wmaraci reklam

google şaşırtma

24 Mesajlar 2.801 Okunma
wmaraci reklam

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
adwords reklamları sitenizin google sıralamasına etki etmez.. Bu konuda bunu aklınızın bir köşesinde tutun.. Sadece adwords ile verdiğiniz reklam yolu ile sitenize girişler çoğalır buda Alexa sıralamanızı yukarı taşır.

Daha üst sıralarda çıkmak için google da üst sıralarda olan PG değeri yüksek sitelere tanıtım yazısı yazdırın.. Google arama motorunun sevdiği ve günlük ziyaret ettiği sitelerde tanıtım yazınız ne kadar çok olursa o kadar üst sıralara taşınırsınız ve PG değerinize etki eder..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net
wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
15 tane aynı içerikli site açmanın size getirisi 0 olur.

murat41 murat41 ... Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
5 para etmez siteler benden yukarda tasarımlarıan baksan 0 içerik zaten yok adamın domaini yaşı benim ile aynı ama adam ilk sıarada algoritma penguen dümen artik google tamgaz yoluında :)

sekizncihayat sekizncihayat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Haftalık 3000 lira harcadığınızı söylüyorsunuz adwords için peki neden 3 er liradan farklı içerikte makaleler yazdırmıyorsunuz ? Siz bir şeyleri eksik yapmış olmasanız google size o tepkiyi vermez. Artık şikayet etmeyi de bırakın bence. Adsense hesabım banlandı bilmem ne böyle şeyler hoş değil insanların kafasını karıştırıyorsunuz. Milyon kullanıcı var insanlar bunları tek tek kontrol ediyor belli sistemleri mevcut sizleri kafasına göre banlamıyor bu adamlar analizler sonucu banlıyor. Milyarlarca kazancı olan hesaplar duruyorda 120 tl olan bir hesabı niye banlıyor o zaman ? Madem google çakallık yapıyor bunu da kendinize açıklayın. Azcık kafa yorun mantıklı düşünün adaletli olun o zaman google'da da yükselmiş de olursunuz kazançta sağlamış olursunuz. Her şeyde google suçlu istemiyorsan kullanma bu kadar basit adamların size karşılığını verme gibi bir lüksü yok ki ? Link kasıyorsan yukarı çıkacak sitem umuduyla kasıyorsun google'nin böyle bir mecburiyeti yok istediği şekilde seni istediği sırada gösterir düşürür de bunu artık kafanıza sokun bir zahmet gereksiz post kasıp insanların kafasını bulandırıp kendi tarafınıza düşüncesizce davranmalarına sebep olmayın. Konu sahibi arkadaşım dediğim gibi seo hosting falan iyi hoş güzel devam et böyle düştüm diye de üzülme bir masraf yapıyorsan karşılığını alırsın. Bir diğer arkadaşımın dediği gibi adwords reklamlarının seo'ya bir etkisi yoktur alexaya bağlı bir etkisi olur ama oda sıralama etkileyecek kadar bir mevzu değildir. Sana tavsiyem sitelerine güzel bir şablonda tasarım yaptırman, makale satın alman, haftalık belli miktarda farklı iplerde backlink alman vs. adwords'e 3000 bin verene kadar bir seo uzmanına versen o parayı seni 1 ayda sıralamada 3 4 oldugun bir yerden 1'e her şekilde taşımıştı.

wmaraci
wmaraci

murat41 murat41 ... Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
öneri ve bilgileriniz icin tskrler arkadaşlar

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

sekizncihayat adlı üyeden alıntı

Haftalık 3000 lira harcadığınızı söylüyorsunuz adwords için peki neden 3 er liradan farklı içerikte makaleler yazdırmıyorsunuz ? Siz bir şeyleri eksik yapmış olmasanız google size o tepkiyi vermez. Artık şikayet etmeyi de bırakın bence. Adsense hesabım banlandı bilmem ne böyle şeyler hoş değil insanların kafasını karıştırıyorsunuz. Milyon kullanıcı var insanlar bunları tek tek kontrol ediyor belli sistemleri mevcut sizleri kafasına göre banlamıyor bu adamlar analizler sonucu banlıyor. Milyarlarca kazancı olan hesaplar duruyorda 120 tl olan bir hesabı niye banlıyor o zaman ? Madem google çakallık yapıyor bunu da kendinize açıklayın. Azcık kafa yorun mantıklı düşünün adaletli olun o zaman google'da da yükselmiş de olursunuz kazançta sağlamış olursunuz. Her şeyde google suçlu istemiyorsan kullanma bu kadar basit adamların size karşılığını verme gibi bir lüksü yok ki ? Link kasıyorsan yukarı çıkacak sitem umuduyla kasıyorsun google'nin böyle bir mecburiyeti yok istediği şekilde seni istediği sırada gösterir düşürür de bunu artık kafanıza sokun bir zahmet gereksiz post kasıp insanların kafasını bulandırıp kendi tarafınıza düşüncesizce davranmalarına sebep olmayın. Konu sahibi arkadaşım dediğim gibi seo hosting falan iyi hoş güzel devam et böyle düştüm diye de üzülme bir masraf yapıyorsan karşılığını alırsın. Bir diğer arkadaşımın dediği gibi adwords reklamlarının seo'ya bir etkisi yoktur alexaya bağlı bir etkisi olur ama oda sıralama etkileyecek kadar bir mevzu değildir. Sana tavsiyem sitelerine güzel bir şablonda tasarım yaptırman, makale satın alman, haftalık belli miktarda farklı iplerde backlink alman vs. adwords'e 3000 bin verene kadar bir seo uzmanına versen o parayı seni 1 ayda sıralamada 3 4 oldugun bir yerden 1'e her şekilde taşımıştı.

Canının Yanmadığı için mi bu kadar rahat konuşuyorsunuz.. :) Kimsenin akılını bulandırmıyorum.. Başıma gelen bir olaydan bahsediyorum.. Banlanma sebebim satın alınmış bir trafik söz konusu.. Bu taraiği ben satın almadım.. Birileri bunu yapıp hesabımı bu saçma sapan şeyler yüzünden banlıyorlarsa ben suskun duramam.. Beni de geçtik.. Genel bir sorunu yokmuş gibi göremezsiniz.. (Nokta)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

sekizncihayat sekizncihayat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Canının Yanmadığı için mi bu kadar rahat konuşuyorsunuz.. :) Kimsenin akılını bulandırmıyorum.. Başıma gelen bir olaydan bahsediyorum.. Banlanma sebebim satın alınmış bir trafik söz konusu.. Bu taraiği ben satın almadım.. Birileri bunu yapıp hesabımı bu saçma sapan şeyler yüzünden banlıyorlarsa ben suskun duramam.. Beni de geçtik.. Genel bir sorunu yokmuş gibi göremezsiniz.. (Nokta)

Öyle kafanıza göre kurgular yapıp sosyal bir ortamda insanların fikirlerini düşüncelerini karıştırıcı yorumlar yapamazsınız başınıza gelen şeyi anlatırsınız onu anlarım hak veririm ama google gibi bir şirketin böyle şeylere tenezzül edecek hiç bir sebebi yok siz orada para kazanıyorsanız bu google'nin iyi niyetindendir biz kazanıyoruz insanlarda kazansın düşüncesindendir bir ticaret mantığıdır. Kimse sizin hesabınızın banlanmasına sebep olarak bir kazanca ulaşmaya çalışacağını düşünmenizde ayrı bir olaydır. Google'nin bunun hakkında politikaları mevcut sözleşmelerini kurallarını okursanız bu başınıza gelen şeyleri zaten kabul ettiğinizi görürsünüz. Hiç boşa yakınmayın ben yıllardır kullanıyorum bir mail ve google müşteri hizmetleri ile bu sorunlar kolaylıkla hallediliyor. Siz gelip burada toplumun içinde google'yi karalayamazsınız hiçbir şey sebepsiz değildir. Hak etmişsinizdir sonuçlarına başınıza gelen bir şey diyerek ders alarak bunu kabullenin (nokta)

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
konu dışı ama bu seo hosting ne güzel reklam oluyor böyle ya :)

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Öyle kafanıza göre kurgular yapıp sosyal bir ortamda insanların fikirlerini düşüncelerini karıştırıcı yorumlar yapamazsınız başınıza gelen şeyi anlatırsınız onu anlarım hak veririm ama google gibi bir şirketin böyle şeylere tenezzül edecek hiç bir sebebi yok siz orada para kazanıyorsanız bu google'nin iyi niyetindendir biz kazanıyoruz insanlarda kazansın düşüncesindendir bir ticaret mantığıdır. Kimse sizin hesabınızın banlanmasına sebep olarak bir kazanca ulaşmaya çalışacağını düşünmenizde ayrı bir olaydır. Google'nin bunun hakkında politikaları mevcut sözleşmelerini kurallarını okursanız bu başınıza gelen şeyleri zaten kabul ettiğinizi görürsünüz. Hiç boşa yakınmayın ben yıllardır kullanıyorum bir mail ve google müşteri hizmetleri ile bu sorunlar kolaylıkla hallediliyor. Siz gelip burada toplumun içinde google'yi karalayamazsınız hiçbir şey sebepsiz değildir. Hak etmişsinizdir sonuçlarına başınıza gelen bir şey diyerek ders alarak bunu kabullenin (nokta)

Kafama göre Kurgular mı :) Herşey ortada.. Görmek istemediklerinizi görmeyebilirsiniz. Neyse fazla polemik, Konuyu saptırıp, Gerginlik oluşumuna yol açar. Sen kendince haklısın.. Bende Kendimce Haklıyım.. :) Düşüncene de saygım var.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

konu dışı ama bu seo hosting ne güzel reklam oluyor böyle ya :)

Aynı firmadan alındığı halde işe yaradığı sanılıyor , bir sabah uyandıklarında onlarca sitelerinin birden sıralamalardan kaybolduğunu görüyorlar. Bu kendi paravanlarına çalışma meselesi bu kadar kolay değil . Zerre bilgisi olmayan adamlar tutup bu işlere kalkışıyorlar (sözüm kendi yapmaya çalışanlara değil bu işi paralı yapmaya kalkanlara ) sonra dünyanın emeği masrafı bir anda çöp oluyor.
Bu forumda bu tarz çalışmayı ticari olarak sorunsuz yapan sadece 1-2 isim gördüm .Paravan amaçlı onlarca sitesi olanlardan bahsediyorum. Oysa 1 sene önce yapan herkes bu yöntemi başarıyla sonuçlandırabiliyordu. Artık iş çok daha sıkılaştı , yaptım yükseldim diyenlerin bir çoğu ya şans ya da geçici başarıya ulaşıyor.

Ayrıca seo hosting işini de sorunsuz yapanı şu ana kadar görmedim varsa da bilmiyorum bana denk gelmemiştir. Bir çoğu bildiğimiz hosting işi yapanlar moda diye bu isimle yine bildiklerini okuyorlar ayrıca bir bilgiye sahip falan değiller. Özel yöntemleri yok , ya da deşifre olmuş yöntemleri kullanıyorlar. (İşini bilenleri hakim olarak yapanları tenzih ederim )

Konu sahibi arkadaş da her hafta 3000 lira harcıyorsa gerçekten işi zor , o denli reklam bütçeleri ayrılan harcanan kelimelerin işleyiş şekli film izle , oyun oyna gibi kelimelerden farklıdır ve ceza kriterleri de yine farklı işler. Emin olun çok çok çok aşırı profesyonel birileri ile çalışmadığınız sürece google o yaptığınız işleri yemez. Tutar en alakasız link çöplüğü siteyi çıkarır ama sizin sitelerinizi çıkarmaz , para nereden geliyor nereden gelmiyor mukayese eder. Çok iddialı yüksek miktarlar harcanan kelimelerde abuk subuk siteleri de hep bu yüzden üst sıralarda görürüz.

Ek Olarak:

Mükemmellik aramak hata olur , sonuçta bir çok şeyin otomatik işlediği bir firma . Elbette ki gözü arkadaşın 120 lirasında değildir :) Elimizdekilerin en iyisi de bulunduğu hemen hemen her alanda yine aynı firma bizlere katkısı da inkâr edilemez.
Hak etmişsinizdir demek de ağır olmaz mı ? Sizin sitenize direk hit yollasam sizin haberiniz bile olmasa ve bu sebeple hesabınız kapatılsa ? Nihayetinde arkadaşı ücretli hit alırken suç üstü falan yakalamamışlardır bu kararı verirken . Ya da anti-seo yöntemleri ile yapılan saldırılar sonucu 90 gün bende ceza aldım daha yeni cezadan çıktı sitem bunda da hiç bir suçum yoktu çild p..n diye kendi siteme link kasmayacağımı da anlaması lazımdı fakat anlayamadı.Tam aksine kendi kelimeme hxklink kullanırken de anlayamamıştı mesela .
Nihayetinde şeffaf olmayan bir çalışma anlayışları var bize karşı , karşımızda muhatap da bulamıyoruz böyle durumlarda. İstediğiniz kadar mail atın çırpının hiç bir şey değişmiyor.
120 Lirası giden o arkadaşa , onun google a kızdığından daha çok kızmışsınız :)
Google Adsense mantığı da biz kazanıyoruz insanlarda kazansın değil , biz kazanıyoruz ama insanların sırtından çok daha fazlasını kazanabilirizdir aslında. Sermayenin mantığı bellidir sonuçta ,bugün bize 1 veriyorsa mutlak suretle yarın bizden 2 -3 -4 - 5 alacaktır , düzenin temeli zaten bu fikire dayanır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al