir nevi blog sayfası olarak günlük x sayıda popüler başlık yayınlarsın. Üyeler yorum sistemi ile dedikodu yapabilirler. Böylece yorumlar üzerinden rank kazanırlar. Bu seninde sayfana değer katar. Yardımcı olabileceğimiz bir şeyler olursa seve seve. dedikodublog ( com ) kayıt edilmeye musait :)
phponur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

ibrahimkiraz adlı üyeden alıntı

Bayanlara özel projeler gerçekten tutuyor. Benim tavsiyem chat özelliğinin dışına çıkman. Ayrıca üyeler arası özel mesaj sistemi konulabilir ama projenin ana temasını bunun üzerine kurma. Yapılacak dedikodu içerikli sohbet veya tartışma tüm ziyaretçilere açık olsun. Bu şekilde en çok dedikodu başlatan veya en çok dedikodu yapan üyeler içerisinde rank sistemi uygulayabilirsin. Bütçe ve reklam orantılı olarak iyi bir proje olabilir. Ayrıca yazarken aklıma geldi. Örneğin bir nevi blog sayfası olarak günlük x sayıda popüler başlık yayınlarsın. Üyeler yorum sistemi ile dedikodu yapabilirler. Böylece yorumlar üzerinden rank kazanırlar. Bu seninde sayfana değer katar. Yardımcı olabileceğimiz bir şeyler olursa seve seve. dedikodublog ( com ) kayıt edilmeye musait :)

Hocam ben kullanıcılarin siteye değer katmasindan yanayım web 2.0 deniyor herhalde (yanlış olabilir) aklımda sesli chat bile var ama başta böyle yüke girmem server sorun çıkarabilir vps butcem yetmez dedikoduarkadasi.com - uzun gibi yada
komsukulu.com(komşukülü den yola çıkarak aklıma geldi :D

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
:D yapılan dedikoduları fbi bile merak eder

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

dursunkoca adlı üyeden alıntı

:D yapılan dedikoduları fbi bile merak eder

Ahahah haklısınız hocam
dursunkoca

kişi bu mesajı beğendi.

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)

Yapabilecek imkanın varsa bunu bir oyuna dök rank kasacakları ve real içerikler paylaşarak beğeni günün kadınımı artık ne olur aklımda geldike söylerimde :)) böyle kapışmalı işlere bayılırlar :)) bu arada biri fena kaza yaptı uykum açıldı :D
ibrahimkiraz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli kardeşim, kullanıcıların içerik girerek beslediği her proje tutar. Önemli olan bunu sağlamak. Örneğin wmaraci.com için şu an biz içerik sağlıyoruz. Arşiv genişliyor, çokca indexlenior vs vs. Bütçen olsa bile seslichat gibi sohbet olayına girip yüzlerce benzer proje arasında kaybolma derim. Alan adina gelince temana uygun olmasi onemli. dedikoduarkadasi uygun sayilir ama seninde dedigin gibi biraz uzun. İyi projelendirilirse gözardı edilebilir. Komsukulu ise gereksiz olur. Biraz uzerinde calismak, beyin firtinasi yapmak lazim. kizlarsoruyor isimli proje benim bu alanda begendigim calismalardan. Sana örneklendirmeye calistigim dedikodu projeni bu sekilde yurutebilirsin.
phponur dursunkoca

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Valla dediğiniz gibi rekabet severler haftanin güzeli falan :D neyse konu dışına çıkmayalım

• Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Değerli kardeşim, kullanıcıların içerik girerek beslediği her proje tutar. Önemli olan bunu sağlamak. Örneğin wmaraci.com için şu an biz içerik sağlıyoruz. Arşiv genişliyor, çokca indexlenior vs vs. Bütçen olsa bile seslichat gibi sohbet olayına girip yüzlerce benzer proje arasında kaybolma derim. Alan adina gelince temana uygun olmasi onemli. dedikoduarkadasi uygun sayilir ama seninde dedigin gibi biraz uzun. İyi projelendirilirse gözardı edilebilir. Komsukulu ise gereksiz olur. Biraz uzerinde calismak, beyin firtinasi yapmak lazim. kizlarsoruyor isimli proje benim bu alanda begendigim calismalardan. Sana örneklendirmeye calistigim dedikodu projeni bu sekilde yurutebilirsin.

Hocam o siteyi bende gördüm gerçekten tutulan bi site herhalde sizin fikrinizde güzel bir fikir ben sesli chat derken hocam kadınlarin dedikodusu sesli olur diye onu söyledim yani benzerlikten çok fark yapmak için TEŞEKKÜRLER

AYRICA:Hocam aklıma gruplaşma fikri de geldi yani üniversite itiraf olayı varya sosyal paylaşım sitelerinde onu bu sitede de sağlamak gibi ne dersiniz

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

phponur adlı üyeden alıntı

Hocam o siteyi bende gördüm gerçekten tutulan bi site herhalde sizin fikrinizde güzel bir fikir ben sesli chat derken hocam kadınlarin dedikodusu sesli olur diye onu söyledim yani benzerlikten çok fark yapmak için TEŞEKKÜRLER

Ne demek istediğini anlıyorum kardeşim. Farklılık konusunda da katılıyorum. Sadece sesli sohbet olayı pek fayda sağlamaz. Ayrıca daha sonraları eklenen bi özellik olarak projene dahil edebilirsin. Daha yerinde olur. Metinsel içerikler ile kullanıcılar sayfanı beslesinler. Google vs arama motorları ile daha arkadaşcıl bi çalışma olur. Birde herkes mic vs her an kullanamaz. Gecenin şu saatinde var olan sesli bir dedikoduyu da herkes evinin müsaitlik durumuna göre açıp sesini dinleyemez. Artı ve eksileri değerlendir. Herkese her sekilde hitap etsin.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al